Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017

Turkcell Turkcell T50 B22 Güncellemesi

Herkese merhaba arkadaşlar, 2017 yılına yaklaştığımız şu günlerde biliyoruz ki bir çoğumuz internet maduruyuz. Turkcell bedava internet kampanyaları sık sık aralıklar ile bizlere sundukları çeşitli kampanyalar ile biz turkcell kullanıcılarını bedava internetler ile kesinlikle memnun ediyor. Bir çok kişi doğru turkcel bedava internet kampanyalarını takip edemiyor neden takip edemiyor yanlış sitelerde yalan yanlış süresi dolmuş bedava internet kodlarını sunarak sizlere az çok ümit vermekte ve sizlerin zamanınızı almaktadır.

2017 OCAK Güncell Turkcell Bedava İnternet Paketleri Sayfanın Altında 2017 Bedava İnternet Güncelleme Başlığından Sonra Yer Almaktadır. İlk Olarak Yazımızı Güncellenmeden Önceki Yazıları ve Turkcell Bedava İnternet SMS Kodlarını Denedikten Sonra Yeni Yazımıza Göz Atın Bu Kesin Size Bedava İnternet Avantajını Sunacaktır.

Biz sizlere turkcell bedava internet keyfini en güncel ve doğru kodları sunmaya çalışacağız. Şimdiden iyi okurlar. (zamanınız var ise tüm makaleyi okumanızda fayda var aralarda kodlar oluyor göremiyorsunuz bazen).

Turkcell bedava internet için sık sık sitemizi takip edebilir ve çeşitli güncel bedava kampanyalardan haberdar olabileceğinizi belirtmek istiyorum. Bir çok turkcell bedava internet paketlerinden bahsetmek istiyoruz pasulyalar. Sitemiz 1. yılını doldurması ile beraber yeni içerikleri eksik etmeden ve bu içerikleri beraber Pasulya.com a has takipçiler oluşturmak için elimizden geleni yapacağız yani sizleri turkcell bedava internet konusunda sizlerin ihitiyaçlarını karşılama konusunda elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Turkcell internet paketiniz mi bitti diyeceğiniz zaman ki o anınızda bu gün de PASULYA.COM‘a bakmalıyım güncellenen bedava internet paketi var mı diye merak içinde kalıp, güncel yeniden en yeni turkcell bedava internet paketlerinden birine sahip olacaksınız. 2016 son çeyreğinde olsak da 2017 has en yeni bedava internet kodlarını takip ederek kampanya bitmeden yararlanmaya bakın.

2017 Turkcell Bedava İnternet Paketi

Yeni bir yıldan merhaba arkadaşlar 2017 turkcell bedava internet kodları mevcut elimde ve şuan toplu halde sizlere sunmak için biraz daha bedava internet paketlerinin kodlarını biriktiriyorum sizlere toplu bir şekilde sunacağım… Takipte Kalın Bedava İnternet Takipçileri

Şimdilik aşağıdaki kodları deneyerek turkcell bedava internet paketi kazanma şansınızı elde etmeye devam edin.

Yıl Başı Özel Turkcell Bedava İnternet

2017 yılına son 3 ay kalsa da siz kendinizi bu sitedeki makale için hazırlayın derim, yıl başı özel turkcell bedava internet ile yanında olsun ister misin, turkcell yıl başına özel bedava internet, bedava dakika ve bedava sms paketlerini ücretsiz sahip olabileceğimiz bir kampanya illaki oluşturacaktır. Sizlerde bu paketlere ücretsiz sahip olmak için şimdiden aklınızda bulunsun 2-3 ay sonra turkcell bedava internet lazım olur isterseniz hazır olun.

