Vodafone Mobil Uygulamaları

Vodafone Engellilere Özel Kampanya

Türkiye’de kullanılan en büyük 3 Telekom firmasından bir olan Vodafone firması abonelerine verdiği mobil uygulamalarla göz doldurmaya devam ediyor. Vodafone birçok kampanya ve daha da iyileşen alt yapısı ile birçok kullanıcısına hizmet vermektedir. Her kişi ve bütçeye uygun seçenekleri ile birçok kesime ulaşan bu firmanın diğer Telekom şirketleri ile girdiği rekabet özellikle abonelerine yaramaktadır.

Faturalı ve Faturasız hatlar sayesinde birçok kişiye ulaşan Vodafone‘nun arka planında sürekli yenilikler için çalışan ve abonelerine yenilikler sunan bu firma olması, gerek Telefon hatları gerekse internet hatlarını uzun vadede yapılan yatırımlar sayesinde kullanılma oranlarının yükselmesine vesile olarak görülmektedir.

Vodafone Mobil uygulamalarını incelediğimizde, internette gördüğümüz , cep şubelerinden gerçekleştirilen birçok uygulamanın 2016 yılında ismi değişen Vodafone yanımda uygulaması ile abone olan bir çok kişinin cep telefonunda mevcuttur.

Vodafone Cep şubesi olarak görülen bu uygulamadan;

Güncel Faturam uygulaması ile son 48 saatte faturanıza yansıyan fiyatı, Paket bakiyelerim uygulaması ile paketiniz de yer alan kullanım limitlerine,

Son Faturam uygulaması ile son kesilen fatura bilgilerine,  Tarifem, Paketler,  Online Fatura ödeme, Servis bilgileri, Geçmiş dönem fatura bilgileri, Yardım ve vodafone müşteri hizmetleri erişim, Ayarlar, Cep merkezleri ve yasal bildirimler başlıkları ile birçok uygulama ile hizmet vermektedir. Mobil uygulamalarının yanı sıra internet uygulamaları, Cep merkezleri, Vodafone Müşteri hizmetleri abonelere hizmet vermektedir.

Vodafone ‘nun yukarıda belirttiğim mobil uygulamasının yanı sıra bu işlemler ile faturalı veya faturasız hatlarda tarife değişikliği, adres değişiklikleri de mobil uygulamalardan yapılabilmektedir.Ayrıca müşteri hizmetlerine hızlı ve beklemeden şikayet ve isteklerinin belirtilmesi için konulan bize ulaşın işlemi ile de son derece hızlı olarak sorunlarınızı iletilebilmektedir.

Verilen hizmetler arasında yeni cihazlar, internet seçenekleri, hat seçenekleri ve hatlara tanımlanan özel kampanyalar sayesinde Vodafone abonelerine neredeyse sınırsız hizmet verme aşamasındadır. Yeni mobil uygulamasında ve www.Vodafone.com.tr adresinden Tüketici bilgilendirme rehberi sayesinde her türlü soruya da cevap verilmektedir.

Bu bilgilendirmeler ve işleyiş sayesinde aynı branşta yer alan telekom firmaları arasında abonelere seçim yapmayı kolaylaştıran ilkelere sahip olan firma sayesinde abonelerinin gün geçtikçe çoğaldığı görülmektedir.Vodafone mobil markasının daha nice yeniliklerini aboneler olarak beklemeye devam ediyoruz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Mobil Self Servis Uygulaması Nedir? başlıklı makalemizde Vodafone Mobil Self Servis, Vodafone Mobil Self Servis Uygulaması indir ve Vodafone Mobil Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.