Turkcell TV+ Nedir, TV Plus Üyeliği ve Avantajları

Turkcell TV+ Nedir Turkcell TV+ Nasıl Üye Olunur Turkcell TV Plus

Turkcell Tv+ Nedir? Nasıl Kullanılır Günümüzün TV platformlarından olan Turkcell TV+, bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan film, dizi ve TV izleyebileceğiniz bir servis platformudur. Her yerde TV keyfini yaşamanız için tasarlanan Turkcell TV+ interneti ile beraberdir. Cep paketine dâhil Turkcell 5 GB TV+ ile internetten kolayca TV izleyebilir, seyredebilirsiniz.

Cebinizden, evinizden, tabletiniz ya da bilgisayarınızdan rahatça TV izlemenize olanak sağlayan Turkcell TV+, canınız nerede ne izlemek isterse yayın akışına bağlı olmadan istediğiniz gibi izleyebilmenize olanak tanıyan yepyeni bir hizmettir. Artık diziyi kaçırdım, önceki sezonlarını izleyemedim gibi bir derdinizin olmayacağı bu hizmet ile izleyemediğiniz her ne varsa buluta kaydedip dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde açıp izleyebileceksiniz.

Ayrıca izlediğiniz programla ilgili sosyal medyada yorumları da görebilmenize imkân tanıyan Turkcell TV+, aynı anda ekranın bir köşesinde Twitter’dan gelen yorumları görebilir ve sizde değerli yorum ve paylaşımlarınızı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Turkcell TV+ ana paket içeriğinde cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan yüz’ e yakın TV kanalını rahatlıkla izleyebilir, yüzlerce dizi, birbirinden popüler filmleri 25 saat kayıt edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak birde Net Paket bulunan bu hizmette, tüm akıllı telefon ve tablet ile Turkcell TV+ uygulamasını indirebilir ve 70’den fazla kanal seçeneği ile TV’ izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu paket wi-fi üzerinden kullanılabilir bir paket olduğundan mobil internet ile kurduğunuz bağlantıda TV izlenmemektedir. 10 saat kayıt hakkı ile filmlerin tadını bu paket ile de çıkartabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan bu hizmete CEP yazıp 2222’ye mesaj göndererek toplam 5 GB internet ile beraber ayda yalnızca 9,90 TL ye sahip olabilirsiniz. Cep Paketi’ne üye olarak yerli ve yabancı TV kanallarını ve yüzlerce filmi cepten, tabletten ya da webden izleyebilir, kirala izle etiketli filmleri de beğendiğinizi kiralayarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca pakete üye olmak için Turkcell iletişim merkezlerine (TIM’e) giderek üye olabilir ve de 0532 757 22 22 numaralı Turkcell Çağrı Merkezini arayarak üyeliğinizi aktif hale getirebilir, eğlenceli ve keyifli TV, Dizi ve Filmlerin zevkine rahatlıkla varabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan YouTube Tasarımı Değişti, Yeni Kanal Tasarımı 2016 başlıklı makalemizde Yeni Youtube Tasarımı, Yeni Youtube Tasarımı 2016 ve Yeni Youtube Tasarımı Kanal Renklerini Ayarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.