Turkcell Faturalı Hat İle Akıllı Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell Faturalı Hat İle Akıllı Telefon Nasıl Alınır

Turkcell Faturalı Hat İle Akıllı Telefon Nasıl Alınır, Faturalı hat kullanımı kontörlü hatta göre bir çok avantaj sağlamaktadır. Örneğin sms, konuşma veya internet bitmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor ki gelişmekte olan teknoloji çağında yaşanan en büyük sıkıntı internet paketinizin bitmiş olmasıdır. Ayrıca birden fazla hizmeti bir pakette kullanabiliyorsunuz.Kısacası faturalı hat ile daha kesintisiz bir iletişim sağlanıyor.

Faturalı hattın sunduğu bir diğer avantaj ise faturanıza ek akıllı telefon veya tabletlere daha cazip bir fiyatla sahip olmanızdır. Turkcell Faturalı Hat ile akıllı telefon nasıl alınır sorusuna geldiğimizde ise, öncelikle 1 yıldır faturalı hatta sahip olmanız gerekmektedir. Faturalarınızı düzenli ödemiş olmanız halinde hattınıza yüklenen puanlar ile akıllı telefon almanız bu şekilde mümkün hale geliyor.

Turkcell faturalı hattınızda ne kadar puan biriktiğini müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Biriken puanlarınız ile Turkcell iletişim merkezlerine giderek puanınıza uygun akıllı telefonlar size seçenek olarak sunulur. Ayrıca Turkcell bu konuda birçok kampanyayı birleştirerek cazip fiyatla dilediğiniz akıllı telefona sahip olmanızı sağlıyor. Akıllı Telefon almadan önce ödediğiniz sabit ücretin üzerine 24 veya 36 aya kadar vadeler sunarak taksitli bir şekilde akıllı telefona sahip oluyorsunuz.

Bunun üzerine seçtiğiniz telefon fiyatına göre kullanmakta olduğunuz hattınıza sms internet veya konuşma yükleniyor. Örneğin aylık fatura ödemenizi 40 TL varsayarsak aldığınız telefonu ise 1250 TL den hesaplayıp 36 ay vade istediğiniz takdirde ödeyeceğiniz fatura tutarı yaklaşık 75 TL ye tekabül eder. Bunun dışında herhangi bir ek ücret alınmadan 36 ay boyunca 75 TL ye akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca kampanya olarak hattınıza ücretsiz olarak sms internet veya konuşma paketi yükleniyor. Sözleşme imzalayarak işleminiz tamamlanır. Sözleşmedeki maddelerden bahsedecek olursak 36 ay boyunca Turkcell faturalı hat kullanmanız, ödemelerin düzenli ödenmesi gibi bilgiler yer alıyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Faturalı Hat Cihaz Kampanyaları 2016 başlıklı makalemizde Turkcell Faturalı Hat Cihaz Kampanyaları, Turkcell Faturalı Hat Cihaz Nasıl Satın Alınır ve Turkcell Faturalı Hat Cihazlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.