Vodafone Smart 7 Serisi Kampanyaları

Vodafone Smart 7 Serisi Kampanyaları

Vodafone Smart 7 Serisi Kampanyaları, Vodafone bir İngiliz cep telefonu şirketi olup ismini dünyaya duyurmuş bir marka olmuştur. Logosu ise son derece yaratıcı olan konuşma başlatma anlamına gelen tırnak (‘) işaretidir. Türkiye’ ye ise 2006 yılında ayak basan Vodafone çalışmalarını, kampanyalarını tüketicilerini ve tüketicilerinin isteklerini göz ardı etmeden son hızla sürdürmektedir.

Günümüzde mevcut bulunan birçok kampanyanın arasından Vodafone Smart 7 Serisi Kampanyaları kendine ayrı bir edinmiştir. Sosyal medya üzerinde #GörmenLazım hashtag’ i ile tüketicilerin dikkatleri üzerine çeken Vodafone, Smart 7 serisini kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Peki bu serinin içinde hangi cihazlar bulunmaktadır? Sırasıyla belirtmek gerekirse Vodafone Smart Style 7, Vodafone Smart ultra 7, Vodafone Smart pro 7 ve son olarak da Vodafone Smart Tab 7’dir.

 

Vodafone Smart Style 7 ve Özellikleri

Smart 7 serisinin özelliklerini dile getiren bir telefondur. Ultra ince ve zarif dizaynıyla kullanıcılarına 7,9 mm’lik bir telefon sunulmaktadır. Kişilerin şahsi zevklerine göre tasarlanmış 2 farklı renk ile kullanıcıları ile buluşmaktadır. 5 inç olan ekranı bireylere son derece rahat kullanım imkanı ve görüntü sunmaktadır. 2540 mAh’lık pili ile de uzun süreli performanslarda etkililiğini korumaktadır.

 

Vodafone Smart ultra 7 ve Özellikleri

Serinin bir yüksek performanslı üyesi olup tüm gün kullanıcılarını Full DH ekran kalitesi, geniş bellek kapasitesi ve gelişmiş pil performansıyla yalnız bırakmayacaktır.

 

Vodafone Smart pro 7 ve Özellikleri

Bu serinin isminden de anlaşılabileceği gibi en donanımlı üyesidir. Gün boyu performanstan düşmeyen bir telefon olmakla birlikte 6,9mm incelik ve 16 MP arka 8 MP selfie kamerası ile kullanıcılarını memnun edecek bir telefondur.

 

Vodafone Smart Tab 7 ve Özellikleri

Son derece şık tasarımıyla birlikte siyah ve gri renkleri ile kullanıcıları ile buluşan Smart Tab 7 kullanım rahatlığı ve işlem hızı ile ön plana çıkıp benzerlerinden ayrılmaktadır.

 

Vodafone Smart 7 Serisi Kampanyaları Tarifeleri Gibi Daha Fazla Detaylı Bilgi İçin Sitemizde Cihaz İsimlerini Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.