Vodafone Smart Pro 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone Smart Pro 7 Özellikleri ve Kampanyası

Vodafone Smart Pro 7 Özellikleri ve Kampanyası, Yakın zamanda Vodafone’un oluşturmul olduğu etkinlikte tanıtılan Vodafone Smart Pro akıllı telefonunun çok yüksek donanımlara sahip olduğu söylendi. Akıllı telefonlar insanların hayatını kolaylaştırmada onların işlerini oturdukları yerden internet üzerinden yapmalarına olank sağlamaktadır. Peki Vodafone Smart Pro bizim hayatımızı kolaylaştırmada nasıl bir etkiye sahip.

Vodafone Smart Pro 7 Özellikleri ve Kampanyası hakkında… Öncelikle Satın aldığınız cihazda ilk olarak Android sistemi olan 6.0.1 sürümü sizi karşılayacaktır.

Cam ve Alüminyum’dan oluşan sert bir kasaya sahip olan akıllı telefonun kalınlığı ise 7.5 milimetredir. Ekran boyutunun büyüklüğü 5.5 inç olmasından dolayı size neredeyse bir tablet rahatlığı sağlayacaktır. Kolayca internetten film bile izleyebileceğiniz bu ekram kırılmaz bir cam ile korunmaktadır.

Vodafone Smart Pro 7 Genel Özellikleri ve Kampayaları

32 gb dahili depolama alınana sahip olan bu cihazda ilave olarak hafıza kartı desteği de eklenmiştir. Yüksek bir RAM (bellek) gücüne sahip olan bu cihazın RAM’ı 3 gb dir. 4.5 desteği de olan bu cihazda uzun bir süre boyunca internette gezinmenizi sağlayacak batarya desteği de bulunmaktadır. 3G üzerinde 13 saat aralıksız konuşmanızı sağlayacak bir bataryaya sahiptir.

Batarya değiştirme imkanı bulunmayan bu cihazın boyu 154 mm uzunluğundadır. Bir tasarım harikası haline gelmiş bu cihazı vodafone bayilerinde bulunan kampanyalarla çok uygun fiyatlara alma şansını elde edebilirsiniz.

16 megapiksel kameraya da sahip olan cihaz vodafone bayilerinde tarifenize ek aylık ödeyeceğiniz miktarla sizin olacaktır. Oldukça esnek tarifeler bulunan Vodafone’da cihazı 24 ay’a kadar olan taksit seçenekleriyle alabilirsiniz. 8 çekirdekli bunun yanında 1.8GHz ile çok hızlı çalışabilen işletim sistemi akıllı telefon konusunda sizi oldukça rahatlatacağa benziyor.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.