Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri 2016 YENİ

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri size uygun tarife kapsamında uygun fiyatlarla sizlerle. Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri artık Akıllı Devretme, Akıllı Durdurma özelliği ile sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Akıl Küpü Tarife sahibi Vodafone kullanıcıları seçtikleri Dakika SMS ve İnternet paketleri ile ay içerisinde kullanmadığınız bakiyeler isteğiniz doğrultusuna önümüzde ki ay içerisinde kullanma şansına sahipsiniz.

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri kapsamında kullanmadığınız dakika sms ve internet boşa gitmez, fatura dönemi sonunda kullanmadığınız bakiye yeni fatura dönemi içerisinde ücretsiz olarak tarifeniz eklenir. Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri kapsamında tarifeniz Akıllı Durdurma Özelliği ile paket aşımı yapmadan ekstra ücret ödemezsiniz.

Paket limitinize ulaştığınız anda faturanız kendiliğinden durarak sizin fatura aşımı yapmanıza engel olur. İstemediğiniz takdirde fatura tutarını asla aşmamış olursunuz. Akıl Küpü Tarife kapsamında olsanız bile Akıllı Tarife Değişikliği sayesinde dilediğiniz gibi değiştirebilir hiçbir ceza ödemezsiniz.

  1. Yeni Vodafone‘lular ve Faturasız hatlardan Faturalı hatta geçmek isteyenler için Akıl Küpü S tarifesi ile hattınıza tanımlanan Her Yöne 200 DK, Vodafone’lularla 2000 DK ve 1 GB, Akıllı Devretme Özelliği ile sadece 19 TL. Akıllı Durdurma özelliğini kullanmak için sadece 22 TL ödemeniz yeterli.
  2. Akıl Küpü L – Her Yöne 750 DK, Her yöne 1000 sms ve 2 GB internet, Akıllı Devretme özelliği sayesinde aylık sadece 25 TL. Akıllı Durdurma özelliğini tanımlamak isterseniz aylık sadece 28 TL
  3. Akıl Küpü XL – Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 sms, 3 GB internet, Akıllı Devretme özelliği sayesinde aylık sadece 29 TL iken Akıllı Durduma özelliğini hattınıza tanımlamak isterseniz aylık sadece 32 TL.

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri ile paket aşımı yapmadan faturanızın istediğiniz şekilde gelmesini sağlar.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri ve Kampanyaları YENİ başlıklı makalemizde Turkcell Faturalı Hat Tarifeleri ve Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.