Vodafone Red Kampanyaları 2016 – 2017 Özel Tarifeler

Vodafone Red Kampanyaları 2016 özel

Vodafone Red Kampanyaları, Vodafone red tarifeleri birçok ihtiyaca uygun paketlerinin yanı sıra yurtdışına sıkça seyahet edenleri unutmadı ve Yurtdışında da Türkiye de olduğu gibi rahat ve konforlu erişim hizmetini avantajlı fiyatlar ile sağlamaya devam ediyor. Paketlerin avantajlarına Vodafone Red Kampanyaları yazımızda ulaşabileceksiniz.

Birçok kullanıcının ortak sorunu , paketimin konuşma sürelerini yurtdışında kullanamıyorum , internet kullandığımda ücretlendirmeler fazla oluyor yada çok yüksek paket aşım ücretleri ödüyorum şeklinde idi. Vodafone Red Kampanyaları ile birlikte kullanıcıların bu sorunu tam 51 ülkede ortadan kalkacak gibi görünüyor. Her şey dahil Pasaport ile birlikte mevcut tarifenizde bulunan heryöne dakika konuşma sürenizi, sms ve internet izi tıpkı yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Her şey dahil Pasaport günlük olarak ücretlendirilir ve kullanım yaptığınız her gün için 12,90 TL ödersiniz , Vodafone akıllı ücretlendirme teknolojisi sayesinde yurtdışında eger herhangi bir kullanım yapmaz iseniz o güne ait bir ücret ödemezsiniz.

Vodafone Red Kampanyaları 2016 ve 2017 özel kampanyalar

Vodafone Red Kampanyaları 2016 ve 2017 özel kampanyalar

Red tarifeleri ses , sms ve internet paketlerinin tamamını karma şekilde yoğun olarak kullanan müşterilerine özel sabit ücretlendirme uyguladı , Red 7 Kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Red 7 Kampanyası ; Aylık 75 tl sabit ücret ile 4000 dakika her yöne konuşma süresi ( ses paketi ) , heryöne 4000 sms ve 7 GB internet kullanımı saglıyor ve üstelik tüm sabit hatlar ve ( şebeke içi ) vodafonlular ile sınırsız konuşma imkanı sunuyor.

Red 7 Kampanyası dahilinde internet paylaşımlı olarak da kullanılabiliyor ve akıllı cihaz kampanyası avantajlarınıda beraberinde getiriyor, Kampanya dahilinde yurtdışı kullanımlarıda unutulmamış ve günlük 12,90 tl ye tarifenin tüm kullanım imkanlarından yararlanabiliyorsunuz.

Vodafone Red e özel bir avantaj daha , anlaşmalı olan sinemalarda 1 bilet aldığınızda 2. bilete ücretsiz sahip olabiliyorsunuz , Haftanın belirli günleri ve seans aralığıda belirtilmemiş yani Red liler ne zaman isterse sinemaya gitsin 2. bizden olsun denilmiş iyi seyirler 🙂

Geriye sadece Vodafone Red Kampanyalarının avantajı ile doya doya konuşmak , mesajlaşmak ve internet kulllanımı kalmış.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.