Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezonda ShowTV Kanalında

Zahide ile Yetiş Hayata

Kadın gündüz kuşağının vazgeçilmez isimlerinden Zahide Yetiş’in sunduğu Zahide ile Yetiş Hayata yeni sezon hangi kanalda merak edebilirsiniz hazırlıkları hızla sürüyor. Yeni sezonda yeni bir kanalda başlangıç yapmayı planlayan Zahide Yetiş, yeni kanalı kesinleşti. Gündüz kuşağında televizyon ekranlarında en çok bayan izleyici olduğu için bu tarz programlar çok izleniyor ve gerçekten izleyici tarafından sevilen kişiler ekranlara çıkarılmaya gayret ediyor. Ekranları güler yüzlüsü Zahide hanım da bu güler yüzlü program sahibi insanlar biriydi. Bir çok kanal Zahide ile Yetiş Hayata programını kanallarına katmak için uğraşsa da bu işin galibi Show TV oldu. Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezon Show TV ekranlarında olacak.

Kanallar arasındaki reyting yarışını gözlerimiz ile görmek mümkün artık herkes kaliteli işler ekranlara çıkarmak istiyorlar. Akşamlar her ne kadar dizi yarışı ve ya program yarışı olsa da gündüz kuşağını temsil eden isimler bayanlar elbet. Bayanları ilgi ile izleyebilecekleri programlar yaratmak gerçekten çok zor. Beğenilen programı geçtim. Beğenilen bir yüz bulmak gerçekten zor.

 

Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezon Hangi Kanalda

Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezon Hangi Kanalda

Bayanlara hitap eden bayanları anlayabilen birisi ekranlara çıkınca gerçekten diğer kanallara rakip olabilecek bir program yaratabilir. Bu sevilen ve saygı duyulan kadın kuşağı programlarından en çok izlenilen bir programa da sahip olan yani saydıklarımın tüm özelliklerini taşıyan bir program olan Zahide ile Yetiş Hayata biliyorsunuz yeni sezon hazırlıkları sürüyor, ve bu hazırlıklar ShowTV ekranlarında başladı. Çok yakında bu ekranlarda başlayacağını da belirtmek isterim.

Zahide ile Yetiş Hayata programında en çok hangi konular anlatılıyor ve tartışılıyor dersen en çok sağlık ile ilgili alanlarda yayınlarda bulunuyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu genellikle konuğu oluyor. Ve uzman birisinden sağlık sorunlarına çözümler üreten bir isim gerçekten. Biliyorsunuz bitkisel tedavi yöntemleri ile ilgili gerçekten kendini geliştirmiş bir isim. Bu tarz sağlık bilgileri sanırım artık Show TV ekranlarında Zahide ile Yetiş Hayata programı ile ekranlarda bizler ile buluşacak.

 

Zahide ile Yetiş Hayata

Zahide ile Yetiş Hayata

Sağlık konularından sonra yemek yapma konularına da değinen bir program. Bir çok Türkiye’nin önce gelen aşçılarını misafir ettiği ve güzel yemeklerin yapılmasını anlatıldığı bir program, Kadın kuşağında gerçekten iyi isimler mevcut. Yani sayılı bir program sayısı var tabi izdivaç programlarını saymıyorum onlar program değil resmen Cem Yılmazın dediği gibi o tarz programların ismi Tapu ve Kadastro olmalı diyor ya 🙂 Neyse biraz daha bu programı anlatacak olursak:

Ekranlarda güvenilir bir isim görmek insanları mutlu ediyor gerçekten Zahide hanımda bu güven konularını aşan sayılı isimlerden birisi. Güvendiğiniz insanın programını izlemek ve anlattıklarını ve verdiği bilgilerin doğru mu acaba gibi duygular beslemek önemli bir konu. Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezonda Çok Yakında ShowTV Ekranlarında olacak şimdiden iyi seyirler diyebilirim sizlere.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm Internete Düştü başlıklı makalemizde Blindspot Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Zahide ile Yetiş Hayata Yeni Sezonda ShowTV Kanalında | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.