Turkcell T50 B21 Güncellemesi Yayınlandı

Turkcell T50 Güncellemesi

Bugün sabah saatlerinde Turkcell T50 cihazlarında B21 Paketi Güncellemesi Yayınlandı.

Bu güncelleme içeriğinde neler olduğuna hep beraber bakmadan önce sizlere ufak bir testim den bahsetmek istiyorum. Bende Turkcell T50 kullanıcısıyım ve memnunum telefonumdan. Güncelleme bildirimi geldiğinde hemen bir ufak test yapmalıyım dedim ve bir çak test uygulaması indirerek testleri yaptım.

Ekran görüntüsü almaya fırsat bulamadım çünkü güncelleme için geri sayım vardı ve ufak testi yaptıktan sonra 6.21 MB büyüklüğünde güncelleme paketini indirmeye başladım.  Bir önceki güncelleme ise B19 paket adı ile 06.02.2015 tarihinde gerçekleşmiş

 

Turkcell T50 B21 Güncellemesi 25 Temmuz

Önceki paket güncellemesi ile arasında yaklaşık 6 ay gibi bir fark var. Peki bu B21 güncellemesi içeriği neydi. Bu güncelleme içeriği Telefonun performansını hedef almış bir güncelleme idi. Ve ufak bir android güncellemesi oldu. Hemen heyecanlanmayın android sürümümüz hala 4.4.2 😀 Turkcell daha fazla yükseltmez bu cihazda. Daha fazlasını istiyorsan T60 almanızı öneririz diyorlar hep.

Peyi Performansda Değişiklik Oldumu Derseniz?  Gerçekten olmuş, inanması güç ama bi olumlu yönde bir fark var gerçekten. Giriş arayüzünden uygulamalara geçerken bu hız artırmış, Uygulama açarken ciddi optime edilmiş. Zaten cihaz güncellenirken uygulamaları tek tek optime ediyordu bu uygulama açış performansı ile ilgiliydi sanırım. Ve biraz da internette hızlanmış diyebilirim.

 

T60 önerir miyim şahsen ben almam o telefonu özellikleri iyi ama fiyat çok abartılmış. O fiyata az üstüne biraz daha para koyarım güzel bir cihaz alırım. Bir çin firmasının ürettiği telefon kullanmak ne kadar sağlıklı bilemiyoruz. Turkcell T60 cihazını yine ZTE şirketine toplattırmış. T60 ile ilgili haberimizi de yakında sizlere paylaşacağım.

 

Turkcell T50 Güncellemesi

Turkcell T50 Güncellemesi

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Whatsapp Uygulamasına Gelen Yeni Özellikler başlıklı makalemizde WhatsApp, Whatsapp Güncellemeleri ve WhatsApp v2.12.194 Güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Yeni güncelleme bataryayı daha cabuk yiyo

  2. guncelleyınce kamera durdu sizinde oldumu??

    1. Hayır öyle bir sorun ile karşılaşmadım ben şahsen, B22 demi yoksa B21 demi bu hata oluştu ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.