Turkcell GNCTRKCLL Uygulaması İncelemesi

Genç Turkcell İnternet Paketi

 Türkiye’nin en hızlı değişim gösteren ve sürekli kendini yenileyen operatörü Turkcell kampanyalarına devam etmekte. Bu seferki kampanyanın adı Genç Turkcell yani adından anlaşılacağı gibi tamamen gençlere hitap eden bir kampanyadır. Turkcell Genç Turkcell kampanyası 2005 tarihinde faaliyete geçen ve 25 yaşının altındaki gençlerin oluşturduğu bir topluluktan oluşan kampanyadır. Genç Turkcell’e üye olan gençler Genç Turkcell kampanyalarının yanında birçok sosyal etkinlikten de yararlanabiliyor.

Sosyal hayatta meydana gelen gelişmeleri anında müşterilerine duyuran Genç Turkcell gençlerin bazı etkinliklerden de bedava yararlanmasını sağlıyor. Genç Turkcell’li gençler nerede ne kampanya var ne etkinlik var hemen öğrenebiliyor. Üstelik Genç Turkcell üyesi olmak da oldukça basittir. Genç Turkcell’li olmak için yapmanız gereken GNC yazıp tc kimlik numaran ile birlikte 2222’ye göndermek.

Genç Turkcell dünyasında gençlerin yararlanabileceği birçok alan var. Öncelikle kampanyalardan ve çeşitli etkinliklerden yararlanabilmek için ve daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilmek için Genç Turkcell mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Genç Turkcell’in senin için seçtiklerimiz bölümüne girerek Genç Turkcell sınırsız müzik paketi alabilir ve 3 tl karşılığında bir ay boyunca istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

Bib uygulamasıyla istediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz veya ayda 9 tl’ye Turkcell tv paketi alarak 100’e yakın kanalı ister telefonunuzdan isterseniz tablet yada bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Ve ya Genç Turkcell’in gençler için oluşturduğu sana özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu fırsatlardan bir tanesi bir yerden bir yere eşya, kitap veya ayakkabı gibi ürünler gönderecekler için oluşturulan indirimli kargo taşımacılığı. Genç Turkcell’iler artık kargo ücretinde 100 de 30 indirim kazanıyor.

Üstelik indirim kazanmak oldukça basittir. YK yazıp 2278’e kısa mesaj gönderdiğimizde işlemimiz tamamlanmakta ve 100 de 30 indirimi kapmaktayız. Genç Turkcell’in gençlere sunduğu bir başka fırsat ise yemek konusunda Domino’s Pizza’dan büyük bboy pizza alan Genç Turkcell’li gençler sadece 21.90 tl ödüyor.

Genç Turkcell eğlence alanında da gençlerin yanında bowling de bir oyun alana diğer oyun Genç Turkcell’den hediye veya vialand girişinde ya da sinemada bir bilet alan Genç Turkcell’li gençler ikinci bilet için herhangi bir para ödememekte.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell İnternet Paketi Kampanyaları başlıklı makalemizde Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava İnternet 4 GB Hediyeli ve Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.