Vodafone Samsung Galaxy J7 Kampanyası Cep Kurtaran

Vodafone Samsung Galaxy J7 Kampanyası Cep Kurtaran

Samsung Galaxy J7 artık Vodafone’un cep kurtaran hediyesi ile birlikte sizlerle. Samsung Galaxy J7, 16 GB hafızası, 13 MP kamera çözünürlüğü, 128 GB hafıza kartı desteği, 1.5 GB belleği, çift hatlı oluşu ve diğer özellikleri ile birlikte sizleri Vodafone’de bekliyor Samsung Galaxy J7 siyah, beyaz ve altın renklerinin yanı sıra;

Vodafone Cep Kurtaran Hediyeli Samsung Galaxy J7 Kampanyası ile artık daha da cazip.Cep Kurtaran paketinin içermiş olduğu sigorta hediyesi ile cihazınız güven altında. Artık telefonum garanti kapsamından çıkmış diye üzülmenize de gerek yok.

Cep Kurtaran paketinin sigorta poliçesi ile garanti kapsamı haricinde de kullanıcıdan kaynaklanan tüm hatalar (düşürme, kırma, sıvı ile temas) ile karşılaştığınızda sizin hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan, telefonunuz kargo ile evinizden alınıyor, gerekli onarım yapıldıktan sonra ise tekrar evinize teslim ediliyor. Samsung Galaxy J7 markalı cihazınızın alımından sonra takiben 12 ay süre ile Cep Kurtaran Paketi’nden yararlanabilirsiniz.

Üstelik Samsung Galaxy J7 size daha çok renk ve daha canlı görüntüler sunuyor. Güçlü performansı sayesinde telefonunuzda hiçbir sorun yaşamadan birden fazla uygulamayı aynı anda kullanmanız da mümkün. İnternette hızlı bir şekilde dolaşabilecek, oyunların ve HD görüntünün tadını istediğiniz kadar çıkarabileceksiniz.

Samsun Galaxy J7’nin kamerası ile kötü ışık koşullarında dahi harika, canlı ve net fotoğraflar elde edebileceksiniz. 5 megapiksel ön kamerası ile de birbirinden güzel özçekimler yapmanız mümkünken, kaliteli bir görüntü sayesinde rahatça görüntülü konuşma yapabileceksiniz. Ayrıca şarjın azalması da Samsung Galaxy J7 için büyük bir sorun değil, çünkü sahip olduğu güç koruma modu şarjınızın daha uzun süre idare etmesine yardımcı olacak.

Tüm bu özelliklere sahip olan Samsung Galaxy J7, Vodafone’un Vodafone Cep Kurtaran Hediyeli Samsun Galaxy J7 Kampanyası ile birleşerek sizin için harika bir seçenek oluşturuyor. Samsung keyfini Vodafone ile rahatça çıkarın!

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri 2016 YENİ başlıklı makalemizde Vodafone Akıl Küpü Kampanyaları, Vodafone Akıl Küpü L Tarifesi ve Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.