Turkcell Yurt Dışı Tarifeleri ve Kampanyaları

Turkcell Yurt Dışı Tarifeleri ve Kampanyaları

Turkcell Yurt Dışı Tarifeleri ve Kampanyaları, Sık sık yurt dışına seyahat eden kişiler için telefon kullanımı ve telefonla arama yapmak çok pahalıya patlayabilir fakat Turkcell yurt dışı tarifeleri ve kampanyaları sayesinde hem paket aşımı korkusu olmadan hem de uygun fiyatlarla ülke dışında da telefonunuzu tıpkı yurt içinde kullandığınız gibi kullanmak mümkün.

Platin Süper Yurt Dışı Kampanyası sayesinde aboneler günlük olarak 12,9 TL karşılığında internet dakika ve mesajlarını tıpkı Türkiye’de kullandıkları gibi kullanmaya devam edebiliyorlar. Oldukça yararlı olan bu kampanya sayesinde siz de hiçbir zorluk yaşamayacak ve makul bir fiyat karşılığı telefon kullanımınıza devam edebileceksiniz. Üstelik İngiltere’den Mısır’a kadar 52 farklı ülkede geçerli.

  1. Turkcell’in sunmuş olduğu Akıllı Dünya Tarifesi sizin kullanımızla birlikte devreye girer ve kullanım yapmamanız halinde size hiçbir ücret ödetmez. Telefonunuzla aşma derdi olmadan rahat rahat internete girebilir, konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz.
  2. Daha birçok müşteri hizmetine sunulmuş Turkcell yurt dışı tarifeleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Akıllı Dünya Tarifesi – Uzaklar’dır. Kullanmanız dahilinde devreye girer. Elbette ki kullanım yapmazsanız hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca dakikalarınızı SMS olarak da kullanma şansınıza sahipsiniz.
  3. Bu tarifeyle birlikte sevdiklerinizle konuşabilir, internete paket aşım korkusu olmadan girebilirsiniz. 2222’ye KALAN yazıp göndererek kalan dakikalarını ve internetinizi öğrenebilirsiniz. Aynı işlemi 159# u tuşlayarak da yapabilirsiniz.
  4. Birleşik Arap Emirlikleri İnternet Paketi ve Birleşik Arap Emirlikleri Konuşma Paketi sayesinde yine paket aşımı endişesi olmadan 79 TL karşılığında 2 hafta boyunca 8 GB internetin doya doya tadını çıkarabilir ve yine 79 TL karşılığında 2 hafta kullanma süreniz olan 2000 dakikanızı gönül rahatlığıyla ve doya doya istediğiniz kişilerle konuşarak iletişime geçmeniz bu kampanya sayesinde mümkün.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Faturalı Hat Platinum Elit Turbo Tarifeleri 2016 başlıklı makalemizde Turkcell Faturalı Hat Doya Doya İnternet Paketi Tarifeleri, Turkcell Faturalı Hat Platinum Elit 1000 Kampanyası ve Turkcell Faturalı Hat Platinum Elit 1000 Yıllık Abonelik Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.