Turkcell SüperOnline ADSL İnternet Paketleri 2016

Turkcell SuperOnline ADSL İnternet Paketi Kampanyası Detayları 2016 ve Başvuru Süreci Nasıl

Türkiye de lider internet sağlayıcılarından biri olan Superonline çok cazip ve müşterilerini sevindirecek ADSL kampanyaları ve paketleri aşağıdaki gibidir. Cepten 2 GB’lı Evde İnternet Kampanyası ile Superonline’in siz değerli müşterilerine sunduğu paketlerde Fiber internet veya Yalın internet paketlerinden herhangi birini seçmeniz halinde Turkcell kalitesi ile cep telefonunuza her ay 2 GB internet hediye edilecektir.

Fiyatları ise Fiber teklifler veya Yalın internet bazında tüm detayları ile www.superonline.net adresinden inceleyebilirsiniz.

1) Üniversiteli Yalın ADSL

12 ay sabit fiyat avantajı ile 16 Mbps’ye kadar Limitsiz kotalı avantajlı paketinizi Üniversiteli öğrencilere özel sadece 12 ay taahhüt fırsatı ile üstelik modem ve aktivasyon ücreti olmadan kullanabilirsiniz.

2) Yalın ADSL

Herhangi bir ev telefonu, numarası olmadan ve bu telefon numarasıyla alakalı herhangi bir ücret ödemeksizin sadece ADSL internet kullanımı için Yalın ADSL paketini seçebilirsiniz. Eğer ev telefonu numaranızı Yalın ADSL ile birlikte Turkcell Superonline taşımanız halinde 24 ay boyunca sabit hat ücreti ödemeden üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda 24 ay boyunca her yöne 100 dakika olan konuşma paketini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve taahhüttünüz boyunca modem ücreti ödemeyeceksiniz.

3) 24 ay Sabit fiyat garantisi ile 1 ay ücretsiz Turkcell TV+ Web paketi hediyeli ADSL paketi

Turkcell Superonline’a başvuru yaptıktan sonra 24 aylık taahhüttü vermeniz durumunda 24 ay sabit ücret garantisiyle beraber 1 ay ücretsiz Turkcell TV+ Web paketi hediyeli olmakla beraber bu pakette de herhangi bir aktivasyon, modem ve kurulum ücreti alınmamaktadır.

4) Yalın ADSL Yaz fırsatı kampanyası

Turkcell Superonline’a başvurunuzla beraber 27 aylık abonelik taahhüdünüzü verdikten sonra ilk 3 ay ücretsiz sonraki 24 ay sabit fiyat garantisiyle aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik sabit telefon numaranızı Yalın ADSL ile beraber Turkcell Superonline’a taşıdığınızda her yöne 100 dakika konuşma dakikası Turkcell Superonline’dan aboneye hediye edilecektir.

5) Konuşturan Yalın ADSL paketi

Turkcell Superonline 24 ay taahhütlünüze karşılık sabit fiyat garantisiyle 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB Adil Kullanım kotalı Yalın ADSL paketine ek olarak 100 Dakika her yöne konuşma , Turkcell Superonline’lılara 3000 Dakika konuşma hakkı, Kablosuz Ev telefonu ve 1 ay ücretsiz Turkcell TV+ Web paketi hediye ediyor.

6) Engel Tanımayanlar ADSL paketi

Turkcell Superonline Engelli vatandaşlarımız için taahhüt süz kotalı ve limitsiz indirimli seçenekleri ile sabit fiyat garantisi sunmaktadır

Tabi imkanınız varsa Turkcell SuperOnline fiber internetten şaşmayın derim fiber internet adres sorgulama aracı Turkcell SuperOnline Fiber Nerede uygulaması ile yaşadığınız yerde fiber internetin destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz.

Turkcell SuperOnline ADSL İnternet Paketi Kampanyası Detayları 2016 ve Başvuru Süreci Nasıl

Turkcell SuperOnline ADSL İnternet Paketi Kampanyası Detayları 2016 ve Başvuru Süreci Nasıl

Turcell SüperOnline İnternete Nasıl Başvuru Yapılır?

İnternet, çağımızın en önemli teknolojisi, iletişim ağı, eğlence merkezi haline geldi. Günden güne gelişen online işlemler neticesinde de internet sağlayıcılarının kendilerini sürekli yenilemeleri, geliştirmeleri, teknolojik alt yapıya daha da önem vermeleri anlamına geliyor. Sürekli yenilenen gelişen bu sektörün içerisinde kalmak, kullanıcılara kendilerini iyi hissettirecek hizmeti vermek, internet sağlayıcılarının en önemli görevleri arasında yer alıyor.

Gerek ev ağları gerekse mobil ağlar üzerinde sürekli ve sistematik olarak bir güncelleme, gelişme söz konusu. Bu konulara ağırlık veren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere alt yapıları ile yön veren firmalar bu havuzun içerisinde daha sağlam adımlar atarak kalıcı hale gelebiliyor. Online işlemlerin hızla artması ile, kullanıcıların internet kullanımına daha çok önem vermesi ile, firmaların daha akılcı projelerle hizmet verme anlayışının ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir.

İşte bütün bu gelişmelerin odak noktasında, yıllardır sektörün içerisinde olan ve bu piyasaya yön veren şüphesiz Turkcell Superonline’dır. Teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden ve bu gelişmelere bağlı olarak gerek alt yapısını gerek ekip ve ekipman desteğini genişleten Superonline sektörde ki rakiplerinden her zaman bir adım önde olmasını sağlıyor.

Özellikle kurmuş olduğu fiber optik alt yapısı ile birçok yerde yüksek hızda interneti kesintisiz, sorunsuz kullanıcıları ile buluşturan Superonline Turkcell’in teknolojik alt yapısı ile kullananları bir hayli memnun edici düzeyde hizmet vermektedir.

Hangi sağlayıcıyı kullanırsanız kullanın, Turkcell Superonline’a başvuru yapmak ve onu kullanmaya başlamak çok kolay ve zahmetsizdir. Başvuru sürecinden itibaren kurulum sürecinin yürütülmesi Superonline ekipleri tarafından titizlikle yürütülmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması için çok dikkatli çalışmalar sonucu kurulum ve sağlayıcı hizmetlerinin tamamlanması, profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Başvuru sürecinden izlenecek adımlar, var ise farklı sağlayıcılar ile ilgili taahhütler, bu taahhütlerin bozulma süreçleri, kullanıcının mağduriyetlerinin giderilmesi, Superonline profesyonelleri tarafından takip edilir, işlemler gerçekleştirilir ve sonlandırılır. Kullanıcılara yüksek hızda interneti, kesintisiz vermek adına sürekli yapılan çalışmalar, bu başvuru ve kurulum aşamalarında ki titizlikle desteklenmektedir.

En iyi internet sağlayıcısı olma yolunda her zaman bir adım önde olan SüperOnline, teknolojik alt yapı desteği ile başvuru sürecinden kullanıma kadar her alanda kullanıcılarına farkını hissettirecektir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Facebook Yeni Beğenme Butonu Özelliği Nedir Nasıl Getirilir. başlıklı makalemizde Facebook Hahaha Beğenme Butonu, Facebook İnanılmaz Beğenme Butonu ve Facebook Kızgın Beğenme Butonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.