Vodafone İle Size En Uygun Cihazları Kampanyalı Satın Alın

Vodafone İle Size En Uygun Cihazları Kampanyalı Satın Alın

Vodafone İle Size En Uygun Cihazları Kampanyalı Satın Alın, Okulların da tatil olmasıyla çocuklarına karne hediyesi olarak Akıllı telefon almak isteyen babalar soluğu Vodafone telefon bayilerinde almaktadır. Vodafone’un yapmış olduğu esnek ödeme imkanlarına sahip olarak sizde vodafone ile size rn uygun cihazları kampanyalı satın alma fırsatını yakalayacaksınız.

Nitelikli bir imaja sahip olan Vodafone firmasının uyguladığı kampanyalardan bir tanesi ise eski telefonunuzu getirmeniz karşılığında size satacakları olan akıllı telefonları 1200 liraya kadar varan indirimlerle sahip olma fırsatıdır. Bunun için değişim için getirdiğiniz telefonunuzun çalışır durumda olması gerekmektedir. Bu telefonlar değişim merkezlerine teslim edildikten sonra sizin tarifenize ekleyerek aylık bir ödeme imkanıyla akıllı telefon sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Vodafone ile Size En Uygun Cihazları Kampanyalı Satın Alma Fırsatı sunan bu firmada özellikle çok kaliteli bir firmanın markası olan Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge bulunmaktadır. İçerisinde Iphone 6s’in de bulunduğu bu kampanya istediğiniz hafızaya sahip olan telefonları seçme imkanı sunmaktadır. 16 GB, 32gb, 64gb, 128 GB bazı ürünlerde 256 GB hafızası olan ürünleri 1200 liralık bir indirimle sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Faturalı hatlarda da olan bu Vodafone İle Size En Uygun Cihazları Kampanyalı Satın alma fırsatı size 24 aylık bir taksit imkanı da sunmaktadır. Hatta tarifenize ek olarak da ekleyebileceğiniz bu miktarı telefon faturanızla birlikte bile ödeyebilirsiniz.

Ayrıca Faturayı aşmayan kullanıcılarına Vodafone’un hediyesi olarak 2 GB internet tarifenize sadece düşük bir miktar olan 5 lira gibi bir rakamla eklenme fırsatı sunacaktır. Oldukça kullanışlı olan bu kampanyaların bu kadar tercih edilmesinin sebebi hem ucuz hem de güvenilir bir firma olan vodafone’a ait olmasıdır. Bu kampanyaya kısa yoldan Ulaşmak isteyen müşterilerin Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramaları yeterlidir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.