Vodafone ADSL Fatura Online Öde & Ödeme Yöntemleri

Vodafone ADSL Fatura Ödeme

Vodafone Supernet Adsl Fatura Ödeme sistemi hakkında bilgilendirecek olursak ilk öncelikle vodafone, telefondan sonra da internet alanında hizmet vermiş olup, son yıllarda evde internet hizmeti de sunmaya başlamıştır. Bu alanda mobil cihazların yanında modem satışları da yapmaktadır. Vodafone hizmetleri nedeniyle oluşan faturalar, elektronik ya da posta yoluyla müşterilere iletilmektedir.

Hizmet sözleşmesinde yer alan tarihler müşteri tarafından bilinmesi gerekmektedir. Fatura kesim tarihinden itibaren yaklaşık 20 iş günü içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Müşterilerin fatura ödemelerini kolay ve sorunsuz yapabilmeleri için çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Bunların başında Vodafone bayileri, yetkili ödeme merkezleri ve PTT’lerden ödenebilmektedir. Ancak PTT tarafından fatura ödemesi karşılığında alınan 2,00 TL hizmet bedeli, bir sonraki faturaya yansıtılmaktadır.

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verilebilir. Bunun için müşteri hizmetleri aranabilir ya da internet bankacılığından kolayca talimat verilebilir. Genellikle en çok tercih edilen ödeme yoludur. Çünkü anlaşmalı bankaların olmasıyla, hem zahmetsiz hem de komisyonsuz bir ödeme gerçekleşmektedir. Üstelik faturanın takibi de gerekmemektedir. Otomatik ödeme talimatının tanımlandığı hesapta bakiye bırakılması yeterlidir.Vodafone internet ile telefon faturalarının telefonda müşteri hizmetleri ile ödemesi de mümkündür.

Ancak Vodafone SuperNET ADSL fatura ödeme ile diğer Vodafone faturalarının ödemesi için müşteri hizmetleri numarası farklılık göstermektedir. 0850 542 0 542 Vodafone Supernet çağrı merkezi numarası aranarak, fatura ödemeleri online kredi kartı ile yapılabilmektedir. Bunun için gerekli olan bilgiler; sisteme kayıtlı cep numarası, TC kimlik numarası ya da varsa sabit telefon numarası başında ‘0’ olmadan tuşlanmalıdır. Daha sonra müşteri hizmetlerine bağlanarak, yönlendirmelerle kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda bir Vodafone hizmeti olan www.jetfatura.com üzerinden de Vodafone internet faturaları ödenebilmektedir. Bunun için ilk defa giriş yapacak olanların ‘Kullanıcı Kodu’nu bilmeleri gerekmektedir. Bilinmiyorsa ” Kullanıcı Kodunu unuttuysanız tıklayınız.” Yazısı tıklanarak açılan sayfanın yönlendirmesiyle telefona gelen kod yardımıyla giriş yapılabilir, Vodafone faturası bu alandan yalnızca kredi kartı ile ödenebilmektedir.

Vodafone müşterilerine sunduğu hizmetin yanında hizmet bedelinin kolay ödenebilirliğine de önem vermiş ve ödeme kanallarını çeşitlendirmiştir. Faturanın zamanında ödenmemesi durumunda, cezai şartlar uygulanabilmektedir. Fatura gecikmesi yaşanmaması için müşterilerin de ödeme sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone SuperNET ADSL Tarifeleri başlıklı makalemizde Vodafone Bedava İnternet, Vodafone Bedava İnternet 2016 ve Vodafone Bedava İnternet ADSL hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.