TurkTelekom Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası, Avea tüm müşterilerine hizmet verirken en hızlı ve verimli şekilde sonuçlar elde edebilmek için sürekli bir yenilenme içindedir. Müşterilerinin Avea hizmetleri hakkında ki tüm sorunlarını çözümleyebilmek için şubelerin dışında 500 ve 9333 nolu çağrı merkezleri ile de avea müşteri hizmeti vermektedir.

9333 no ile hizmet veren çağrı merkezine tüm avea müşteri hizmetlerini ücretsiz olarak tam hizmet vermektedir. Bu operatör ile avea kalan dakika bilgisi, avea fatura tutarı bilgisi, avea fatura dönemi vs. gibi bilgilere kolayca ulaşılması mümkündür. 9333 nolu  avea müşteri hizmetleri numarası ile verilen tüm bilgiler tamamen bilgisayar verileri ile verilir yani müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleşmemektedir. Sadece mevcut olan, değiştirilmesi düşünülmeyen durumlar hakkında bilgi edinilmek istendiğinde kullanılmaktadır.

500 nolu müşteri numarası ise nerdeyse oparotör hakkında ki tüm problemler hakkında bilgi vererek, sorunları çözmektedir. Ancak bu müşteri numarası ücretlidir. Bu ücretlendirmenin yapılacağı bilgisi verildikten sonra duruma uygun problemler için 9333 nolu müşteri numarası bilgisi de kullanıcıya bildirilmektedir.

Türk telekom müşteri hizmetlerinde problem oluşturan öğe için 9333 nolu müşteri hattını tercih etmek istemez ise 500 nolu müşteri hattı ile görüşmesini devam ettirebilmektedir. 500 nolu müşteri hattında müşteri temsilcisi ile canlı görüşme yapma ve karşılaşılmış olan problemi etraflıca anlatarak karşılıklı fikir sunumları ile çözüme ulaştırabilme imkanı mevcuttur. Bu sayede verilen taahhütlerin, dakika kullanım şartlarının vs. kafa karıştıran bir çok problem bir defa da sonuçlandırılma imkanı bulmaktadır.

Avea müşteri hizmetleri numarası iki ayrı şekilde sunularak hatta oluşabilecek gereksiz yığılma, bekleme süresinin uzunluğu vs. engellemeyi amaçlamaktadır. Müşteriler bu sayede daha kısa sürede hizmet alabilmekte ve dakikalarca hatta bekletilmemektedir. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemli olan, alternatif sağlayan müşteri hizmetleri müşterilerden de beğeni görmektedir.

Şubelere gitmeye ihtiyaç kalmadan kredi kartı ile fatura ödeme, tarife değişikliği vs. gibi birçok işlem Avea müşteri hizmetleri numarası kullanılarak evinizden, işyerinizden, bulunduğunuz her yerden kolayca yapılabilmektedir. İşleme ait onay bilgisi ayrıca tarafınıza kısa mesaj ile bilgilendirme veya onay mesajı olarak ulaştırılmaktadır.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone İnternet Paketleri Kampanyası 2016 Özel başlıklı makalemizde Faturalı vodafone internet paketleri, Vodafone Bedava İnternet ve Vodafone Bedava İnternet 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. İYİ GÜNLER BEN KONTÜRLÜ AVEA TELEFONU KULLANIYORUM 5555540323 NOLU BENİM TELEFONUMA 3 VEYA 4 AYDIN AŞK KLAVUZUNA ÜYE OLDUNUZ DİYE BENDEN HABERİM YOKKEN ÜYE YAPMIŞLAR BENDEN HABERSİZ HER AY 14 TL KESİLİYOR BEN MESAJ ATIYORUM İPTAL EDİN DİYE İPTAL YAZMIYORLAR BENDE SİZLERE DUYURMAK İSTEDİM. GEREKİRSE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BİLDİRECEĞİM. BENİ AŞK KLAVUZU ABONELİĞİNDEN LÜTFEN İPTAL EDİNİZ
    ŞİMDİYE KADAR KESİLEN KAÇ AYLIK KESİLMİŞSE TELEFON ÜYELİK PARASI AYLIK 14 TL TARAFIMA İADE EDİLMESİNİ İSTİYORUM. ACELE CEVABINIZI BEKLİYORUM.
    GEREĞİNİN YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.14.10.2016

    1. İyi günler İlhan bey bu platform sizin gibi tüm hatların kullanıcılarına ilgili müşteri hizmetlerinin telefon numarasını sizlere iletmek ile mensubuz, Yine de bahsettiğiniz sorunuzun iptal paketi için araştırdığımda çözümün müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme ile iptal edebileceğinizi öğrendim. Ve bu tarz paket üyelikleri otomatik olarak kullandığınız bazı uygulamalardan kaynaklı olabiliyor yani her uygulamaya güvenip indirmeyin, uygulama içerisindeki reklam kodları telefonunuzdan sizin adına üyelik için kısa mesaj gönderebiliyor ve bu mesajı anlık olarak siliyorlar, yani güvenilir uygulamalar dışında indirmemenizi tavsiye ediyorum. Bu durum genellikle haber uygulamalarında, radyo uygulamalarında ve yeni oyunlarda pek popüler olmamış oyunlarda olan reklam sistemleridir. Bundan sonra dikkatli davranmanızı öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.