Vodafone ADSL İnternet Başvurusu & Fiber Tarifeleri

Vodafone SuperNET ADSL İnternet Başvurusu ve İnternet Tarifeleri

Vodafone Supernet İnternet BaşvurusuVodafone sektöründe yatay bir büyüme gerçekleştirip, mobil cihazlarda internet hizmetinin yanında evlerde de internet hizmeti sunmaya başlamıştır. Üstelik bu hizmeti, sabit telefonlara bağımlı olarak değil, yalın internet denilen, ev telefonsuz internet bağlantısı ile gerçekleştirmektedir.

Ev telefon hattı üzerinde kurulan modem ile internet sağlanması durumunda, ev telefonu kullanılmıyor olsa bile, sabit ücret ödeme zorunluluğu olmaktadır. Böylece kullanılan internet ücretine sabit telefon ücreti de eklenmektedir. Yalın internette ise bu ücretten muaf olunmaktadır. Kullanılan internet kadar ya da sözleşmede yer alan paket ücreti kadar ödeme yapılmaktadır.

Supernet, “Vodafone’dan evlere Telefonsuz ADSL!” ve “Bu devirde internetsiz ev mi olur?” sloganlarıyla müşterilerine hem web sayfası üzerinden hem de sosyal medya iletişim araçlarından duyurusunu yapmış ve bu konuda sağladığı destek ile hızla yayılmaya başlamıştır.

Supernet internet hakkında, Vodafone web sayfasından, Vodafone Cep Merkezlerinden ya da çağrı merkezlerini arayarak bilgi alınabilmektedir. Vodafone Supernet internet başvurusu kanalları;

  • – Vodafone web sayfasından
  • – Kısa mesaj ile
  • – Vodafone Cep Merkezlerinden
  • – Vodafone müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

Vodafone web sayfasında yer alan formu doldurarak başvuru yapmak için doldurulması zorunlu olan cep telefonu numarası yazılması yeterlidir. Kısa mesaj ile yapılan başvurularda, cep telefonlarının mesaj bölümüne ‘BASVURU‘ yazarak, 5420 ye gönderilmelidir. Vodafone satış birimi bu taleplere cevap vermek için iletilen telefon numarasından müşteriye ulaşarak, müşterinin seçmiş olduğu tarifeye göre başvurusunu gerçekleştirmektedir.

Vodafone Cep Merkezleri hemen her yerde olduklarından, bizzat gidilerek de başvuru yapılabilmektedir. Gerekli evraklar orada imzalanarak başvuru işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

Vodafone’un 0850 542 0 542 numarasından da arayarak başvuru yapılabilmektedir. Vodafone cep Merkezleri dışında yapılan başvurularda, imzalanması gereken evrakların eş zamanlı teslim edilememesi nedeniyle, internet kurulumu zaman alabilir. Sözleşme, verdiğiniz adrese pazar hariç diğer günlerde kurye ile gönderilip kapıda imza alınmaktadır.

Kurye aynı zamanda modemi de teslim etmektedir. Kurulum için müşterinin teknik destek talebi yoksa sözleşmenin, vodafone adsl internet başvuru merkezine gidip onaylanmasıyla internet kullanıma açılmaktadır. Kurulum için teknik destek talebi olması durumunda, destek ekibinin gelmesi için randevu alınması gerekmektedir.

Vodafone müşterilerine kurulumda teknik yardım sağlamak adına, www.vodafone.com.tr/yardim/tr/ web sayfasında kurulumu detaylı olarak anlatmıştır. Yani destek ekibe ihtiyaç duymadan ve zaman kaybetmeden bağlantı sağlanabilmektedir. Bu da Vodafone’un müşterileri için verdiği ücretsiz hizmetlerdendir.

Vodafone Fiber İnternet Tarifeleri

Vodafone Fiber İnternet Tarifeleri

Vodafone Fiber İnternet Paketleri

GSM Dünya’sının tartışmasız öncüsü Vodafone, son teknoloji internet sunumu ile yine kendisine yakışan büyüklükte bir hizmete daha imza atmıştır. İnternet, hem de fiber internet. Işık hızında sıkıntısız ve sorunsuz internet.

En son teknolojik alt yapıya sahip olan Vodafone kalitesinde ve de kesintisiz internet. Ofisiniz ve ya evinizde Uluslararası kaliteli alt yapısı sayesinde ışık hızı tadın da internet. Bakır kablo teknolojisinin çok daha ötelerinde bir teknoloji ile çok daha hızlı ve çok daha kaliteli hizmetin adı Vodafone ile sizlerin hizmetine sunulmuş durumdadır. İnternetin en kaliteli alt yapı sayesinde 1 mbps ile 10 gbps’ ye varıncaya kadar değişik seçeneklerde sunulan bu kaliteli hizmete sizlerde hayır diyemeyeceksiniz.

Vodafone Fiber İnternet Paketleri, 10 gbps sınırlarını zorlayan yüksek hız ve kalitede erişim imkânının yanı sıra birçok seçenek sunulmaktadır. Hangi paketi seçerseniz seçin hepsinde ücretsiz kurulum hizmeti sunulmaktadır. Aynı zaman da statik IP hizmeti verilmektedir. Yine tüm paketlere gösterilen üst düzeyde teknik destek hassasiyeti ile hizmet verilmektedir.

Kullanım kapasitenizin ne ve ne kadar olduğu bilgisine dair web üzerinden ulaşım imkânı verilmektedir. Bütün bu hizmet kalitesi ve bütünlüğüne yedi gün yirmi dört saat ulaşabilme imkânı dolayısıyla tüm soru ve sorunlarınıza anın da müdahale edilmekte kalıcı ve etkin çözümler sunulmaktadır.

Vodafone Fiber İnternet Paketleri, SüperNet Telefonsuz Fiber/ Fiber hız-32 limitsiz / 32 Mbps’ ye ve 60 GB AKN kadar çıkabilen bir hız gücüne sahiptir. Ve ayrıca Vodafone SuperNet Telefonsuz Fiber / FiberHız-32 Limitsiz / 32 Mbps hızın da 120 GB ANK tadın da son derece kaliteli internet zevki sunulmaktadır.

Tüm bu saydığımız seçeneklere ek daha başka alternatiflerin de sunulduğu sıra dışı bir paket sunulmaktadır. Sorunsuz ve kalitesiz internet hizmeti, elbette ki GSM ve İnternet hizmetleri anlamın da alanın da tereddütsüz bir numara olan vodafon hizmet garantisi ile verilmektedir.

Bu kaliteli hizmete ulaşım, telefon ile iletişimle mümkün olduğu gibi, Vodafone resmi sitesinden yapılacak bir iki tık işlem sonucunda da kavuşulacak anlamlı bir hizmettir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan BattleField 1 Oyunu Bilgilendirmesi (Osmanlı DLC İçerir) başlıklı makalemizde Battlefield 1, Battlefield 1 5x Battlepacks ve Battlefield 1 5x Battlepacks İçeriği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.