Vodafone SuperNET İnternet Kampanyalı Tarifeleri

VODAFONE YALINNET İnternet Tarifeleri Kampanyası Başladı

Türkiye de lider GSM operatörü olan Vodafone, sadece konuşma ve mesajlaşma alanın da değil, internet alanında da ileri düzeyde teknolojiye sahiptir. Cepten internet hizmetlerinin yanı sıra evden internet hizmetlerinde de abonelerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve sunmuş olduğu kampanyalarla müşteri memnuniyetini ileri seviyelere taşımıştır.

Vodafone de, konuşma ve mesajlaşma paketleri gibi internet paketleri de bulunmaktadır. Bu internet paketlerinden dileyen aboneler faydalanabilmektedir. Hatta vodafone abonesi olmayan birçok abonede ilk gelişlerin de çok cazip kampanyalardan faydalanabilirler.

Bireysel ve kurumsal olarak çok çeşitli internet paketleri arasında; cepten internet, tabletten internet, bilgisayardan internet gibi paketleri abonelerinin hizmetine sunmaktadır. Faturalı veya faturasız tüm aboneler Vodafone SuperNET Paketleri sayesinde diledikleri gibi internet kullanımı yapabilirler.

Teknolojinin ileri düzeyde olduğu günümüzde, internet konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak için vodafone internet paketlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. 4.5G ile kalitesini daha da artıran vodafone, hayatınızı kolaylaştıracak birçok seçenek sunmaktadır. Hiçbir ek ücret ödemeden belirlenmiş olan sabit bir ücret ile vodafone supernet sahibi olabilirsiniz, üstelik telefonsuz. Kurulum veya herhangi bir aktivasyon ücreti ödemeden modemli veya hattınızda fiber internet var ise fiber olarak bağlantı yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra vodafone süper internet kampanyaları arasında, hd kalitede full paket Fil TV de çeşitli internet kampanyalarıyla birlikte sunulmaktadır.

Bireysel internet kampanyaları her kesim abonelere hitap etmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanımı kolay ve sıkıntısız internet ile dilediğiniz gibi internet kullanımı yapabilirsiniz. Bireysel abonelerin dışında, kurumsal olarak internet çözümlerinizde faydalı olacak birçok seçenek bulunmaktadır. Şirketiniz çalışanları için internet kullanımı veya işlerinizin takipleri için kullanmış olduğunuz interneti en kaliteli ve hızlı çözümleri ile vodafone supernetten temin edebilirsiniz.

Kurumsal çözümler sayesinde şirket maliyetlerini düşünen şirket sahipleri için uygun maliyette internet kullanım paketleri hizmete sunulmaktadır. Yönetici vasfındaki kişiler için özel olarak cepten uygulamalar ile şirket bünyesinde internet kullanımları hakkında bilgi edinilebilir, gerekli görüldüğünden internet paket aşımlarında gerekli çözümler getirilebilir.

Vodafone süpernet sayesinde, internetten keyif alarak kesintisiz ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak için en yakın vodafone bayisi ile görüşebilir hatta müşteri hizmetleri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone YalınNET İnternet Tarifeleri İncelemesi başlıklı makalemizde Vodafone YalınNET, Vodafone YalınNET ADSL Kampanyaları 2016 ve Vodafone YalınNET İncelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.