Turkcell Bedava İnternet, Dakika, SMS Paketleri 2015

Turkcell Bedava İnternet

Herkese merhaba bu satırlardan sonra belirtmeliyim ki turkcell bedava internet kampanyaları hakkında yazdığımız bu makalemizi güncellediğimizi belirtmek istiyorum. Şimdi güncel 2015 yılına özel turkcell bedava internet paketlerinden bahsetmek istiyorum sizlere. Şimdi ilk olarak bedava internet kampanyalarından bahsetmeden önce sizlere turkcell bedava dakika ve sms kampanyaları nı iletmek istiyorum. Aynen öyle artık makalemizde tek bedava internetlere yer verilmeyecek aynı zaman da bedava dakika doya doya çevrenizle konuşmanız için. Bedava SMS ile binlerce ücretsiz sms hakkı kazanabilirsiniz.

İlk olarak sizlere bedava SMS paketimizden bahsetmek istiyorum. Hemen ücretsiz bu pakete sahip olmak için: Telefonunuzun whatsapp gibi uygulamalar yüzünden alışık olmadığımız mesaj alanına geliyoruz. Gönderilecek adrese standart olarak bildiğiniz gibi 2222 yazdıktan sonra mesaj kısımına Merhaba yazıyoruz ve belirttiğimiz adrese 2222 ye gönderiyoruz, böylece sizl de ücretsiz turkcell sms paketine sahip olacaksınız.

Şimdi ise turkcell bize surpriz yapmasını istiyorsanız yani bedava internet, bedava sms, bedava mb, bedava dakika gibi bazı sürprizler kazanmak istiyorsanız hemen telefonumuzun mesaj kısımına SURPIZ yazıyoruz ve yine aynı adrese yani 2222 ye gönderiyoruz ve bize gelen hediyeyi kullanmaya başlıyoruz.

Yine aynı şekil bir hediye kazanmak istiyorsanız bir mesaj kodu daha mevcut hemen sizlere bu ücretsiz internete sahip olmaya yardımcı olacak mesajdan bahsedeyim. Mesaj alanına FIRSAT yazıp direk 2222 ye gönderdikten sonra yine yukarıdaki pakette ki gibi bedava internet, bedava sms, bedava mb, bedava dakika fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava SMS paketine bir kez daha sahip olmak isteyenler ise bir kez daha telefonlarındaki mesaj alanlarına gelerek yazmaları gereken mesaj kodunu hemen girsinler. Bu mesaj koduysa GEL SMS yazmaları gerekmekte ve bu sefer aynı bedava internet kazandığımız adres olan 2222 ye değil bu sefer kesin sonuç alabileceğiniz adres olan 4323 adresine GEL SMS yazarak göndermeleri gerekmektedir.

Tabi ki de bitmedi bedava paketlerimiz. Şimdi sizlere son olarak şahsen denediğimiz ve sonuç olarak turkcell bedava dakika kazandığımız yöntemi belirtmek istiyorum. Sizlerde benim gibi ücretsiz dakikalara sahip olup doyasıya bir muhabbet etmek istiyorsanız EVET DK mesaj kodunu telefonumuzdaki mesaj alanına yazıyoruz ve hemen ardından 4323 adresine gönderiyoruz. Hemen peşinden ücretsiz dakikalara sahip oluyorsunuz.

İşte böylece bir çok bedava internet paketlerine, bedava dakikalara ve smslere sahip olduk. Bu adresleri sitemizden sık sık takip etmelisiniz ki günccelliğini korumamız lazım. Sizlerde güncel bedava paketleri öğrenmiş olursunuz pasulya.com adresini aklınızda tutma dileği ile bedava mb lı dakikalar dilerim.

Son Olarak Güncel 2015 ağustos ayına özel 1 GB Turkcell bedava internet paketinden yararlanmak isterseniz makalenin en başında belirtdiğim adrese gidip oradaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketi

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. oldu sonunda bi tane paket turkcell bedava internet olarak 50 mb verdi 1 günlük için teşekkürler bu gün dışarıda lazım olacak bunlar

  2. teşekkürler sonunda turkcell bedava internet oldu ama günlük oldu galiba 100 mb kazandım çünki, yada haftalık verdi tam bilmiyorum ama yinede teşekkürler pasulya kardeş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.