Volkswagen Ebeveynlere Yardımcı Bebek Arabası Üretti

Volkswagen Bebek Arabası

Volkswagen bilindiği gibi araç üretici bir firma ve ebeveynlere özel bebeklerine ait özel bir araç üretti. Ürütmiş oldukları bu prototip bebek arabası ise VW Golf Puset adını aldı. Ayrıca normal araç olarak da ” Yeni Volkswagen Golf “aracını da görmek isterseniz o makalemize de göz atmanızı da öneririz. Bu  bebeklere özel araçta bebek araçlarına göre son derece üstün bir teknoloji barındırmışlar. Araçta otomatik fren sitemi yer alıyor ve belli bir mesafede süresince ebeveynleri takip ediyor. Bu takip özelliği bayır aşağı olur da ebeveynlerin elinden kaçarsa diye ve ebeveynlerini belirli yollarca takip etmeleri için tasarlanmış. Biliyorsunuz günümüz ebeveynleri artık çok dikkatsiz.

Volkswagen Bebek Arabası

Volkswagen Bebek Arabası

Alman ve bir dünya otomobil devi olan Volkswagen artık ebeveynlerin dikkatsizlikleri sonucu hayatını kaybeden bebeklerin önüne geçecek. Bir çok tasarımı ele alan otomobil firması artık bir çözüm bulmuş gibi. Otomobil firmasının Hollanda ofisi işte bir ilke imza atarak son teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış bebeklere özel araç üretti. Bu güvenli bebek arabasını üretirken ilk anketler üzerinde yola çıkarak bir tasarım oluşturulmuş. Ve eklenecek özellikler halk oylaması ile belirlenmiş. Volkswagen bebek arabası oluşturulmaya başlandığında testleri göz önüne alındığında inanılmaz sonuçlar yapımcılarını karşılamış.

Prototipi oluşturulan Volkswagen bebek arabası aşağıda görebileceğiniz videoda görebileceğiniz bazı özellikleri yer verilmiş. Yönetmeksizin kendi başına bir mesafeden ebeveyni takip edebilen Puset, her türlü manevraya ve otomatik fren sistemine sahip. Bu bebek arabası için geliştirilen özel yeteneklerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Volkswagen Bebek Arabası Tanıtımı

Bebek Arabası Tanıtım Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=w-k2suYYXt8

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Satılık Böbrek İlanları Böbrek Arayanlar ve Bağışlayanlar başlıklı makalemizde Aradğım Kana Uygun Böbrek Arıyorum, Böbreğimi Hasta Kişiye Bağışlamak İstiyorum ve Böbreğimi Satmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. Pingback: Volkswagen Ebeveynlere Yardımcı Bebek Arabası Üretti | Guncel Teknoloji Haberleri
 2. Hi
  I produced the autobreaking stroller in 2012, presented in an
  invention fair even made the Baabiel brand for it. Several national TV’s
  showed it in Turkey. I’m the first, no one else.. Please kindly watch the product
  from korhanozduru.com/publications or youtu.be/UozUydiacps

  Please don’t steel my credit.
  Thanks, Korhan

  1. Oooo… Korhan hocam, bir Türk mühendisin bunları seneler önce yapması gerçekten gurur verici. Kısa zaman içerisinde sizin hakkınız dada makale yazmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.