Vodafone Online Self Servis | Vodafone Online İşlemler

Vodafone Online Self Servis

Ülkemizde en hızlı gelişen operatör olan vodafone kullanıcılarını memnun etmek ve müşterilerinin istediği zaman istedikleri işlemi kolayca yapabilmeleri için vodafone online self servis ile karşımıza çıkmakta. Vodafone online self servis sayesinde artık insanlar kullandıkları hatlarla ilgili bir sorun olduğunda veya tarifeleri bittiğinde yada tarife ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda artık bayilere kadar gitmek zorunda kalmayacak. Vodafone online servis sayesinde günün istediğiniz bir saatinde istediğiniz yerden istediğiniz işlemi kolayca yapabilme avantajına sahipsiniz.

Eğer faturalı bir hatta sahipseniz online self servis sayesinde istediğiniz zaman faturanızı görüntüleyebilir ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız bir hatta sahip olduğunuzda ise kolay bir şekilde TL yükleyebilir yada sevdiklerinize TL transferi yapabilirsiniz.

Vodafone online self servis işlemlerinden yararlanabilmek için yapacağımız işlem oldukça basit. Telefonumuzun kısa mesaj bölümüne girerek online self servis şifremizi almak için S yazarak 7000’e ücretsiz mesaj göndermemiz yeterli olacaktır. Kesinlikle hiçbir ücret ödemeden yaralanabileceğimiz bu uygulama için tek olması gereken bir vodafone hattına sahip olmamız.

Ayrıca vodafone online sistemlerden daha birçok farklı alanda da yararlanabiliriz. Fatura işlemlerimiz için; fatura danışmanı, fatura görüntüleme, fatura ödeme ve vodafone e-fatura dan yaralanabiliriz. Veya telefonumuzda meydana gelen aksaklıklar için de yardım talebinde bulunabiliriz. Telefonumuzdaki aksaklıklar için; interaktif kılavuz, sanal cihaz, acayip kutu, internet ayarları, mms ayarları ve bilgisayardan internet ayarları kategorilerinden birini seçerek sorunumuzu giderebiliriz.

Vodafone da yeni olanlar için oluşturulan kategorileri inceleyerek tarifelerimiz ve operatörümüz hakkında bilgi elde edebiliriz. Bu kategorilerde; kalan kullanım sorgulama, fatura sorgulama, tl yükleme, hattımızı 3G’ye açama gibi seçenekler bulunmaktadır. Eğer yetkililerle iletişime geçmek isterseniz vodafone forum, vodafone müşteri hizmetleri, vodafone cep merkezleri, facebook ve twitter destek üzerinden vodafone yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone hayatımızı kolaylaştıran tarife olarak karşımıza çıkmakta. Tabi ki böyle bir operatörün online olarak hizmet vermesi de müşterilerini ayrıca mutlu etmekte. Hizmette sınır tanımayan vodafone online siteleri sayesinde artık her işlem çok hızlı ve çok basit.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Ttnet Kota Sorgulama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde TTNET Kota, TTNET Kota Nasıl Sorgulanır ve TTNET Kota Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.