Vodafone Esnaf Tarifeleri Kampanyaları

Vodafone Esnaf Tarifeleri Kampanyaları

Günümüzde teknolojinin girmediği alan neredeyse yoktur diyebiliriz. Neredeyse her evde ya da her iş yerinde internet bulunmaktadır ki esnafımıza özel kampanyalar da bununla birlikte vodafone tarafından geliştirilmektedir. Gelişen bu kampsamda esnafımızın ihtiyaçlarını karşılaması gün geçtikçe daha da kolaylaşmış insanlar ulaşmak istediklerin daha kolay ulaşabilir hala gelmiştir. Bu gelişen dünyada esnaflar da eskilikten çıkıp yenileşmeye doğru adımlar atmaktadırlar.

Artık internetin olmadığı bir yer düşünülmediği için esnaflar da Vodafone sayesinde teknoloji dünyasına kapılarını rahatlıkla açabilir. Hazırlanan Vodafone esnaf tarifeleri kampanyaları çok çeşitli olduğundan her bütçeye uygun bir tarife bulabilirsiniz.

Öncelikle tarifeleri tanıtacak olursak işini bilen esnaf tarifeleri, internetli esnaf small, internetli esnaf medium, internetli esnaf large olarak esnaflar için 4 çeşit tarife bulunmaktadır. İşini bilen esnaf tarifeleri esnafını tanır ve kullanımına göre en uygun tarifede olmasını sağlar.

İşini bilen esnaf tarifeleri de kendi arasında small ve medium olarak iki çeşide ayrılır. İşini bilen esnaf tarifesi small’da 3gb internet, 1000dk ve 1000sms aylık sadece 30 TL.

İşini bile esnaf tarifesi medium’da ise 5gb internet, 1000dk ve 1000sms aylık sadece 42tl. İnternetli esnaf tarifelerine bakılacak olursa internetli esnaf paketi small’da 2gb internet, 1000dk ve 1000sms ayda sadece 29 TL.

İnternetli esnaf medium tarifesinde 4gb internet, 2000dk, 2000sms ayda sadece 44tl. Son olarak internetli esnaf large paketinde ise 6gb internet, 3000dk ve 3000sms bulunmaktadır ve ayda sadece 59 TL.

Bu tarifelerin vodafonelu işletmelerde yapılacak olan konuşmaları sınırsızdır. 12 ay taahhüt veren esnaflar ise ek 1 TL’ye internetini katlayabilir ya da yine ek 1 TL’ye 22 milyon Vodafone’lu ile sınırsız konuşma hakkı kazanabilir.

Görüldüğü gibi her bütçeye uygun bir Vodafone esnaf kampanyası bulunmaktadır. Vodafone esnaflı olmak isteyen esnaflarımız Vodafone’nun internet sayfasından esnaf tarifelerine başvurabilir ya da herhangi bir Vodafone mağazasından birebir iletişime geçebilir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Engellilere Özel Faturalı Hat Tarifeleri başlıklı makalemizde Vodafone Engelliler Kampanyası, Vodafone Engellilere Özel Faturalı Hat ve Vodafone Engellilere Özel Kampanyalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.