Vodafone Tab 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone Tab 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone Tab 7 Özellikleri ve Kampanyası, Vodafone 2008 den günümüze kadar kendini hızlı geliştirmiş, kampanyalar ve geniş tarife yelpazesi ile kullanıcılarına çeşitli olanaklar sunan bir yol izlemiştir. Dönem dönem ortaya koydukları kampanyalar ile 7 den 70 e bütün herkese ulaşmayı başarmıştır. Günümüz Türkiye’ sinde akıllı telefon kullanımı giderek artmakta buna bağlı olarak da şebekeler arasında rekabet de artmaktadır.

Ülkemizde 4.5G kullanımının başlamasına paralel olarak kullanıcıların telefonlarının veya tabletlerinin de reforma uğraması artık gereklilik gibi görünmektedir. Tam bu gereklilik zamanında Vodafone Smart 7 isimli yeni Android serisinin lansmanını yaparak piyasaya sürdü ve kullanıcıları ile buluşturdu.

Vodafone Smart 7 serisinin lansmanında 4.5G hakkında da bazı fikirler vererek kullanıcılarını bilgilendirdi. Ülkemize gelen 4.5G kullanımına bakıldığında 4.6 milyona kadar varan Vodafone abone sayısı mevcuttur ve bu durumla paralel olarak akıllı telefon sayısında da yaklaşık 3 kata kadar artış görülmektedir.

Vodafone’nun kendi resmi sitesinden de takip edilebileceği üzere dönemsel olarak birçok kampanyaları mevcuttur. Bugün burada biz bu kampanyalardan biri olan ve Smart 7 serisinin üyesi olan Vodafone Tab 7 Özellikleri ve Kampanyası inceleyeceğiz.

Vodafone Tab 7 Özellikleri

Ekran tasarımına bakıldığında 10.1 inçlik ekran ile kullanıcılarına rahat bir kullanım sunmaktadır ve 1920×1200 Full HD ekran çözünürlüğü ile de rahat kullanımını ekran kalitesiyle süslemektedir. Smart Tab 7′ nin işlemcisinin Snapdragon 430 olması ve bununla birlikte 1.2 GHz saat hızında çalışarak 8 çekirdekli olması son derece güçlü bir performansa sahip olduğunun göstergesidir. Ayrıca Snapdragon 430 grafik alanında da Adreno 505 GPU’ dan faydalanmaktadır.

Smart Tab 7, 2 GB RAM’ e sahip olup microSD kart ile artırılabilen 16 GB dahili bellek alanını da kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.