Yeni Volkswagen Golf Özellikleri

2016 Volkswagen Golf

 Volkswagen yeni modeli 2016 Golf olan aracı Los Angeles otomobil fuarında otomobil hayranlarına büyük ilgi ile gösterdi, buluşma bütün otomobil hayranlarını bir araya getirdi.  Volkswagen bu yeni Golf modelini ise Kuzey Amerika’da yapacağını da duyurmuş oldu ayrıca. Geleceği yansıtan bu keskin harika tasarımları ile donaltılmış olan bu araç kalite açısından karbonfiber gibi kaliteli malzemeden üretilebilirdi ancak.

Volkswagen yeni model Golf‘de jant özelliği olarak 20 inç tercih etmiş. Bir bakışta çok sportif ve çok karizmatik duran bu Golf de bizleri neler bekliyor olacak hemen anlatmadan önce sizlere bir kaç şey daha açıklamak gerekirse, Aracın içinde de dışı gibi sportif görünümler almış. Sürüş hassasiyeti ve rahatlığı açısından sportif koltuklara ve direksiyon simidine kadar düşünmüşler. Sadece sürücü için değil elbette araç da ki tüm yolcular için rahatlık ve görsel sportif tasarımlar ön planda bulundurulmuş.

2016 Volkswagen Golf aracımızdaki bir diğer başarılı özellik ise araç da elektrik takviyesinin gerek duyulmadığı dır. bu yeni Golf aracımızda tamamen E-Mode özelliği destekleyeceğini duyurmaktan mutluluk duyarız. E-Mode bir sürüş seçeneğidir, ve tamamen yüksel model piller ile piyasaya geliyor bu piller saf elektrik enerjisi ile yol alıyor.

Volkswagen Golf E-Mode özelliği sizi 50 km. kadar bir sürüş özelliği sağlıyor olacak. Bunun ardından bir diğer özellik ise Yeni 2016 Golf aracında GTE Mode gibi bir özelliği ve Hybrid-Mode destekliyor.Bu yeni Volkswagen Golf 395 HP gibi yüksek bir güce sahip içten yanmalı gelişmiş bir motor bulunduruyor. Yeni Volkswagen Golf 6 ileri ve çift kavrama şanzımanı ile desteklenmiş. Yeni Volkswagen Golf 100/km’yi tam tamına 4.3 gibi bir düşük saniyede çıkıyor olması da ayrı bir özellik. 2016 Golf aracın maksimum hızı ise 280/km olarak belirtilmiş.

 

2016 Volkswagen Golf

Resimleri

2016 Volkswagen Golf

2016 Volkswagen Golf

Yeni 2016 Volkswagen Golf

Yeni 2016 Volkswagen Golf

2016 Volkswagen Golf Özellikleri

2016 Volkswagen Golf Özellikleri

 Volkswagen Golf Özellikleri

Volkswagen Golf Özellikleri

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Lexus'dan Araba Sürücülerinin Kalbine Eşlik Eden Renkli Arabalar başlıklı makalemizde Lexus, Lexus Kalp Ritmi ve Renk Değiştiren Arabalar hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Yeni Volkswagen Golf Özellikleri | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.