Vodafone İnternet Paketleri Kampanyası 2016 Özel

Vodafone İnternet Paketleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden vodafone her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çalışmakta ve sürekli yeni kampanyalar çıkarıp ayrıcalıklar yaratarak müşterilerini memnun etmekte. Toplumumuz için internetin ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar çok kullanıldığının farkında olan vodafone bedava internet paketleri ile de ilgi görmekte.

Ben facebook ve twitter bağımlısıyım ve sürekli online olmak istiyorum diyenler için oluşturulan vodafone internet paketi olarak Facebook, twitter 20GB paketi sadece 6 tl. Faturalı vodafone internet paketi tarifeleri ve faturayı aşmayan tarifelerin yararlanabildiği bu pakete sahip olabilmek için ABONE YENİFT SOSYAL yazarak 3636’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Ya da avantajlı bir şekilde internette dolaşmak istiyorum diyorsanız net avantaj vodafone internet paketi olarak 250 MB paketini 14 tl’ye alarak 250 MB internetinizle dilediğiniz gibi internette dolaşabilirsiniz. Faturalı vodafone internet paketleri ise, faturayı aşmayan, duran ve devreden tarifeli hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir. Bu pakete sahip olmak için ABONE HBNET 250 yazıp 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekir.

Aynı şekilde diğer net avantaj vodafone bedava internet paketlerine sahip olmak için de paketlerden hangisini istiyorsanız, net avantaj 500 MG paketine 18 tl karşılığında, net avantaj 1 GB paketine 24 tl karşılığında, net avantaj 2 GB paketine de 35 tl karşılığında sahip alabilirsiniz. Yapmanız gereken paket ismini yazarak 3636’ya göndermek. Bu paketlerle de yetinmeyen vodafone internet paketi ek olarak tarifelere özel ek internet paketleri de oluşturmakta.

Bu tarifelere özel ek internet paketleri; 9 tl karşılığında alabileceğiniz hemen internet paketi ile 1 GB internete sahip olabilirsiniz. Faturalı esnek vodafone interpet paketi tarifeleri için geçerli olan paketi almak için Hemen internet yazıp 3636’ya gönderiniz.

1 gb internet fazla gelir kullanamam diyorsanız 500 MG internet paketine 7 tl ödeyerek ulaşabilirsiniz. Faturayı aşmayan tarifeler için geçerli olan bu ek tarife için ASMAYAN 500MB yazarak 3636’ya kısa mesaj atarak abone olabilirsiniz.

Aşmayan 1 GB internet paketini isterseniz de 14 tl karşılığında alabilirsiniz. Faturayı aşmayan tarifeler için geçerli olan bu ek paketi almak için ASMAYAN 1GB yazarak 3636′ ya mesaj atıp internetinizi doya doya kullanabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Avea Tarifeleri 2016 - Türk Telekom Tarifeleri başlıklı makalemizde Avea Bedava Tarifeler, Avea Dakika Paketleri ve Avea SMS Paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.