WhatAlert Nedir ? WhatAlert APK İndir (Android)

WhatAlert Nedir

 WhatAlert nedir tam olarak ne işe yarar hepsini anlatmadan önce WhatAlert uygulamasını en baştan anlatacak olursak WhatAlert bir mobil uygulamadır. WhatsApp ile entegreli bir şekilde çalışmaktadır. Ve ayrıca WhatsDog uygulamasının alternatif bir uygulaması dır. Çalışma şekli sizin WhatsApp hesabınız ile entegre edilir ve arkadaşlarınızın giriş çıkış saatlerini ve görüldü görülmedi bildirimlerini gözlemleyebileceğiniz bir uygulamadır. Biraz kullanım bakımından WhatsDog uygulamasını andırabilir fakat çok daha stabil bir uygulama bu. Hem tasarım bakımından göz yormayan renkler ve kullanım açısından çok daha rahat bir uygulama diyebilirim.

WhatAlert bir diğer özelliği durum geçmişine bakabilme özelliğidir. Seçeceğiniz kişinin durum geçmişini takip edebilirsiniz. Ayrıca sohbet gibi yerlerde son görülme tarihlerinin geçmişini de inceleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Geçtiğimiz aylarda WhatsApp uygulamasına gelen güncellemeler ile birlikte Whatsdog uygulamasının çalışma sıkıntıları doğurmuştu. Bir çok kullanım hatasını aldık. WhatsDog uygulamasına benzer uygulama olan WhatAlert tam bu sırada GooglePlay mağazasında patlama yaparak en ön sıralarda kendini belli etti.

 

WhatAlert Ücretli Mi?

WhatAlert uygulamasını GooglePlay mağazasından ücretsiz indirebileceğiniz ve kullanım bakımından her hangi bir ücret talep etmeyen bir uygulamadır. WhatAlert Premium kısımı mevcut bu kısım ile bir den fazla kişi seçebilir ve birden fazla kişinin son görülme tarihlerine bakabilirsiniz. Normal WhatAlert ücretsiz versiyonu 1 kişiyi listenizden seçebileceğiniz versiyonudur.

 

Can Sıkıcı WhatsApp Özellikleri

Günümüz en popüler ve olmazsa olmaz uygulaması haline gelen WhatsApp uygulamasına özel uygulamalar gittikçe çoğalıyor. Geçtiğimiz güncellemeler de gelen yeni özellikleri hepimiz biliyoruz Mavi Tık gibi bir arayışlara girdik hepimiz bu mavi tık neyin nesi gibisinden Google arama motorunu meşgul ettik hep.

Sonra fark ettik ki bu sıkıntı yaratan bir özellik haline geldi. WhatsApp Mavi Tık sayesinde binlerce genç, yeni yuva adayları mahvoldu. Gelecekleri bir tık yüzünden bir kenara atanlara şahit olduk. Elbet bu Mavi tık kapatma özelliği olsa da karşı taraftaki kişinin triplerini dinlemek ayrı bir dert elbet.

Sinir Bozucu bu WhatsApp özelliklerini kulak san bir grup geliştirici WhatsDog isimli uygulamayı googleplaystore da bizlere tanıttılar. Bu resmen bir mucize gibi tam zamanında çıkmıştı benim açımdan bir kaç özelliği de olsa gerçekten işe yarar özellikleri WhatsApp ile entegre ederek çalışıyordu.

WhatsDog ile listemizdeki bir kişiyi takipe alabiliyorduk ve bu kişi hakkında genel gizlenmiş tüm özellikleri açığa vuruyordu bizim ekranımızda. Seçtiğimiz kişinin online olup olmadığını takip edebiliyorduk. Tam işe yarar stalker uygulaması diyebilirim diyecektim ki artık WhatsDog kullanılmıyor.

 

WhatsDog Benzeri Uygulama WhatAlert Nedir

 

WhatAlert Nedir

WhatAlert Nedir

WhatsDog tam zamanında gelmişti WhatsApp uygulamasının sıkıcı özelliklerine karşı. Bir kaç ay kullansak da artık bunu kullanamıyoruz ve yeni bir uygulama arıyorsanız bu önerebileceğim uygulama tam sizlik WhatsDog benzeri uygulama olan WhatAlert uygulaması tam size göre. WhatsDog ile hemen hemen aynı kullanım özelliklerine sahip diyebilirim. Geçmişte WhatsDog tam zamanında piyasaya düştüğü gibi WhatAlert de öyle diyebilirim WhatsDog yokluğunda hepimizi idare edebilecek bir mobil stalker uygulaması haline geldi.

WhatAlert özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse dediğim gibi çalışma mantığı WhatsDog uygulamasına çok benziyor. WhatAlert kendi içinde listenizden takibe almasını istediğiniz kişinin 24 saat, 1 hafta ve 1 ay gibi süreler içinde ne kadar online olmuş, kaç saat online olmuş gibi zaman dilimlerini görebilirsiniz. Özellikleri hakkında bir başka makalemizde anlatacağım gerçekten işe yarar çok özelliği mevcut.

 

WhatAlert İndir

WhatsAlert belirttiğim gibi ücretsiz bir uygulamadır ve bunu GooglePlay mağazasından indirebilirsiniz. Hemen WhatAlert İndirmek İçin Tıklayın buraya tıkladıktan sonra hemen sizi GooglePlayStore mağazasına yönlendirecek ve oradan ücretsiz indirebileceksiniz.

 

WhatAlert Google Play'den Ücretsiz İndir

Google Play’den Ücretsiz İndir

Kaynak: Webtekno

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan LG RAY Teknik Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizde LG RAY, LG RAY Ekran Boyutu ve LG RAY Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: WhatAlert Nedir ? WhatAlert APK İndir (Android) | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.