WhatsApp Güncellendi WhatsApp 2.12.367 APK İndir

WhatsApp Web Giriş Yapma

WhatsApp uygulaması Google Play mağazasının gözdesi haline gelen milyarlarca kullanıcı tarafından indirilen ücretsiz mesajlaşma ve iletişim uygulamasıdır. WhatsApp uygulamasına yeni bir güncelleme daha eklendi. Bu güncellemenin adını WhatsApp 2.12.367 olarak aldı ve güncellemeye sunuldu. Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp bir çok sosyal medya platformları ile yarışır düzeydi ileri seviye yüksek kullanıcısı mevcut ve bu çoğu kullanıcı yeni güncellemeden pek memnun kalmamış gibi görünüyor.

WhatsApp kullanıcıları yeni güncelleme ile twitter mecrasında whatsapp etiketi ile yeni özelliklerden pek de memnun değilmiş gibi görünüyor. Yeni gelen bazı özellikler ile çiftleri pek de memnun etmeyen özellikler eklenmiş gibi gözüküyor. Çiftler, whatsapp uygulamasının yeni güncellemesi ile ayrılıkları bir olanları var. Önceki sürümlerde yeni özellik olarak mavi tık simgesinin geldiği günleri hatırlayalım o zamanlar baya bir sinir krizi geçirenler vardı. O özellik ile bir çok sevgilinin geleceği yalan oldu.

WhatsApp 2.12.367 Güncellemesi Detayları

WhatsApp güncellemesi android cihazlar için geçerli bir güncelleme ilk olarak bundan bahsettikden sonra, Yeni imoji seçenekleri aktif olmuş ve mesajlar alanında yeni ikonlar eklenmiş. WhatsApp 2.12.367 güncellemesi ile yıldızlı mesajlar özelliği aktif oldu artık. Yıldızlı mesajlar ne işe yarar derseniz bunun hakkında yeni makale yazabilirim detaylı olarak bahsettiğim makale linki: WhatsApp Son Sürüm Güncellemesi biraz bahsetmek gerekirse sohbet alanındaki istediğiniz bir mesajın üzerine gelerek yani sizin için önem arz eden çok önemli bir mesajı ya da gerçekten unutmak istemeyeceğiniz bir not falan varsa o mesajın üzerine gelerek o mesaja basılı tutuyoruz ve artık o mesaj işaretlenmiş bir mesaj oluyor. Bu sayede o mesajı uzun yazışmalarda yukarı doğru çıkarken ararken dikkatinizi çekerek hemen bulabilirsiniz.

WhatsApp Güncellemesi

WhatsApp Güncellemesi

Zengin link paylaşımı alanı da aktif oldu artık, bu sayede paylaşılan linke ait bir ön izleme resmi ve kısa açıklaması yer alacak. Bu özellikği isteğe göre kullanıp kullanmayacağınız size kalmış bir şey. Bir sonraki yeni özellik ise Android 6 Marshmallow kullanıcıları için oldu. Bu sürüme sahip kullanıcılar WhatsApp uygulamasını kullanamıyorlardı ve artık kullanılabilir bir uygulama haline geldi ve Androidin son sürümü olan Marshmallow da sorunsuz çalışıyor. Daha sonra Direct Share alanı da gözüktü uygulama içinde. Bu özellik ile artık çok daha hızlı paylaşma seçeneği aktif oldu listenizdekilere hızlı bir şekilde anlık içerikler gönderebileceğiz diyebiliriz.

WhatsApp 2.12.367 Sürümü APK İndir

WhatsApp uygulamasını 2.12.367 sürümüne hemen ücretsiz güncellemek isteyen Android kullanıcılar ücretsiz bir şekilde google play mağazasından güncellemeyi gerçekleştirebilir ve whatsapp son sürümü indirebilirler.

WhatsApp APK İndir

WhatsApp APK İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsDog Benzeri WhatAlert Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde WhatAlert APK İndir, WhatAlert Kullanımı ve WhatAlert Nasıl Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.