Vodafone Engellilere Özel Faturalı Hat Tarifeleri

Vodafone Engellilere Özel Kampanya

Vodafone engelleri aşıyor ve engellilere birbirinden özel kampanyaları ile ayrıcalıklar sunuyor. Engelleri ortadan kaldırmak adına Vodafone Düşler Kulübü, engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata katılımını kolaylaştırmak için Düşler Kulübü Kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Bu kampanya ile engelli vatandaşlarımız kendilerine uygun tarifeyi seçtiği taktirde hiçbir koşul, ceza ve şart olmadan tam beş yıl boyunca aylık sabit ücretlerinde %43’lük bir indirimden faydalanabilecekler.

Üstelik kampanya ve ayrıcalıklar sadece bununla da sınırlı değil. Vodafone engellilere özel paketleri ile engelli vatandaşlarımıza farklı ayrıcalıklar da sunuyor.

Ayda sadece 20 TL ile Vodafone’lularla 20.000 dakika konuşmak isterseniz Engelleri Aşan Midi tarifesi tam size göre. Eğer ben internete rahat rahat girmek istiyorum ancak hesaplı olmalıyım diyorsanız o halde Engellilere Özel Hesabını Bilen İnternet Tarifesi ile internet cebinizde. Üstelik bu tarife ayrıcalıkları ile göz kamaştırıyor.

Çünkü kullanmadığınız ay ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Bunun yanında ilk 5 MB’tan ücretsiz olarak faydalanabiliyor, daha sonra kullanacağınız 2GB internet için de sadece 19 TL ödüyorsunuz . 6GB’lık bir kullanımdan sonra ise faturanız 57 TL’de sabitleniyor. Vodafone Engelleri Aşan İnternet ve Ev Telefonu Kampanyası ile de engelli, gazi ve şehit yakını olan vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyor.

Ayrıca bu kampanyanın en güzel yanlarından biri de süresiz indirim olanağı ile kendinize uygun limitsiz Adsl paketlerinden birini seçebilecek olmanız. Engelleri Aşan Ev Telefonu ile de isterseniz 100 DK, 300 DK gibi kendinize bir limit belirleyip indirimli ödeme olanaklarından yararlanabilir, isterseniz de sadece konuştuğunuz kadar ödersiniz.

Tüm bunların yanında Vodafone, Gören Göz İnternet Kampanyası ile Ulaştırma Bakanlığı’nın Gören Göz İnteret Projesi ile cihaz almaya hak kazanan engelli vatandaşlarımızın 1 yıllık cepten internet ihtiyacını da karşılıyor. Eğer siz de Vodafone Engellilere Özel Faturalı Hat Tarifeleri ve Kampanyaları ile ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız Vodafone’u daha yakından takip etmelisiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Samsung Galaxy J7 Kampanyası Cep Kurtaran başlıklı makalemizde Samsung Galaxy J7, Samsung Galaxy J7 Satın Al ve Vodafone Cep Kurtaran Tarifeye Ek Samsung Galaxy J7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.