Turkcell BiP Nedir, Nasıl BiP APK indirilir 2016

Turkcell BiP Nasıl İndirilir Turkcell BiP Ücretsiz Olarak Nasıl BiP APK indirilir Bunları Sayfamızda Anlattık

Turkcell BiP tam olarak nedir, google playden yada farklı bir seçenek olan APK yı BiP APK indirmeyi sizlere anlattık, BiP uygulaması nasıl kullanılır vs bunlara değindik. Turkcell BiP günümüzde kullanılan anlık mesajlaşma ve sesli görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir uygulamadır. Mesajlarınızı, ses kayıtlarınızı, videolarınızı ve resimlerinizi benzersiz ve eşsiz içerikle anlık ve ücretsiz gönderebilirsiniz. Bu anlık mesajlaşma uygulamasını hangi operatörden olursanız olun dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Uygulamayı iki şekilde edinebilirsiniz, ilki BIP yazarak 2222’ye mesaj atabilir ve gelen mesajdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz ya da ikinci seçeneğiniz, Google Play, T-Market ve Appstore girerek uygulamayı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya girerek telefon numaranızı girip ve ardından gelen şifreyi uygulamaya girerek sevdiklerinizle mesajlaşma başlayabilirsiniz.

Rehberinizde BİP uygulamasını indirmiş kişiler otomatik olarak algılanıp kimlerle iletişim kurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Uygulama yalnızca İOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Benzeri bulunan anlık mesajlaşma uygulamalarına göre BİP, oldukça geniş bir seçenek sunmaktadır. Yüksek kalitede sesli ve görüntülü mesajlaşma, belirli süre içerisinde mesajlaştığınız kişi ile biriken mesaj baloncuklarının kaybolması, Yiğit Özgür’ün tasarımından eğlenceli içerikler, çıkartmalar.

Türk usulü birbirinden eğlenceli çıkartma ve capsler, kendinizin oluşturabileceğiniz capsler, herkesle iletişim kurabilme kolaylığı ( BiP’li olmayan kişilere de SMS atabilmeniz), birden çok kişi ile aynı anda sohbet edebilmeniz. Ve bulunduğunuz konumu paylaşabilmeniz gibi birçok özelliği içinde barındırabilmektedir.

 

Turkcell BiP İndir Turkcell Ücretsiz Mesajlaşma Servisi Turkcell BiP APK indir

Turkcell BiP İndir Turkcell Ücretsiz Mesajlaşma Servisi Turkcell BiP APK indir

 

Memnun kalmadığınızda kolaylıkla silebileceğiniz bu program herhangi bir üyelik istememektedir. Ayrıca Turkcell abonesiyseniz, uygulamadan göndereceğiniz fotoğraf, video ve mesajlar internet paketinizden düşmez. Diğer gönderileriniz varsa internet paketinizden, yoksa mobil internet tarifesi üzerinden fiyatlandırılır.

Örnek olarak diğer paylaşımlar; Harita kullanımı ve konum göndermek, gelen konumları açmak için harita kullanımı, uygulama üzerinden alınan link’ in tarayıcı açması, yeni sürüm bilgilendirme amacıyla; T-Market, Google Play ya da Appstore açmasıdır. Ve uygulama içi hataların raporlanması, sohbet geçmişi açılarak e-posta kullanımı vb. gibi paylaşımlar tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell BiP indir

Mesajlaşma eylemi, başladığı günden bugüne dur durak bilmeden yol aldı ve her geçen gün daha çok yaygınlaşarak insanların, özellikle de gençlerin vazgeçilmezi oldu. Tabi ki sadece gençlerin değil her yaştan bireyin elinden düşmeyen telefonlar artık alışık olduğumuz manzaralar. Neredeyse yediden yetmişe herkes telefon ve internet kullanıcısıdır. Zamanımızın büyük bir kısmını sevdiklerimizle sohbet ederek geçiriyoruz.

Eskiden pahalı iken bile mesajlaşmaktan vazgeçmeyen bireyler, günümüzün imkanlarıyla ücretsiz mesajlaşıyorlar. Mesajlaşmak ile kalmayıp resim, video, ses vb. paylaşımlarda bulunuyorlar. Bunu gören operatörler de gelişen teknoloji ile birlikte bu uygulamayı daha kolay ve daha ekonomik hale getirdi.

Turkcell de herkesin keyif aldığı bu durumu görerek daha iyi nasıl olabilir diye düşündü ve BİP uygulamasını kazandırdı ve anlık mesajlaşmayı daha keyifli ve daha kolay hale getirdi. Üstelik bu uygulama ücretsiz! BiP uygulaması ile birçok kişiye aynı anda mesaj gönderebilir, konum paylaşımı yapabilir, kişilerinizle anlık mesajlaşabilir, kim en son ne zaman bu uygulamayı kullanmış.

Yani kim ne zaman buradaymış diye merak ediyorsanız görebilir, istediğiniz kadar anlık mesaj gönderebilir ve acaba mesajımı okudu mu diye merak ediyorsanız ya da gelecek cevabı heyecanla bekliyorsanız gönderdiğiniz mesajın okunup okunmadığını görebilir ve yazdığınız mesajları özel ikonlarla süsleyebilir, mesajlarınıza ifadelerle anlam katabilirsiniz. Ve en önemlisi de tüm bunları ücretsiz yapabilirsiniz.

Turkcell BiP İnterneti Zorlamaz

Sohbet ettiğiniz arkadaşınızın telefonunu titretmesini sağlayan Buzz/Titreşim özelliğine de sahip olan bu uygulama internet kullanımında da oldukça ekonomiktir.

Gönderilerinizde ortalama data kullanımı; 25 saniye video için 3MB, 5 adet resim için 240KB, 500 karakter metin için sadece 50KB, 5 adet konum için ise yalnızca 470KB internet kullanmaktadır.

BiP kullanabilmek için gerekli olan tek şey Android akıllı bir telefon ve internet erişimi. Evinde internetin varsa ve ya operatöründe mevcut bir internetin varsa sen de hemen Turkcell BiP Android APK indir. Turkcell uygulamayı ilk kez kullanan hat kullanıcılarına özel, ilk üç ay uygulamaya erişim ve uygulama kapsamındaki data kullanımları için mobil internet ücreti alınmayacaktır. Bu kampanya dışında da, uygulama standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecek.

BiP ile tüm sevdiklerinizle daha kolay ve keyifle mesajlaşabilir, onlara resimler, videolar, ses kayıtları gönderebilirsiniz. Hem de sohbetlerinizi daha önce görmediğiniz ikon ve animasyonlarla süsleyebilir ve her birini ücretsiz gönderebilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan YouTube Tasarımı Değişti, Yeni Kanal Tasarımı 2016 başlıklı makalemizde Yeni Youtube Tasarımı, Yeni Youtube Tasarımı 2016 ve Yeni Youtube Tasarımı Kanal Renklerini Ayarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.