Turkcell Online İşlemler ve Müşteri Hizmetleri Hk.

Turkcell Online İşlemler ve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her kurumun kendisine ait mutlaka belli başlı bir internet sayfası vardır. Bu sayfalar üzerinden birçok işlem yapılıp güncellene biliniyor. Özellikle de teknolojinin ve bilimin gelişmiş olduğu bu dönem de tüm işlemlerinizi internet üzerinden yaparak hem zamanınızı değerlendirmiş oluyorsunuz hem de detaylı bir şekilde ve en incesine kadar gözetlemiş oluyorsunuz.

Bu online işlemleri bazen güncel tutabiliyor ve her dakika istediğiniz durumdan haberdar olup bildirim alabiliyorsunuz. Oldukça büyük bir firma olan ve adını tüm dünyaya duyurmuş Turkcell sizlere online işlemleriniz de kolaylık sağlıyor. Faturanız ile ilgili, şikayetiniz ile ilgili, takıldığınız bir konu ile ilgili tüm bilgileri Turkcell Online İşlemler konumundan rahatlıkla yapabileceksiniz.

Turkcell Online İşlemlerinde aklınıza gelen ne varsa tümünü burada bulabilecek ve anında yapabileceksiniz. Harika ve kesintisiz hizmeti ile daima sizinle olan Turkcell ile Turkcelli olmaktan gurur duyacaksınız. Online işlemler sırasında canlı destek bölümünden de yapacağınız bir işlem hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Yapılacak olan online işlemler sırasında Turkcell’in kendi sitesinden girmeniz gerekir. Online işlemler de tüm hat bilgileriniz ve işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bu online işlemler esnasında fatura ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler de yapmanız gerekenleri sıralarsak birçok faydalı olacak şeyler karşınıza çıkmaktadır.

Bu işlemler içerisin de yer alan konular ise şöyledir; hat listenizi görüntüleyebilirsiniz, kullanıcı adınızı tanımlayabilirsiniz, hat ayarlarınızı değiştirebilir ve güncelleyebiliyorsunuz, hattınızın hangi tarife de olduğunu ve ne kadarlığını kullanıp kullanmadığınızı öğrenebilirsiniz, cihazlarınızın listesini görüntüleyebilirsiniz.

Hatlarınızı yurt dışına aramaya açıp ya da kapatabilirsiniz, hattınızın yurt dışında kullanıma açıp veya kapatabilirsiniz, puk bilgilerinizi sorgulatabilirsiniz, yedek sim kart talebinde bulunabilirsiniz gibi birçok kolay işlemi sizler Turkcell onlıne işlemler üzerinden yapabileceksiniz. Online işlemler için elinizde olması gereken parola ile giriş yapmanız gerekir.

Mevcut olan parolanızı unutmanız durumun da ŞİFRE yazarak 2222′ ye gönderip yine bir şifreye sahip olabilirsiniz. Bu şifreyi ardından kendi hesabınızdan tekrar güncelleyip istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Yapılan online işlemler sonrasın da müşteri hizmetleri tarafından aranarak hizmetten memnun kalıp kalınmadığınıza dair bilgi de alınmak istenebilir ve sizde hizmet sonucun da mutlu mu mutsuz mu olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Aldığımız bir ürün ve ya talep ettiğimiz bir hizmet karşılığında bir sorun çıkınca karşımızda bir muhatabımız olsun isteriz. Özellikle teknolojik, teknik sorunlarla karşılaşınca elimiz kolumuz bağlanıyor ve konuda uzman olmadığımız, gerekli müdahalede bulunamadığımız için tek yapabileceğimiz oturup arızanın geçmesini beklemek oluyor.

Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için seçeceğimiz ürünü düşünürken müşteri hizmetleri kalitesini de düşünmemiz gerekiyor. Genelde beklentilerimiz bizi hüsrana uğratır ve aradığımız ilgi ve alakayı göremeyiz dolayısı ile yaşadığımız sorunlara da çözüm bulamayız. Turkcell müşteri hizmetleri bu konuda devrim yaratacak yenilikler ve çözümler sunmakta. Yaşadığınız soruna anında cevap veren ve çözümler üreten müşteri hizmetleri oldukça kibar ve güler yüzlü olması ile de takdirleri topluyor.

Yaşanan herhangi bir sorun da Turkcell’in müşteri hizmetleri numarasını aradığınız anda size yardımcı olacak bir ses beliriyor telefonun ucunda. Olabildiğince yardımcı olmak için çalışan o ses gündelik hayatta bir gsm operatöründe karşılaşabileceğiniz her soruna çözüm üretiyor.

Bazen sorunları aşmak ve teknik destek sağlamak yerine soracağınız herhangi bir paket ve ya fatura konusu ile de size oldukça yardımcı oluyor. Bitmek tükenmek bilmeyen fatura soruları ve ya aklınıza takılan paket, dakika, internet soruları karşısında her zaman yanınızda oluyor. Bunlar dışında aklınıza takılan her soru ve sorun için arayabileceğiniz kocaman bir hizmet ağı ile Turkcell bir telefon kadar uzağınızda.

Tabi ki de bu unsurlar tüm operatör için geçerli olmayabiliyor. Yetersiz teknik donanım ve hatta yersiz personel sayısı gibi olmaması gereken sorunlarla karşılaşıla biliniyor. Diğer gsm operatörlerinde bulunan en büyük eksik teknik bilgisi zayıf ve ihtiyaçlara yardımcı olamayacak personellerdir.

Turkcell bu konudaki eksiği de bir çırpıda kapatarak kalifiye personel kadrosu ile müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor. Yani bu konuda önemli olan unsurlar; güler yüz, muhatap bulmak ve teknik bilgi sahibi kalifiye personel bulundurmak Turkcell’de fazlasıyla mevcut. İletişim sektörünün öncü markalarından biri olan Turkcell tüm konularda en iyi hizmeti vermek için çalıştığı gibi bu konuda da öncülüğünü korumak için uğraşıyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Türk Telekom'un Yeni Reklam Yüzü Cristiano Ronaldo başlıklı makalemizde Cristiano Ronaldo Reklam Filmi, Cristiano Ronaldo Türk Telekom Reklam Filmi ve Cristiano Ronaldo Türk Telekom Reklamını Seyret hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.