Turkcell Lazım Olur Paketi İçeriği

Turkcell bedava internet için ilk olarak 2016 yıl başında bizlere sundukları internet paketini tanıtayım, bu paket LAZIM OLUR adında bizlere sunulmuş turkcell bedava internet paketidir. LAZIM OLUR paketinde geçen yılbaşı özel kampanyası sizleri karşıladı, haftalık 1 GB turkcell bedava internet, 500 turkcell bedava dakika, 1000 turkcell bedava sms paketlerini haftalık olarak sahip olabileceğiniz bir kampanyayı biz turkcell kullanıcıları için geçen yıl başı hazırlanmış sunmuş ve onbinlerce kişi de bu kampanyadan yararlanmıştı. Bazı bizi takip eden kullanıcılarımız mevcut kampanya hala turkcell bedava internet paketi sağladığı yönünde mail adresimizi bilgi teşekkür mesajları gelmekte bilginize LAZIM OLUR yazıp 2222 adresine göndererek bu paketi deneyebilirsiniz.

Genç Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

GNCTRKCLL yeni yıl Kampanyası’na katılan tüm müşteriler aşağıdaki hediyelerden bir ay içerisinde yalnızca birini kazanabilir:

 • 7 gün boyunca ve yurt içinde geçerli turkcell 1GB bedava internet paketi
 • 7 gün boyunca ve yurt içinde geçerli turkcell  500MB bedava internet paketi
 • 3 ay haftasonları ve yurt içinde geçerli her yöne aylık turkcell bedava 5000SMS paketi
 • 7 gün boyunca ve yurt içinde geçerli her yöne turkcell  bedava 1000SMS paketi

 

turkcell bedava internet

turkcell bedava internet

turkcell bedava dakika

turkcell bedava dakika

turkcell bedava sms

turkcell bedava sms

Turkcell Bedava İnternet 4 GB

Turkcell kullanıcılarını sevindirecek cinsten bir haberden bahsetmek istiyorum sizlere iftardan sonra Turkcell e yakın bir sitede bir makale okudum. Bazı kişiler Turkcell bedava internete özel kodları sızdırmış kodlardan kastım 2222‘ye gönderdiğimiz mesajlar var ya onlar işte. Turkcell bir kesim için özel bir mesaj kodu oluşturmuş bu kodları sızdırdıklarını dile getirmişler.

Pasulya olarak elimizden geldiğince bu kodların bir kısımına ulaştık. Ara ara Turkcell bedava internet kodlarından bahsedeceğiz. Kodları bu makale üzerinden ara ara güncel tutacağız. Sizlerde bu kodları deneyerek çalışıp çalışmadığı hakkında yorum atarsanız seviniriz.

Şimdi.. çok konuştuk biraz da kodlardan bahsedelim istedim ilk olarak sizlere verebileceğim kod olarak.. ilk telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek yeni mesaj oluştur seçeneğine gidelim. Mesaj olarak: INTERNETIM yazıyoruz arkadaşlar gönderilecek adres olarak 2222 tuşlarını girmeniz yeterli olacaktır.

04 EKİM 2016 Güncelleme

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullananlara müjde nitelihinde bedava internet haberi sizlerle. Turkcell 2016 senesi Bedava internet kampanyası başladı. 3 ay süresince ayda bir GB interneti tüm Turkcell kullanıcıları bedava kullanacaklar. Bu kampanya yalnızca TURKCELL kullanıcılarına özel tek kampanyadır.
Her Turkcell kullanıcısı çoğalış bedava internet sahibi olabilmektedir. Ne Türlü mı? Turkcell kullanıcıları amaçlı yaptığı kampanya ile çoğalış her Turkcell kullanıcısı bedava olarak 3 ay süresince ayda bir GB gelecek ve yanında da turkcell bedava internet paketleri de kullanabilecek.

Turkcell Faturalı Hat Kullanıcıları Müjde!

Telefonlarınız mesajları üzerinden yalnızca tek kısa mesaj ile göndererek turkcell bedava internet paketlerine her ay ücretsiz kavuşabilirsiniz . Yapacağınız işlem tek olarak çok basit:

Telefonunuzun Kısa Mesaj kısmına 3AY1GB yazın ve 2222 ye kısa mesaj olarak gönderin . Sizlere geliyor olacak onay

Mesajından ardından da internetinizi kullanmaya başlayın. Pekiyi yalnızca Faturalı Turkcell hat kullanıcıları mı bedava internet kampanyasından faydalanabilecekler?

