WhatsApp Plus ve WhatsApp Son Sürüm Güncellemesi

WhatsApp Son Sürüm indir

WhatsApp uygulaması hakkında biraz bilgi vereceğiz whatsapp nedir gibi kısa bir soruya verilebilecek yanıtlar verdik daha sonra WhatsApp Plus sürümü hakkında bilgiler verdik ve WhatsApp Son Güncellemesi hakkında güncelleme detaylarını ilettik bu yazılarımızın en sonunda ise WhatsApp durumları ve sözleri yer alıyor olacak. WhatsApp uygulamasını hepimiz biliyoruz ki hayatımızın bir parçası haline geldi ve o kadar klasik ve herkes tarafından kullanılan ücretsiz mesajlaşma ve iletişim uygulaması haline geldi.

Dizi ve filmlerde bile konu oluyor whatsapp o kadar fazla kişi tarafından biliniyor ki bunlar için reklam ücreti bile vermiyor. WhatsApp Plus aslında bir geliştirilmiş versiyonudur bunu resmi ekibi değil başka kimseler tarafından ek özellikler eklenerek piyasaya çıkarılmış özellikleridir. Eklenen özellikler normalden daha avantajlı olsa da güvenilebilir bir sürüm olarak karşımızda değil tabi. Eğer ücretsiz sürümünü indirmek isterseniz WhatsApp APK indir sayfamıza bakabilirsiniz.

WhatsApp Plus Sürümü Güvenilir Mi?

WhatsApp Plus apk indirmek isteyenler varsa iki kez düşünmeleri gerekmekte bu tavsiyeleri vermeden önce kesinlikle resmi sürüm dışındaki sürümleri kullanmamanızı öneriyorum yani Google Play Store dışından indirmeyin diyorum ve nedeni hakkında kısa bir açıklama yapmak gerekirse WhatsApp Plus herkese karşı avantajlı özellikleri ile kullanmak güzel fakat geliştiren kişiler bu sürümün içerisine kendi ekstradan eklediği güven kırıcı kodlar bulunuyor. Güven kırıcı kodlardan kastım bazı ilegal kodlar bulunuyor. Siz şimdi bu ek özellikler eklemek için gerekli olan kodlar diyeceksiniz fakat WhatsApp Plus sürümü tamamen güvenli olmayan bir uygulama. Bu sürümde internetinizin fazla gittiğinden şikayetçi olabilirsiniz yani internet paketim çabuk bitiyor diyebilirsiniz bunun nedenini açıkladığımda lütfen şaşırmayın.

Whatsapp Plus

Whatsapp Plus

WhatsApp Plus sürümünün çabuk internet tüketmesinin nedeni içindeki kodların sizin tüm telefonunuza erişim hakkı olduğunu ilk önce unutmayın ve bu kodlar ile sizin telefonunuzdaki fotoğraflarınızı ve videolarınıza tamamen erişim hakkı tanıyorsunuz. Evet yanlış duymadınız bu plus sürümü geliştiricileri genellikle önemli gördüğü resimleri telefonunuzdan çeker, bunu bir reklam firmasına satabilir, bu resmi dilediği gibi pazarlayabilir yani, daha sonra özel içerikli resimleriniz varsa bunları yayımlayabilir. Daha sonra mesajlarınızı okuyabilir ve bu mesajların yedeğini kendi sunucularına atabiliyorlar. Daha sonra listenizdeki telefonların tüm telefon numaralarını alıyorlar ve sizin gibi bir çok madur kullanıcı cihazındaki telefon numaralarını da alarak kendileri bunu reklam amaçlı pazarlayabiliyor. Bu tarz uygulamaları temiz bir cihazda kullanmak daha güvenli yani tabletlerde vs kullanabilirsiniz ama yinede mesajlarınıza erişim hakları vardır. Milyonlarca WhatsApp plus kullanıcısı var sizinki rast gelme olasılı da çok düşük olduğunu unutmayalım fakat kişisel güvenliğiniz açısından da WhatsApp Plus APK indirme linkini sizlere sunmak istemiyorum. Daha önceki sitelerimde bir kaç takipçim tarafından bu tarz maduriyete uğradığına şahit oldum sizde WhatsApp+ sürümünü kullanmayın normal sürümü kullanın.

