Ziraat Bankası Mobil Uygulaması İndir

Ziraat Bankası Mobil Uygulaması İndir

Ziraat Bankası Mobil Uygulaması İndir. Ziraat bankası mobil uygulaması çok kullanışlı bir uygulama. Son zamanlarda hızla artan mobil uygulamalardan birisidir. Akıllı telefonu banka olarak kullanabiliyorsunuz. Bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Zamandan tasarruf sağlıyorsunuz. En önemlisi bankadaki o uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Bankaya gitmeden rahatlıkla havale yapabilirsiniz.

Kendi hesaplarınız arasında para geçişleri yapabilirsiniz ya da başka hesaba gönderebilirsiniz. Bu işlemler için ek ücret kesinlikle alınmıyor. Bu uygulamanın güzel yanı mail hesabınıza dekont gönderebilmeniz. Olası bir olumsuzlukta rahat rahat dekontunuzla bankaya sorununuzu iletebiliyorsunuz. Kanıtı sorulunca buyurun dekont diyebiliyorsunuz.

Kredi kartı ödemeleri ayrı bir güzel olmuş. Kredi kartı borcunuzun tamamını ödeyebiliyorsunuz. Diyelim ki öğrencisiniz. Hele ki üniversite öğrenci iseniz paranız hep yetersizdir. Olsun. Tamamını değil asgarisini ödeyebiliyorsunuz. Asgari de mi ödeyemeyeceksiniz, kendi belirlediğiniz tutar kadar ödeyebiliyorsunuz. Hem de kuruş hesabıyla.

Ziraat bankası hesabınız bir tane mi, hemen bir tane daha açabiliyorsunuz. Ekran uygulamasını kendiniz düzenliyor rahat kullanabiliyorsunuz. Altın, dolar ve diğer yatırım hesaplarının yükselip düşmesi hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Böylece güncel bilgilerden haberiniz oluyor ve buna bağlı yatırımlarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

Kredi kartınıza yaptığınız taksitleri takip edebiliyorsunuz. Taksit izleme seçeneği ile kaç taksitiniz kaldığını anında görebiliyorsunuz. Ekstrelerinizi mail olarak kendi hesabınıza gönderebileceğiniz gibi uygulama üzerinden de görebiliyorsunuz. Geçmiş ekstrelerinizi de rahatlıkla takip etme fırsatı buluyorsunuz. Kart borcu ödeme tarihinizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz ki bu da harika bir uygulama. Diyelim ki siz ayın 8inde maaş alıyorsunuz fakat son ödeme gününüz ayın 1 i.

Ne kadar zor durumda kalınacağı bariz ortada. Ama son ödeme gününü ziraat mobil uygulaması ile 10una alırsanız rahat rahat ödersiniz. Hem siz zor durumda kalmazsınız hem de borcunuza faiz işlenmez. Bu sayabildiğimiz özelliklerinden birkaçı. Elbette dahası var. Bu kadar elinizin altında hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulama varken kullanmamak teknolojiye ihanet olur.

Söz gelimi, ziraat kart kullanıyorsanız ziraat bankası mobil uygulaması mutlaka indirmelisiniz. Zamandan tasarruf yapmak için bire bir uygulama. Teknoloji bizim için. Onu kullanalım.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsApp Web Nasıl Giriş Yapılır | Giriş Sorunları başlıklı makalemizde WhatsApp Web, WhatsApp Web Giriş Nasıl Yapılır ve WhatsApp Web Giriş Yap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.