Vodafone Smart 6 – Digitürk Play Kampanyası

Vodafone Smart 6 Digitürk Play Kampanyası

Vodafone Smart 6 – Digitürk Play Kampanyası, Vodafone Smart 6 Akıllı Telefonlarının sahip olduğu 5.5 ” Full HD Ekran, 13 MP Kamera ve Hızlı şarj özelliği ile edinerek mevcut tarifeniz ek olarak ayda sadece 5 TL’ye Spor Toto Spor Lig paketi aynı zaman da ekstra 6 GB internet paketine sahip olarak 34 hafta boyunca takımınızın tüm sezon maçlarını dilediğiniz her yerde izleyebilme şansına sahip olun!

 

24 ay tahattüt ile bu pakete sahip olabilirsiniz.

  • Vodafone Smart 6 Digitürk Play Kampanyasına sahip olmak için ne yapmak gerekir ?
  • Digitürk Play uygulamasına sahip olmak için 24 ay sözünüzle Vodafone Smart 6 Digitürk Play Kampanyasına veya 12 ay sözünüze Vodafone Smart 6 Digitürk Play paketine sahip olabilirsiniz. Vodafone Smart 6 akıllı telefon kampanyalarına sadece ekstra 5 TL (24 ay) ve 10 TL (12 ay) ek ödemelerle sahip olun.
  • Digitürk Play Kampanyasını başlatmak için ne yapmam gerekiyor ? Digitürk Play Paketinizi başlatabilmeniz için DIGITURK PLAY yazıp 6666’a kısa mesaj göndermelisiniz. Kısa Mesaj sonrasında size gelen promosyon kodu ile, Digitürk Play web sitesine girerek dilediğiniz ve istediğiniz paketi seçerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
  • Kampanya’ya katılım gösteren kullanıcılar, Digitürk play uygulamasından 1 yıllık Sinema Paketine veya Spor Toto Süper Lig taraftar paketine sahip olabilirler.
  • Kampanya’ya katıldıktan sonra seçebileceğiniz yalnızca bir takımının 34 hafta boyunca tüm sezon maçlarını izleyebilir. 8.hafta kampanya kullanmaya başlayan bir kullanıcı önümüzde ki sezonun 8.haftasına kadar seçtiği takımın maçlarını izleme şansına sahip olur.
  • Kampanya Kodu satılamaz, devredilemez.
  • Kampanya yalnızca Türkiye sınırları içerisinde kullanılabilmektedir.
  • Promosyon kodunu kullanabilmek Digitürk Play web sitesine üye olmanız gereklidir.
  • Digitürk Play kampanyası ile tuttuğunuz takımın maçlarını tarifeye ek ücretlerle sahip olabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.