WhatsDog Benzeri WhatAlert Nasıl Kullanılır ?

WhatAlert Nedir

WhatsApp ile entegreli WhatsDog uygulamasının çalışmaması ile beraber yeni uygulamalar geliştirilmeye devam ediyor, son yeni uygulama ise WhatAlert uygulaması. Bu uygulama çalışma mantığı WhatsDog uygulamasına çok benziyor ve çalışma mantığı gerçekten çok işlevli bir uygulama. WhatsDog çalışmıyor mu artık yerini başka bir uygulamaya bırakma zamanı gelmiştir. WhatsDog uygulamasına benzer uygulama olan WhatAlert uygulaması hakkında biraz bilgi isterseniz önceki yazımız olan WhatAlert Nedir » adlı makalemize bakabilirsiniz. WhatAlert kullanımı hakkında bilgileri bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağım. WhatsDog benzeri bir uygulamadır ve çalışıyor hemen nasıl kullanılabileceği hakkında bilgi edinin

 

WhatAlert Nasıl Kullanılır

 • İlk Önce GooglePlay mağazasından indirdiğiniz WhatAlert uygulamasını çalıştırın ve ilk ekrana gelen Continue simgesine dokunmanız gerekmekte.
 • Daha sonra bir sonraki ekran gelecek karşınıza hemen açılan ekrandan WhatsApp uygulaması kullanan kişiler listesinden takip etmek istediğiniz kişiyi ve ya WhatAlert Premium Kullanıyorsanız kişileri seçin ama ücretsiz versiyonunu kullanıyorsanız bir kişi seçme hakkınız var o yüzden seçeceğiniz kişiyi dikkatle seçmelisiniz. İstediğiniz kişiyi seçtikten sonra hemen oradaki update simgesine dokunun.
 • Takip etmesini istediğiniz kişiyi update ettikten sonra hemen selected sekmesinden takip ettiğiniz kişiyi ve ya kişileri görebilirsiniz.
 • Takibe aldığınız kişinin bilgilerine erişmek istiyorsanız hemen üzerine dokunmanız gerekmektedir. Takip etmek istediğiniz kişinin üzerine dokunduktan sonra o kişi hakkında bilgiler ve log kayıtları karşınıza çıkacaktır.
 • Daha sonra WhatAlert uygulamasının bir başka özelliği olan Last Online sekmesine geçiyoruz ve takip ettiğiniz kişinin son görülme zamanlarının yer aldığı kısımı görebilirsiniz.
 • WhatAlert uygulamasında takip ettiğiniz kişinin WhatsApp uygulaması içinde son 24 saat, 1 hafta ve 1 ay süre içindeki online kayıtlarına ulaşabilirsiniz.
 • Bu uygulama ile takip ettiğiniz kişinin WhatsApp uygulamasında o süreler içerisinde kaç defa girip çıktığını görebilirsiniz.
 • Belirtilen süre içerisinde kaç saat online kalmış bunları da görebilirsiniz.
 • Sonra hangi saatler içerisinde online olduğunu da görebileceğiniz bir uygulamadır
 • Bir ayrı özellik ise online olduğu süreden ayrı birde offline olduğu süreleri de gösteriyor.
 • Bu özellikler ile siz takip edeceğiniz kişi için resmen özel dedektif oluyorsunuz.
 • Örnek vermem gerekirse sevgiliniz gece 4 de WhatsApp uygulamasına girmiş ve sabah 6 ya kadar da hep online kalmış ama size bir günaydın mesajı bile atmamış ise sıkıntı yani bu gibi durumları görebiliyoruz. Tabi bunlara fazla takılmamak lazım belki bizi rahatsız etmek istemedi yada başka biri ile saatlerce konuştu falan yani kısaca WhatsDog gibi bu uygulama da çok can yakacak gibi duruyor.

 

 

WhatAlert Nasıl Kullanılır

WhatAlert Nasıl Kullanılır

WhatAlert Kullanımı

WhatAlert Kullanımı

WhatAlert Nedir

WhatAlert Nedir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatAlert Nedir ? WhatAlert APK İndir (Android) başlıklı makalemizde WhatAlert APK İndir, WhatAlert İndir ve WhatAlert Nasıl Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. Pingback: WhatsDog Benzeri WhatAlert Nasıl Kullanılır ? | Guncel Teknoloji Haberleri
 2. Takip ettiğimiz kişi bizim onu takip ettiğimizi görebiliyor mu yada farkediyor mu?

  1. WhatAlert uygulamasında bu tarz güven kırıcı bir yönü yok yani fark etmiyorlar.

 3. Ben yaklaşık 1 aydır premium olarak kullanıyorum bazı problemler var çözülmesi gereken mesela kafasına göre bildirim yapıyor program atıyorum 15 dk kalmışsa bunu daha fazla gösteriyor whatsdog ile birlikte kullanıyorum birinde farklı diğerinde farklı online zamanlar görünüyor geliştirme yapılır sorunlar çözülürse güzel bir program

  1. WhatAlert hakkında ki yorumların için teşekkürler, WhatAlert Premium almak isteyenler için ilgi çekici bir yorum olmuş.

 4. Pingback: WhatsApp İçin WhatsDog Benzeri WhatAlert APK İndir | Tekno Mekan
 5. program hala etkin mi yani kullanılabiliyormu acaba

  1. Bildiğim kadarı ile artık kullanılamıyor bu tarz programlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.