Vodafone LG G4 Eskisini Getir Yeni 4.5G’li Götür Kampanyası

Vodafone LG G4 Eskisini Getir Yeni 4.5G'li Götür Kampanyası

Vodafone LG G4 Eskisini Getir Yeni 4.5G’li Götür Kampanyası, Vodafone tarafından yapılan bu kampanya size ucuza bir akıllı telefon sahibi olma fırsatını sunmaktadır. Yakın zamanda tanıtılan bu cihazın performansının yanında tasarımı da dikkatlerde kaçmamıştır. Yüksek mega pikseldeki kamerasıyla adeta profesyonel bir kamera rahatlığı sağlayacaktır. Optik görüntü sabitleyici bir kameraya sahiptir. Ön kamerası da 8 mp lik bir kullanımla oldukça kaliteli resimler çekmektedir.

Sizde Vodafone’un yapmış olduğu ‘ Vodafone LG G4 Eskisini Getir Yeni 4.5G’li Götür Kampanyası ‘ ile bu telefona çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Eski telefonunuzun çalışır durumda olmasına önem veren bu kampanyada telefonunuzun durumuna göre değişen indirim seçenekleriyle bu akıllı telefona sahip olacaksınız. Tarifenize ek olarak uygulanacak olan bu paket size 12 ya da tercih ederseniz 24 aylık bir taksit imkanı sunmaktadır.

Yeni 4.5G’li bu telefon 5.2 inç ekran boyutuna sahiptir. Android işletim sistemi kullanılan telefonda işlemci hızı ise 1.5GHz olarak hesaplanmıştır. Bu akıllı telefon 8 gb dahili hafızaya sahip olurken hafıza kartı desteği ile bu rakamı oldukça yükseltmenize olanak sağlamıştır.

Bir tasarım harikası olan bu telefonun boyutları 142.7 x 72.6 x 9.85 mm olup sadece Vodafone mağazalarında satışa sunulmuştur. Ağırlık olarak ise 139 gramdır. Google Play Market olarak uygulanan bir kaynağı bulunmaktadır.

Vodafone’un yapmış olduğu bu eskisini getir yenisini götür kampanyası okulu bitirip karne alan çocuklar için de muhteşem ve ucuz bir karne hediyesi konumundadır. Sizin belirleyeceğiniz tarifelerle aylık ek ücretler olarak faturalarınıza yansıyacaktır.

4.5G’li olması sebebiyle de internette çok rahat gezinmenizi ve işlerinizi hızlıca halletmenizi sağlayacaktır. Çok uzun bir pil ömrüne sahip olan bu cihaz yaklaşık olarak 3000 miliamperlik çıkarılabilir bir pile sahiptir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.