Turkcell Goller Cepte Uygulaması ve SMS Tarifeleri

Turkcell AppMarket

Turkcell Goller Cepte uygulaması ile kullanıcılar takımlarının son dakika haberleri ve gollerini anında öğrenme fırsatını yakalıyor. Goller Cepte Servisiyle videolar dışında takımınızın haberleri ile ilgili yüzlerce bilgi içeren SMS’i anında alırsınız. Eğer dilerseniz diğer takımların haberlerini de öğrenebilirsiniz. Günümüzde futbol haberlerini alabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. Ancak bu tür sitelerde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde güncel haberleri alamamaktasınız.

Turkcell Goller Cepte servisi bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Özellikle bir işte çalışanlar için taraftarı oldukları takımları takip etmenin zorluğunu yaşayan taraftarlar, gün içinde servisin sunduğu haberler ile takımları hakkında güncel bilgiler edinmekteler. Bu servisi kullanmak oldukça basittir. Öncelikle takımınızın kısaltmasını yazıp 2222‘ ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Kısaltmaları şu şekilde yapabilirsiniz. Fenerbahçe için FB, Galatasaray için GS, Beşiktaş için BJK ve ligde bulunan tüm takımların kısaltmalarını büyük harf kullanarak mesaj atabilir, takımınızın güncel haberleri ve golleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca servise cep telefonunuza gelen linke tıklayarak veya Turkcell Çağrı Merkezini arayarak Aboneliğiniz başlatabilirsiniz.

Kullanımı ücretsiz olan bu servis ile hediyelerde kazanabilirsiniz. Oluşturulan anketlere sezon boyunca katılabilir ve karşılığında 30 dk. 12 TL hediye konuşma kazanabilirsiniz. Ayrıca Goller Cepte Canlı Skor uygulamasını indirebilirsiniz. Bunun için CANLI yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli olacaktır. Takımınıza özel olarak geliştirilen uygulamalarda mevcuttur.

Bu uygulamaları indirmek için Turkcell sayfalarında bulunan takımınıza özel linkleri kullanarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Takım uygulamalarını indiren Türkcell kullanıcılarına da Turkcell’den mükemmel bir hediye var. Bu uygulamayı indirerek hız kısıtlı internet paketi kullanmaya bütün Turkcell kullanıcıları, günlük kullanabilecekleri turkcell bedava 500 MB internet paketi anında sahip olabilirler.

Ayrıca Turkcell Goller Cepte‘ye ilk kez üye olanlar 31. 05. 2016 tarihine kadar yurt içi Turkcell Aboneleri ile konuşabilecekleri 30 dakika konuşma paketi kazanmaktadırlar. Katılmak için GOL yazıp 2222‘ ye göndermeniz yeterlidir. Eğer ilk defa üye oluyorsanız hediye dakikaların tanıdı çıkartabilirsiniz. Bu üyelikten memnun kalmazsanız iptal etmekte mümkündür. Bunun için cep telefonunuzdan IPTAL GOL yazarak 4515‘e SMS gönderebilirsiniz. Turkcell Goller Cepte Uygulaması

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Batman V SuperMan Filmi izleyenlerin İncelemesi başlıklı makalemizde Batman V SuperMan, Batman V SuperMan Eleştirileri ve Görüşleri ve Batman V SuperMan Filmi Detaylı İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.