Turkcell Beklediğinize Değecek Kampanyası Detayları

Turkcell Beklediğinize Değecek Kampanyası


Turkcell yepyeni bir kampanya ile inanılmaz indirimler sunuyor. Turkcell bedava internet paketkerinden tutun bir çok akıllı telefon, tablet, ve bir çok cihaz aksesuarında %90’a kadar varan indirimler gerçekleştirdi.

Turkcell süper bir haber ile büyük kampanyası ile herkese bu harika kampanyayı söz ettirmeye başladı bile. İnanılmaz indirimlerin aldığı bu “Beklediğinize Değecek Turkcell Kampanyası” başlığı adı altında yeni kampanyanın detaylarından biraz bahsetmek istiyorum.

Turkcell kampanyasının adresi olarak belirlenen URL:  beklediginizedegecek.turkcell.com.tr  Bu adreste kampanyaya dahil olan akıllı telefonları, tabletleri, aksesuarları ve bir çok ürünü, turkcell bedava internet paketi kampanyaları yakında dahil olabileceğini düşünüyorum ve bahsettiğim gibi bir çok cihaz ve ürünü bu adresten görebilirsiniz, bu ürünlerin hangileri daha avantajlı olduğunu düşünüp yararlanabilirsiniz.

Beklediğinize Değecek kampanyası detaylarından biraz daha bahsetmek gerekirse, bu kampanya bu gün yani 18 Ağustos tarihinde takipçilerine duyuruldu. Kampanya için belirlenen adreste yani yukarıda verdiğimiz linkte de gördüğünüz gibi akıllı telefonların fiyatları çok indirmişler. %25 gibi büyük fiyat etiketini aşağıya çeken Turkcell bu cihazlar için ne kadar stok beklettiğini henüz bilmiyoruz.

Beklediğinize Değecek kampanyasında bir kaç saat öncesine kadar LG G3 1400 TL fiyat etiketine sahipti. Ayrıca Turkcell T60 cihazı da 666 TL gibi fiyata çekilmişti kısa süreliğine. iPhone 4S 400TL gibi bir fiyat gösterip satışa sundular ve bir çok kişi bu fiyatlardan ürünlerini aldılar. Biraz önce yeni kampanyanın detaylarını gördüm.

Turkcell Beklediğinize Değecek Kampanyası

Turkcell Beklediğinize Değecek Kampanyası

Turkcell Beklediğinize Değecek

Kampanyasındaki İndirime Geçen Ürünler

Turkcell indirime bu sefer kendi cihazları haricinde tablet ve akıllı telefonları indirime geçirmiş bu arada bu makaleyi 18-19 tarihinden sonra okuyanlar için kaçıracakları ürünleri de listelemekten onur duyarım 🙂

İlk indirime geçen ürünümüz: iPad Mini Retina Ekran 16 GB” İndirime girmeden önceki raflardaki fiyatı 1400-1500 TL civarında bulmanız mümkündü, ve indirim için belirlenen fiyat 1050 TL gibi bir fiyat ve yaklaşık %25 gibi kar elde ediyorsunuz….

İkinci indirime geçen ürününüz:AZTEK URBANREVOLT HARICI BATARYA 4400 MAH” Turkcell bu cihaz için indirime sokmadan önceki fiyatı 60 TL civarıymış ve indirime girdikten sonraki belirlenen fiyatsa 30 TL. Bu indirim ile %50 bir kar elde etmiş olabilirsiniz.

Üçüncü indirime geçen Turkcell ürünümüz:Turkcell T60” Turkcell’in kendi ürünü olan t60 modeli inanılmaz bir indirime geçerek 900 TL lik bir fiyat etiketine sahipken biran için kısa süreliğine 444 TL gibi bir fiyat aldıyor ve %50 gibi bir büyük bir indirim alıyor.

 

Dördüncü indirime geçen ürün:VESTEL V TAB 7 LITE 2” ürün eski fiyatı 200 TL civarı iken şimdiki indirimli fiyatı 100 TL ve bu indirim ile %50 kar elde ediyorsunuz.

 

Beklediğime Değecek Daha Fazla Bilgi

Hızlı olan kazanıyor!
Turkcell.com.tr’de yer alan onlarca telefon, tablet ve aksesuar geri sayımlar sonunda inanılmaz indirimlerle sizin olabilir. Tek yapmanız gereken, geri sayımları gördüğünüzde bitmesini beklemek ve ilk tıklayan kişi olmak. İndirim çekinizi, kazandığınız ürünü peşin alırken kullanabilirsiniz. 4 gün boyunca sürecek kampanyada, istediğiniz ürünün geri sayımını bekleyebilirsiniz. Eğer geri sayımları kaçırırsanız da üzülmeyin. Sıradaki kampanyaları da sayfamızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Farklı ürünler için geri sayımlar ve indirimler devam ediyor.

 • Beklediğinize Değecek kampanyası 18.08.2015 saat 09:00’da başlayacak ve 21.08.2015 saat 20:00’da bitecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim kodları, kodun alındığı tarihten itibaren beş gün geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında indirimli ürün fırsatından yararlanamayan müşteriler, sadece bir adet 50 TL’lik indirim kodu kazanabilirler. İndirim kodları, kodun alındığı tarihten itibaren beş gündür ve kodlar stoklarla sınırlıdır.
 • 50 TL’lik indirim kodları, 200 TL ve üzeri, tek seferde peşin alışverişlerde kullanılabilir.
 • Kampanya tüm bireysel Turkcell müşterilerine açık bir kampanyadır.
 • Turkcell grup çalışanları bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya turkcell.com.tr kampanyası olup; başka bir kanalda yapılmamakta ve kampanyadan kazanılan indirim kodları başka bir Turkcell satış kanalında kullanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirimli ürünler ve indirim çekleri stoklarlarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında indirimli sunulan ürünler için verilen indirim kodları tek bir üründe kullanılabilir,
  aynı kodla birden fazla indirim kullanılamaz.
 • Turkcell kampanya kapsamındaki ürün, stok, indirim, kampanya süresi ve diğer tüm
  içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.