Elbette ki hayır! Yalnızca faturalı değil , faturasız Turkcell kullanıcıları da yaşadı . Hem Tek Bir de onlar amaçlı 2 çeşitli tarife var . Faturasız Turkcell kullanıcıları HEDIYE AYLIK1GB yazarak ” 2222 ” ye kısa mesaj atacaklar . ( Bu paketin süresi; 28 Şubat 2016 tarihinde bitmiştir olabilir ama yinede deneyin derim )

Gelen onay mesajının arkasından anında 1GB interneti kullanmayı doyasıya internette sörf yapmayı gönüllerince uygulayabilirler . İsteyenler HEDIYE HAFTALIK yazıp ” 2222 ” ye kısa mesaj atmak da haftalık olarak internete elde etmek amaçlı yeteri kadar .

2016 senenin en güzel kampanyalarından biri var olan Turkcell bedava internet Kampanyasıyla internetsiz Turkcell’li kalmayacak . Hatta de 3 ay süresince bedava ayda 1GB internet keyfi .

Turkcell Bedava İnternet İçin Kısa Mesaj Kodları

Gerek faturalı gerekse faturasız hat kullananlar amaçlı bedava ayda bir GB internet paketinden bedava yararlanmak amaçlı INTERNETIM yazarak tekrardan 2222 ye yollamak ve geliyor olacak var olan onay mesajının sonrasında internete bağlanmak olası .

Faturasız Turkcell aboneleri içinse aylık ve haftalık olmak üzere bedava kullanabilecekleri internet paketleri mevcuttur . Tek aylık bedava internet paketinden yararlanmak amaçlı HEDIYE AYLIK1GB , haftalık bedava internet paketinden yararlanmak içinse HEDIYE HAFTALIK yazıp 2222‘ye göndermeniz yeteri kadar olacaktır .

İster faturalı Turkcell abonesi olun arzu eder hazırkart kullanan Faturasız Turkcell kullanıcı. Fark etmiyor aslında . Herkese 3 ay boyunca internete özgürce ve bedava bağlanabilecek. Elbet bu kampanya yalnızca Turkcell kullanıcıları amaçlı. Öbür operatörlere bağlı olanlar bu kampanya ayrıcalığından faydalanamazlar.

Turkcell bizzat kullanıcılarını düşünerek tek bir sürü kez güncel ve gösterişli kampanyalarla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

SMS Paketi; BOSDEGİLİM yazıp 2222‘ye yollayınca 3 ay süresince kullanabileceğiniz 5 . 000 SMS gelecektir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2016 TEMMUZ

Sonunda BİP uygulamasını indiren aboneler , 3 ay süresince 3GB’lık hediye turkcell bedava internet paketini hak kazanmaktadır. Anında Google Play ve İOS marketlerinden BİP Uygulamasını indirerek hediye internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı yalnızca sabah 06:00 ile 18:00 arası kullaanbilirsiniz.
Şayet Gençturkcell’liyseniz 31 Ocakta 2016 tarihine kadar her gün 02:00 – 06:00 arası 2 GB’lık hediye internet verilmektedir . Şayet şuanki paketiniz var ise öncelik şuanki paketinizden gidecektir şayet rastgele tek internet paketine sahip değilseniz her gece bu saatler içinde Gnctrkcll var olan herkes bedava internetin tadını çıkartacaktır.
1 Hafta süresince kullanabileceğiniz hediye 500MB internet amaçlı yapmanız gerekenler; Google Play ve ya APP Store’dan Turkcell HARIKA ESNAF uygulamasını indirsin . Uygulama indikten ardından , uygulamaya* NUMARANIZ İLE BİRLİKTE kayıt olun ve sonrasında bir – 15 dk ardından hediye paket gelecektir. (Bu paket tüm abonelerde olmamaktadır.)

