Xiaomi Akıllı Ayakkabı Özellikleri ve Modelleri

Akıllı Ayakkabı

Akıllı telefon satılmasında net başarılar sağlayan Çinli prodüktör Xiaomi, başka giyilebilir akıllı ürünler üretmeye başladı bile. İlk olarak ayakkabı sektörüne geçmeye başladı. Xiaomi şirketi daha öncelerinde, akıllı vantilatörler, yüksek kaliteli kameralar, son derece uzun ömürlü adaptörler ve hatta televizyonların sonrasında şimdi ise giyilebilir teknolojisine sahip akkıllı bir ayakkabı tanıttı.

Su geçirmez ayakkabı Li-Ning, bir askeri sınıf faaliyet sensörünün yanısıra ayakkabı tabanı boyunca Bluetooth çipi yerleştirilmiş. Ayakkabıda bulunan basınç ve haraket sensörleri yürürken aktif olur ve sürekli kayıt alır. Sonunda adım sayar veya kalori sayacı gibi bilgileri telefonunuza yüklediğiniz ayakkabının uygulamasına bluetooth yardımı ile gönderir. Sağlık ve fitness uygulamaları size ait önemli detayları iletir.

Xiaomi ayakkabıları hemen hemen 32 $ değerinde bir fiyat etiketine sahip olacak ve ayakkabının pilinin ise bir yıldan uzun süreceği söyleniyor. Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda göreceğiniz son teknoloji giyilebilir teknoloji olan  xiaomi akıllı ayakkabılarına göz atabilirsiniz, Xiaomi Ayakkabılarının modellerinin ilse 10 dan fazla her kullanıcının renk zevkine uygun tasarımları da mevcut. Ülkemizde ne şartlarda satılır bilemeyiz belki hiç satılmaz. Yurt dışından sipariş de edebilir tabi ki

Xiaomi Akıllı Ayakkabı

Xiaomi Akıllı Ayakkabı

Akıllı Ayakkabı

Akıllı Ayakkabı

Xiaomi Ayakkabı

Xiaomi Ayakkabı

Xiaomi Ayakkabı Modelleri

Xiaomi Ayakkabı Modelleri

 

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Samsung Gear A Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde Samsung Gear A, Samsung Gear A Fiyatı ve Samsung Gear A Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.