Vodafone Bedava İnternet Devri Kozbon İle Başladı

Vodafone Bedava İnternet Devri Kozbon İle Başladı

2012 seneninde WhatsApp’ın popülerliğine inanılarak heyetmiş olan en gelişmiş teknoloji platformlarından biri olan Kozbon, geçtiğimiz günlerde WhatsApp’ın bütün konularını ayrıntılı bir şekilde incelediğini biliyoruz. Yalnızca WhatsApp ile ilgili bilgi vermeyen Kozbon, hayatın her noktasına değinmeye çalışırken parasız internet gibi bir hayli çalışmaları olduğunu da belirtmişti. Facebook, Twitter ve Instagram sektörüne çok ehemmiyet veren site yöneticileri ziyaretçilerine oldukça alaka gösterirken onların bedava internete ulaşabilmesi için bütün gsm operatörlerinin paketlerini inceleyerek gelen ziyaretçilerine en uygun ücrette sunuyor ve hem de birçok operatörün bedava internet kampanyasını da sunuyor. Bütün GSM operatörlerini yakından takip eden Kozbon sayesinde artık internete ulaşmak oldukça kolay.

Geçtiğimiz günlerde vodafone bedava internet hakkında Aylık 2GB’lık paket armağan eden ve bununla kalmayıp bu paketin hemen hemen peşinden haftalık 500MB hediye internet kampanyası başlatan site sayesinde kullanıcılar oldukça hoşnut ve mutlu. WhatsApp’ın görüntülü konuşma olup olmaması, WhatsApp’ta başkalarının iletilerine ulaşabilme konularına değinen site yöneticileri sayesinde bir hayli WhatsApp kullanıcı kozbon sayesinde ayrıntılı bilgilere erişebiliyor. Parasız internetin kıralı olan ve bir hayli site yöneticileri tarafından desteklenen kozbon ilerleyen günlerde yapacağı 2GB armağan internet sayesinde çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Günümüzde 2015 seneninde gerçekleşecek olan ve hem de 2016 seneninde da devam eden Sagopa Kajmer konser tarihlerine ve yerlerine değinen Kozbon sayesinde, Sagopa Kajmer hayranları oldukça bilgilendi. Ayrı olarak 2016 seneninde gerçekleşecek olan Sömestr Tatiline ’de el atan kozbon sayesinde artık talebeler Sömestr tatilinin ne vakit olacağı ile ilgili bilgili iken, turkcell parasız internet ile ilgili da bilgiler paylaşmaya devam ediyor. WhatsApp’ın popülerliğine inanarak emin adımlarda ilerleyen Kozbon, WhatsApp kullanıcıların bir numara yardımcısı olan WhatsDog uygulamasını da incelemeyi bırakmıyor ve daimi olan gelişmeleri izliyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Instagram ve diğer sosyal medyayı çok yakından izleyerek bu sosyal medyalarının aktüellemelerini hemen kullanıcılar ile paylaşmasını vaziyetinde günümüzde Instagram’da yaşanan “Instagram Hesabını Kapatmayı Daha Bitirmedik” oldukça reaksiyon toplayarak emin adımlarda ilerlemeye devam etti.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Ben abone super 2 GB yazdim ama bana gelmiyo ne yapmam lazim

    1. Irem o kampanya bikere yapabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.