 

Turkcell Bedava İnternet 2017

Turkcell Bedava İnternet 2017

Bu turkcell bedava internet paketini denedikten sonra başka bir turkcell bedava internet paket mesaj kodundan bahsedeyim sizlere hemen. Telefonumuzun mesaj kısımına gerelerek yukarıdaki işlemleri tekrar ederek gönderilecek mesaja: EVET MB yazdıktan sonra 4323 numaralarını gönderilecek adrese giriyoruz. Bu paket sizi yeteri kadar bedava internet keynini doyasıya yaşatacaktır. Keyfinizin dilediği kadar gezip dolaşabilirsiniz.

 

Ayrıca sizelere bir müjdeli bir paketten daha bahsedeyim hemen 🙂 telefonumuzdan tekrar mesaj kısımına geliyoruz, gönderilecek mesaja: GEL MB yazıyoruz ve  2222 numaraları tuşlayarak  ekstra bir internet paketi daha kazanabilirsiniz arkadaşlar. Bu paket kesin geliyor diyebilirim bizzat kendim denedim ama kısa bir süre verdi bende hemen google play den oyun indirdim 🙂 Ne de olsa turkcell bedava interne sahibim gelecekte bir çok bedava kod çıkacaktır diyerekten indirdim 100-200 mb 😀 gerçekten işe yarıyor umarım sizler okuyana kadar geçerliliği turkcell tarafından kabul olur, olucağınıza düşünüyorum 1-2 ay önce görmüştüm çünkü şimdi ben paylaştım diye bedava internet paketlerini kaldırcak halleri yok :).

 

Turkcell geçmiş ramazan ayına özel bedava internet paketlerini de oluşturduğunu biliyoruz. Hemen sizlere kısaca paykaşayım bu güzel kodlardan. Turkcell kullanıcıları hemen mesaj alanlarına girsin ve küçük harf veya büyük harf farketmeden: SAHUR yazsınlar ve göndere basmadan önce gönderilecek adresi girmeyi unutmayın oraya ise 2222 yazıyoruz sevgili arkadaşlarım. Bu mesajı Turcell beye gönderdikten sonra bizlere bir süpriz göndericek ve sizlere tam olarak 2 GB internet hediye edecek… Evet yanlış okumadınız tam tamına 2 GB Turcell Bedava İnternet Paketi ne sahip olmak için hemen SAHUR yazıp 2222 ye gönderin 🙂 maximum 5 dakika içerisinde sizlere hemen 2 GB hediye internetiniz gelecektir. NOT: Bazı çeşitli operatorlerde olduğu gibi bir sınırlama ekleyebiliyorsunuz bunu belirtmek istedim. Örneğin  geceleğin 02:00 saati ile 06:00 saatleri arasında kullanım ayarlayabiliyorsunuz.

 

Şimdi paylaşacağım kodları benim bizzat deneme şansım olmadı, Kendi hattım faturalı hat olduğu için ay sonu herhangi bir şoka maruz kalmamak için yani bir kesinti falan olur mu olmaz mı endişesinde olduğum için sizlerin deneyip buraya yorum atarak bizleri bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz.

Aşağıda paylaştığım resimdeki kodları deneyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Kodları internetten araştırarak sizler için elde ettim arkadaşlar… Unutmayın arkadaşlar sitemize girerek Turkcell Bedava İnternet Paketi Mesaj Kodları adı altındaki makalemize yani bu konuya yorum atarak kodların ne kadar geçerli olduğunu bizlere bildirebilirsiniz. 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2017

Yukarıdaki kodlar çalışmayabilir dediğim gibi bizzat deniyemedim çalışmayanları aldığınız hata ile yorum atarak uyarırsınız arkadaşlar, bizde konuyu güncelleyerek gereksiz kodları ziyaretçilerimize bildirerek boşu boşuna uğraşmalarına engel olmuş oluruz.

