Twitter Takip Ettiklerini Toplu Takipten Vazgeçme

Twitter Toplu Takipten Vazgeçme

Twiiter takip ettiklerinizden toplu olarak kurtulmak istiyorsanız sizlere pratik bir çözüm sunmak istiyorum. Twitter takip ettiklerini otomatik hiç uğraşmadan bir kaç kod yardımı ile dakikalar içerisinde takipten vazgeçmeniz de yardımcı oluyor. Twitter gibi sosyal medya platformunda biliyorsunuz biraz fenomen olmak oldukça zor bir çaba gerektiriyor. Biraz takipçi sayımızı artırmak için çok uğraşlara giriyoruz ki bazen emeğimiz karşılıksız kalıyor.

Twitter takipe takip gibi taglar ile karşılıklı takipleştiğimiz kişilerden gelen takip den sonra siz onlardan takipleri geri çekmek istiyorsanız yani twitter takip ettiklerinizi toplu takipten vazgeçmek istiyorsanız sizlere yardımcı olabilecek ve her zaman çalışabilecek bir yöntem sunuyorum. Bu işlem için bilgisayar başında olmanız gerekmekte.

Bilgisayar başına geçtiyseniz yada zaten bilgisayar ekranı karşısında okuyorsanız size hemen yöntemi anlatmak istiyorum. Twitter toplu takipten vazgeçme olayı bir kod yardımı ile oluyor. Bu kod Google Chrome ve Firefox tarayıcısında çalıştığını da belirtmek istiyorum sizlere. Eğer hali hazır da bu tarayıcıları kullanıyorsanız hemen diğer adıma geçelim. Twitter sitesine girmeniz gerekmekte, zaten açıksa hemen oradan kendi profilinize geçin ve daha sonrasındaysa Takip Ettiklerim sekmesine gelin.

Takip ettiklerim sekmesine geldikten sonra ekranı aşağı kaydırın, aşağı kaydırın hep böylece tüm takip ettiğiniz kişiler ekranda görülmeli. Tüm takip ettiğiniz kişileri listelemeniz gerekmekte ki size vereceğim kod ile ekranda görünen kişileri toplu takipten vazgeçmeye olanak sağlasın.

Örneği 1000 kişiyi takip ediyorsunuz yaklaşık 3-4 dakikada bu kadar kişiyi ekranı aşağı kaydıra kaydıra ekrana getirdiniz daha sonrasında ekranın en sonuna geldiğinizi anlamanız için en altta dönen loading resimi yerine twiiter küçük logosunu görürsünüz işte bu tüm takipçilerinizi listelediğiniz anlamına gelir.

Daha sonra Twitter toplu takipten vazgeçme işmenini yapmanız için aşağıdaki kodu kopyalayın;

setInterval(function(){t=$(".following button:eq(-1)");
if(!t[0])window.scrollTo(0,$(document).height());
else t.trigger("click")},100)

Burada ki kodu kopyaladıktan sonra diğer sayfada yüklediğiniz takip ettikleriniz sayfasına geri dönün ve ekranın boş bir yerine gelip sağ tıklayıp öğeyi denetle yazısına tıklayınız daha sonrasında alt kısım da bir ekran açılacak eğer açılmadıysa  CTRL SHİFT J kısa yol komutu ile yine belirttiğim sayfayı açabilirsiniz.

Eğer alt kısımda bir yer açıldıysa Console kısıma geçin ve yukarıda kopyaladığınız kodu Console kısmına gelip oraya yapıştırın ve ENTER tuşuna basmanız gerekmekte. Görüyoruz ki hızlı bir şekilde takip ettiğiniz kişileri tek tek takip den vazgeçiyor. Eğer Console kısımında belirli bir süre sonra kırmızı yazı şekilde bir birini tekrar eden hata gelirse kodu tekrar yapıştırıp ENTER demeniz sonucunda tekrardan toplu Takipten Vazgeçme işlemine devam ettiğini de göreceksiniz. Kolay gelsin

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Windows 10 PRO RTM Full Türkçe MSDN ISO başlıklı makalemizde Windows 10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.