Turkcell SüperOnline 4.5 Fiber İnternet Tarifeleri ?

Turkcell SüperOnline Fiber İnternet Tarifeleri

Turkcell SuperOnline ile 4.5G hızından faydalanarak Fiber internet kullanabilir miyiz diyenler için Hayır. Fiber İnternet ayrı bir internet teknolojisi 4.5G ayrı bir internet teknolojisidir belki de biz Turkcell aboneleri için mümkün değildir ama teorik olarak saçma geliyor kulağa. Biri kablolu teknoloji bir diğeri kablosuz ve mobil hat için var olan ve bu gün yayımlanan 4.5G teknolojisi. 

Bilgi almanın ve son zamanların en populer iletişim aracı duruma gelen İnternet, bizlere ne kadar olur, paketler bütçeme uygun mu, eğer bağlatırsam ne zaman evime bağlantı kurulur, internet hızı acaba gerçekten diğerleri gibi yavaş ve beni yolda bırakacak durumda mı? gibi sorular sordurtuyor. Bunun bir çözümü var.

Son zamanların en popüler interneti konumuna gelen Turkcell SüperOnline bizlere hızlılığı ve kaliteli internet fırsatlarını bir arada sunuyor. Kaliteli hizmet vererek, müşterilerinden şikayet almayan Turkcell SüperOnline, müşteriler tarafından önemli bir konuma sahip oluyor.

Dünyada işletişim, haberleşme, bilgi alışverişi aktaran konumuna gelen interneti kullanan birisi, illaki yavaş ve kalitesiz bir internet hizmeti istemez. İşte tam olarak burada Turkcell SüperOnline devreye giriyor. Turkcell SüperOnline paketlerini araştıranlar her zaman başka bir internet firmasına başvuru yapmadan tereddütsüz bir şekilde Turkcell SüperOnline Fiber İnternet Paketleri imleçlerini seçiyor.

Yaptığı kampanyalar ile müşterinin kullanışına hitap eden ve kabloların içinde bulunan cam parçacıklarından dolayı ışık hızında interneti kullanan Turkcell SüperOnline Fiber İnternet müşterileri memnuiyetleri ile kalmayıp tavsiyede de bulunuyorlar.

 

Turkcell SüperOnline Fiber İnternet Paketlerine bakacak olursak;

1-Cepten 2 GB’lı Evde İnternet Kampanyası

İnterneti hem eve hem de cep telefonlarımıza aktaran bu tarife, 69,99 lira gibi inanılmaz bir rakama sahip. Bu kampanya, evimizdeki ve cebimizde ki internetin kalitesini ve hızıını bir çatı altında topluyor. Bilgisayarlarımıza aktardığı ışık hızındaki internetin dışında, mobil 2 GB internet ile de cebimizde internet fırsatını sağlıyor.

2-Ünivversiteliye Fiber Kampanyası

Üniversiteliler için özel olarak tasarlanan bu kampanya, 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet fırsatını öğrencilere sadece 59,99 liraya sunuyor.

3- Bize Taşın

Bu kampanya ne kadar kullanırsan o kadar öde gibi düşünelim. Bu kampanya da, 25 Mbps kullandığın kadar öde Fiber İnternet 100 GB AKK+ Alo Hizmeti+ Kablosuz Ev Telefonu+ 4GB Kota paketini ayda 19,99 lira gibi akıl alıcı bir fiyata sunuyor.

4- Fiberle Sohbet Kampanyası

Bu kampanyada Limit aşma derdi yok çünkü kotasını aşmasına izin vermeden paket duyor. Yine bu kampanya da, 25 Mbps hızında, 2 GB kotasında duran Fiber İnternet+ Alo Hizmeti+ Kablosuz Ev Telefonunu ayda sadece 39,99 lira gibi bir fiyat ile konuşlandırıyor.

Turkcell SuperOnline Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet kullanıcıları olarak, karşılaştığımız sorunların, anlık olarak giderilmesini istemekteyiz. Bu sebeple internet hizmetini aldığımız firmaların gerek müşteri hizmetleri yetkilileri gerekse verdikleri hizmetleri sorgulamamız gerekmektedir.

Kullanıcı olarak genel şikâyetler içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşmanın zorluğu ve sorunlarımıza çare bulamama gelmektedir. Sorunların büyüyerek altından çıkılmaz bir hal alması durumunda aldığımız hizmetlerin karşılığı olmaması anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Turkcell, internet kullanıcılarına vermiş olduğu hizmetlerden dolayı oldukça etkindir. Hızlı ve teknolojik olarak ileri düzeyde hizmet veren Turkcell, kullanıcıları tarafından karşılaşılan sorunlara da anında müdahale ederek, kesintisiz ve aksaksız olarak hizmet vermektedir.

Deneyimli ve uzman personelleri sayesinde müşteri hizmetleri yetkilileri, 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde gerek sistemsel olarak gerekse yönlendirme ile sorunları çözmektedir. Turcell SüperOnline Müşteri Hizmetleri Numarası ihtiyacınız olduğu zamanlarda kolaylıkla bulabileceğiniz ve hatta aklınızda kalabilecek kadar kolaydır.

Müşteri hizmetlerini arama imkânı olmayan müşteriler için ise, internet üzerinden Turkcell resmi sitesinde bulunan canlı müşteri hizmetleri yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça deneyimli olan ve bu konuyu kendisine ilke edinen Turkcell, kalite bakımından müşterilerine çok çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

İster Turkcell müşteri olun, isterseniz olmayın her türlü sorunlarınız için, iletişim adreslerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Resmi internet adresinde bulunan dileklerinizi ve şikâyetlerinizi bildirebileceğiniz formları doldurmanız yeterli olacaktır.

Doldurmuş olduğunuz formlar anında müşteri hizmetleri yetkililerine ulaştırılmaktadır. Sorunların çözümü ve dilekleriniz için en uygun çözümleri sizlere sunacaktır. Müşteri hizmetlerinde bulunan uzman personellere görüşerek birçok işlemlerinizi bayilere uğramadan yapabilirsiniz.

Dilerseniz faturanızı ödeyebilir, kullandığınız kotanızı öğrenebilir, kalan kullanım kotanızı öğrenebilir, tarife değişikli yapabilirsiniz. Sizlere uygun olan paketler hakkında uzmanlar yardımı ile bilgi alabilir ve değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

Turkcell superonline, en hızlı internet ağına sahip olması nedeni ile kesintisiz ve hızlı internetin faydalarını sizlere sunmaktadır. Fiber internet ile internet üzerinden yaptığınız işlemler herhangi bir kesintiye uğramadan dilediğiniz gibi sürmektedir. Hızlı ve kesintisiz internet hizmetleri her kullanıcı için en büyük vazgeçilmezidir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell T50 ile Turkcell 4.5G Hız Testi Yaptık başlıklı makalemizde 4.5G Hız Testi, 4.5G Tüm Operatörlerin Hız Testi Sonuçları ve Turkcell 4.5 Hız Testi 1 Nisan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.