WhatsApp Son Sürüm Güncellemesi Hakkında

WhatsApp uygulamasının son güncellemesi “2.12.367 sürümü” hakkında biraz geniş bilgi yayımlamak gerekirse yeni eklenen özelliler hakkında biraz bahsetmek istiyorum ilk önce WhatsApp Güncellemesi başlığında ki makalemizi okuyunuz daha sonrasında sizlere bu güncelleme hakkında geniş bilgiler vereceğim. Bu güncelleme WhatsApp 2.12.367 sürümü hakkındadır bundan sonraki güncellemeler için yeni makaleler yazılacaktır, ve bu makaleden sizlere linkler ile yardımcı olacağız. Bu güncelleme ilk olarak Android cihazlara sahip kullanıcılar için yansıyacaktır. Eğer IOS bir cihaza sahipseniz hemen WhatsApp durumları ve sözlerine göz bakabilirsiniz. Eğer android cihaza sahip olup güncelleme detaylarını okumak istemiyorsanız sizde hemen bakabilirsiniz. WhatsApp durumları için yeni makalemizin linkini buradan sizlere yayımlayacağız.

WhatsApp 2.12.367 güncellemesi ile beraber neler geldi neler değişti hemen sizlere detaylı bir şekilde açıklamak istiyorum. Mesaj yazarken bir kaç değişikliğe gidilmiş aslında daha çok ekstra bir özellik eklenmiş diyebilirim. Mesaj alanında yani sohbet kısımında yazı yazdığımız kısımda bir kaç özellik eklenmiş, Yeni whatsapp emojiler eklenmiş bir kaç adet, güzel ikonlar eklenmiş yani. Daha sonrasında dilediğiniz mesajlara daha dikkatli hale getirmek için yani daha dikkat çekilebilir hale getirmek için Yıldızlı Mesajlar özelliği eklenmiş bu özellik hakkında bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz. Hemen ardından zengin link paylaşımı da bu güncelleme ile beraber aktif olmuş durumda. Bu özellik ile paylaşacağınız link de dilediğiniz zaman ön izleme kısımı getirmek olacak ve bu link hakkında kısa açıklamada bulunabilecek bir kaç kelime ekleyecek. Dediğim gibi paylaşılan linklerde paylaşan tarafından dilediği gibi ayarlanabilir olacak dilediğiniz zaman bu özelliği pasif olarak linkinizi paylaşabilirsiniz.

Whatsapp Son Sürüm İndir

Whatsapp Son Sürüm İndir

Daha sonrasında bu özellik ile beraber yeni android sürümü olan Android 6 Marshmallow cihaz sahibi kullanıcılar tarafından da artık kullanılabilir hale geldi. Biliyorsunuz Marshmallow sürümü yeni bir android sürümü ve yeni çıkan çok az sayıda telefonda henüz mevcut ve yeni telefonlardan çok az sayıda telefon güncelleme aldı bu tarz sorunlar yüzünden pek yapmamayı tercih ettiler telefon geliştiricileri tarafından, artık bu tarz hatalar yavaş yavaş sürüme uyumlu hale geldiğine göre Marshmallow sürümüne geçmeyenler geçecektir ve bu sürüme ait telefon almayanlar alacaktır. Telefon üreticileri de artık güncelleme bile gönderebilir.

WhatsApp Yıldızlı Mesajlar Nedir

WhatsApp son sürüm ile beraber gelen bu özelliği biraz tanıtalım sizlere. Bu özellik ile kaybolmasını istemediğiniz mesajları kısaca ölümsüzleştirmek olarak açıklayabilirim sizlere. Yani çok çok uzun uzun yazıştığınız kişilerde ve ya bir kişide hm… en iyisi örnek vererek açıklamak istiyorum sizlere; sevgiliniz, evet sevgiliniz ile uzun uzun konuşursunuz ve size çok güzel ve anlamlı bir mesaj atar seni seviyorum gibisinden. bu mesajı daha sonra mesaj alanını yukarı kaydırarak kaybedeceğinizi yani o mesajı sonradan arayıp da bulamayacağınızı düşünüyorsanız bu özellik tam size göre diyebilirim.

Bir mesajın üzerine geliyorsunuz ve hemen ardından o mesaja basılı tutuyoruz ve o mesaj yıldızlı mesaj oluyor. Bu sayede sonradan yukarı kaydırdığınızda o mesaj alanını o mesajı bulmanız daha kolay olacak. En önemlisi bir not ve ya bir adres olabilir. Sonradan pişireceğiniz bir yemek tarifi de olabilir bu mesaja basılı tutarak bu mesajı daha dikkatli hale çeviriyoruz yani yıldızlı mesajlar haline getiriyoruz. Bu sayede mesajları yukarı kaydırdığınızda gözünüzden o mesaj kaçmayacak uzun uzun zaman alıp aramaya gerek kalmayacak bir özellik diyebiliriz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsApp Güncellendi WhatsApp 2.12.367 APK İndir başlıklı makalemizde WhatsApp 2.12.367, WhatsApp 2.12.367 APK İndir ve WhatsApp 2.12.367 Sürümü APK İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: WhatsApp Plus ve WhatsApp Son Sürüm Güncellemesi | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.