Vodafone HTC One M8s Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone HTC One M8s Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone’ un yaptığı geniş kapsamlı kampanyalar içerisinde belki de en dikkat çekenlerden biri de Vodafone HTC One M8s Akıllı Telefon Kampanyası olmaktadır. Peki bu güçlü donanımlara sahip olan telefonu neden Vodafone’ dan alınmalıdır? Vodafone’ a verilen siparişler ülke genelindeki 81 ile Aras Kargo güvencesi ve hızıyla teslim edilmektedir. Bir diğer ifadeyle zamandan tasarruf ve tüketicilerine verdiği değer ön plandadır.

Vodafone’ dan alınmasını düşündürecek diğer bir etken ise Vodafone’ a ait taksit avantajlarıyla 24 aya kadar varan taksit imkanları ile kullanıcılarına son derece rahat ödeme şekli sunarak bu telefonun ellerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Telefon olarak Vodafone HTC One M8s’ in teknik özelliklerine geçmek gerekirse şu halde sıralayabiliriz:

5.0 inçlik Full HD Ekran ile kullanıcılarına rahat ve kullanışlı bir ekran sunarken HTC Sense arayüzüyle de kullanım kolaylığına destek vermektedir.

Duo kamera özelliği ile ( HTC’nin kendisine özel ) unutulmaması gereken anlarınızı ölümsüzleştirmek ve aynı zamanda bunu görüntü kalitesini en şekilde kullanarak yapmak kullanıcılarına kendilerini rahat hissettirecektir. Diğer bir özelliği ise telefonun arka tarafında bulunan kamerası ile fotoğraflara derinlik efekti sağlayarak 3 boyutlu görünmesini sağlamaktadır.

HTC One M8s’ in ses performansına bakacak olursak içerisindeki HTC BoomSound ile mutlaka duymanız gereken bir ses atmosferi oluşturmaktadır. İçerisinde yer alan amplifikatör ile son derece kaliteli ve doygun bir ses sunarken kullanıcılarını müziğin ruhuna ve videoların görselliğinde özgür hissettirmektedir.

Peki Vodafone HTC One M8s Akıllı Telefon Kampanyası dahilinde alındığında yanında neler dahil olmaktadır?

Telefonla birlikte şarj adaptörü, USB kablosu, mikrofonlu kulaklık, kolay kullanım kılavuzu, güvenlik kılavuzu ve son olarak da garanti belgesi kullanıcıların eline ulaştırılmaktadır. Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi için ise internet üzerinden resmi Vodafone sitesine giderek ayrıntılı bilgi alınabilir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.