Yıldızlarda Kayar – Das Borak Filmi Konusu

Yıldızlarda Kayar Das Borak

Yıldızlarda Kayar Das Borak sinema filminde Yavuz Seçkin’le özdeşleşen Das Borak artık sinema filmi olarak boy gösteriyor. Filmde Yavuz Seçkin varsa tabi ki film komedi filmi olacaktır. Komedi severler için gişelere koşacak bir film evet şimdiden filme gidilebilir bir oy sunuyoruz. Yavuz Seçkin’in muhteşem tiplemeleri ve oyunculuk yeteneğini biliyoruz. Bu filmde senaristliğini de başarılı bulduk. Bol müzikli az küfürlü bir komedi filmi karşınızda.

Yıldızlarda kayar filmin konusu, ajans sahibi olan iki kardeş olan Bekir ve Tayfur’un işleri kötü gitmeye başlamıştır. İşlerini yoluna koymak için bir proje yaratırlar. Ünlülerin benzerlerini bir araya getiren bir yarışma düzenlerler. Yarışmanın adı olarak ‘Benzer Star’ düşünmüşlerdir. Bu sıralarda dünyaca ünlü Das Borak tükenmişlik sendromuna girmiştir. Konserleri bir bir iptal olan bu ünlünün menajeri Hüseyin bir çare aramaya başlamıştır.

Das Borak’a benzeyen Bekir’le karşılaşan Hüseyin’in aklına fikir gelmiştir. Das Borak’ın yerine Bekir’i geçirmek. Das Borak Almancı şarkıcı tiplemesi ile Yavuz Seçkin yaratmıştır. Yönetmenliğini Levent Görgeç yapmıştır. Yıldızlarda kayar oyuncuları başrolde Ali Erkazan ve Serenay Aktaş’tır.

Yıldızlarda Kayar Das Borak

Yıldızlarda Kayar Das Borak

 

Diğer Yıldızlarda Kayar oyuncuları kim derseniz: Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm ve Ümit Karan yer alıyor. Filmde mesleği oyunculuk olmayan kişiler rollerini hakkıyla yapmışlardır. Serenay Aktaş’ı Survivor yarışmasındaki başarılarıyla herkes tanımıştı. Sporculuk başarısının yanı sıra oyunculuktaki başarısı da takdir edilir. Ayrıca bir komedi filminin küfürsüz de güzel olabileceğini göstermiştir.

Gülmek isteyen tüm film severlerin bu filme gitmesi önerilir. Oyuncuların kalitesi tartışılmaz. Yerli komedi seven herkes Yıldızlarda Kayar filmi izlemeli. Aynı zamanda filmde konuk oyuncu olarak Saba Tümer, Bülent Serttaş, Mesut Yar, Cem Belevi, Murat Evgin, Volkan Ünal ve Didem Taslan gibi ünlüler de bulunmaktadır. Hatta Das Borak’la beraber Cem Belevi düet yapmışlardır. Ayrıca Yavuz Seçkin iki karakterde oynayarak oyunculuk kalitesini ortaya koymuştur.

Yıldızlarda Kayar Filmi müziklerini Reşit Özdamla imzası taşımaktadır. Çok eğlenceli, bol müzikli ve bol komedi olan bir filmdir. Gülmek garantili bir film. 16 Eylülde gösterime giren Yıldızlarda Kayar Das Borak filmi komedi severlerin koşarak gideceği bir filmdir. Türk komedi filmlerin argosuz ve küfürsüz de komedi olabileceğini gösteren bir filmdir.

Yıldızlarda Kayar Das Borak Filmi Fragmanı

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Ben-Hur (2016) Filmi Konusu ve İzleyici Yorumları başlıklı makalemizde Ben-Hur, Ben-Hur 2016 ve Ben-Hur 2016 Filmi Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. yıldızlarda kayar durmaz yerınde solar guzellıgın kalmaz yuzunde sensız can verırken son nefesımde bır yudum su…

  2. Das borak filminin konusu herçekten çok hoş filme gittim konusu güzel seyredilmesi ise çok komik gerçekten 🙂 Yıldızlarda Kayar, kaysın oda koysun be abi bi o kalmıştı 😀

  3. Yıldızlar da kayar filmine gittim gerçekten das borak tiplemesi harikaydı, gerçekten güldürebilecek filmlerin olması güzel 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.