Turkcell Faturalı Hat Akıllı Telefon Kampanyaları 2016

Turkcell Faturalı Hat Akıllı Telefon Kampanyaları

Telefonlar günümüzün vazgeçilmez cihazlarından biri olmuştur. Başlangıçta sadece sabit bir yerden konuşarak başlamış ve sonraları mobilleşmiştir. Cep telefonlarının ortaya çıkmasıyla insanlar her yerden birbirine kolayca ulaşmaya başlamış ve iletişim çok daha kolaylaşmıştır. Daha sonra teknolojiyle beraber telefonlar da gelişmiş ve günümüzün akıllı telefonları ortaya çıkmıştır. Artık herkes bir akıllı telefona sahiptir. Her geçen gün telefonlar gelişmiş ve bir üst modeli çıkmıştır.

Ancak telefonların fiyat yüksekliği alım gücünü kısıtlamaktadır. Buna karşın moderatörler telefon kampanyaları düzenlemeye başlamıştır. En iyi moderatörlerden biri olan Turkcell faturalı hat sahibi müşterilerine özel fiyat teklifleriyle akıllı telefon fırsatları sunuyor.

Müşterilerin faturalı üzerine belli miktarda ücret ekleyerek telefon sahibi olmalarını sağlıyor. Müşterilerin kullanım süresine göre artan bir puan sistemi vardır. Turkcell bu puanlarla birlikte müşterilerine sunduğu tekliflerle telefon edinmelerini sağlamaktadır. Kaç puanınız olduğunu öğrenmek için bir Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ve ya web sitesi üzerinden canlı desteğe sorarak öğrenebilirsiniz. Ayrınca bir Turkcell bayisine gidip öğrenebilirsiniz.

Örnek olarak;4.5G uyumlu Iphone 6s 64 GB akıllı telefonu 3476 puana sahip müşterilere özel fırsatlar sağlayıp sunmaktadır. Eğer rahat paket kullanıcısıysanız faturanızla beraber 24 aylık taahhütle 205 liraya bir Iphone 6s sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde bir Samsung Galaxy S7 32 GB sahibi olmak istiyorsanız, kaçmaz 39 paketi üzerine 24 ay taahhütle tarifeye ek 134,75 TL’ye alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı hattın üzerine aynı telefonun 12 ve 36 taahhütlü teklifleri de bulunmaktadır. Bu kampanyalar telefondan telefona ve paketten pakete farklılık göstermektedir. Bu ve bunun gibi birçok telefon kampanyalarını Turkcell bayilerinde ya da Turkcell’in internet sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca bilgilendirme için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.turkcell.com.tr

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turk Telekom Yeni TTNET İnternet Tarifeleri 2016 başlıklı makalemizde TTNET ADSL İnternet Paketi Tarifeleri, TTNET Fiber İnternet Paketi Tarifeleri ve TTNET İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.