Turkcell bedava internet paketi haricinde sizlere sınırsız müzik dinleyebileceğiniz 1 Aylık Ücretsiz Müzik Paketi; Turkcell aracılığıyla getirilen 31 Aralık 2016 tarihine kadar olabilmesi yüksek durumda olan bu kampanya yardımıyla hem bir bilgisayarınızdan hemde telefonunuzdan istediğiniz kadar ücretsiz olarak müzik dinleyebilirsiniz. DİNLE yazıp 2222‘ye yolladıktan hemen sonrasında turkcellmuzik.com adresine gittikçe ücretsiz olarak bilgisayarınızdan ve ya telefonunuzdan bedava müzik dinleyebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz mesajlaşabilmenize olanak sağlayan Turkcelle ait olan bir uygulama hakkında bilgi vermek istiyorumBİP uygulamasını duymuşsunuzdur, bu uygulama üzerinden gönderdiğiniz resimler, videolar, mesajlar falan hattınız üzerinden MB harcamadan kullanmanıza olanak sağlıyor, yani turklcell bedava internet paketi olarak 50 MB bir internet paketi kazandıysanız, bu uygulamaya BiP indirebilir geri kalanını harcamadan ücretsiz internet kullanmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca rastgele bir BİP kullanan arkadaşlarınızla yapacağınız görüntülü konuşma yardımıyla 3 ay süresince kullanabileceğiniz 1GB’lık hediye turkcell bedava internet verilmektedir. 05 Aralık 2016 tarihine kadar olabilitesi yüksek durumda olan kampanyadan yararlanmayı unutmayınız.

Turkcell’e iştirak eden tüm yepyeni aboneler faturasız hattan faturalı üstelik geçerken gollercepte ve diğer müzik paketlerini ücretsiz bir biçimde kullanabiliyorlar. Bu paket 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Tüm Turkcell Aboneleri amaçlı olabilitesi yüksek durumda olan Google Play Kampanyasından istifade etmek için; Google Play yazıp 2222’ye gönderen herkes 5TL hediye kazanmaktadır. Kazanmış olduğunuz 5TL ile Google Play’den uygulama / oyun satın alabilirsiniz.

Gollercepte uygulamasını Faturalı üyeler lütfen yalnızca 1 kere yapsınlar, aksi takdirde 2 ve daha çok denemeler sonucu olarak her tecrübe de hattına 10TL kadar bir ücret yansıma yapacaktır.

2016 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Şayet daha şimdiden amaçlı Turkcell’in sunmuş meydana geldiği Bip Uygulamasını indirip, kayıt olmadıysanız anında Turkcell Bip uygulamasını indirip kayıt olun, 1 Ay süresince kullanabileceğiniz 1GB’lık internet paketi kazanın.

4.5G uygun bir cihazınız var ise anında bir Turkcell bayiye gittikten sonra size ait olan hattınızı 4.5G uygun yapın ve hemen ardından aylık 1GB turkcell bedava internet kazanın.

gnçtrkcll iseniz anında gnçtrkcll uygulamasını indirerek geceleri 02:00 ile 06:00 içinde ücretsiz olarak 2GB limitiyle internete ücretsiz girin.

Gollercepte uygulamasını indirerek Facebook hesabınız ile giriş yapın, sonrasında ayarlar kısmından Abonelikler bölümüne şuanki numaranızı girin ve anında gündelik kullanabileceğiniz internet paketi kazanın.

Ücretsiz olarak LAZIM OLUR yaz 2222’ye göndererek hediye dk, hediye internet ve ya hediye sms kazanabilirsiniz.

 

#Güncelleme

Şimdi sizlere bir kaç adet kod daha vermek istiyorum bu kodların bazıları Turkcell faturalı hat aboneleri için hazırlanmış kampanya kodlarıdır. Ben denedim çalışıyorlar bu kodlar. Bazıları ise ger Turkcell kullanıcısı için geçerli kodlar bir koddan bahsetmek istiyorum sizlere bu kod ile artık bedava internete sahib olabilirler. Nasıl mı? Turkcell kullanıcıları için yaptığı kampanya ile artık her Turkcell kullanıcısı ücretsiz olarak 3 ay boyunca ayda 1 GB olmak üzere bedava internet kullanabilecek.

3 Ayda bir 1 GB internete sahip olmak istiyorsanız hemen telefonuzun mesaj bölümünü açın ve hemen ardından 3AY1GB yazın ve adres satırına 2222 tuşlayarak göndererek sizlere gelen onay mesajını yanıtlayın ve 3 ayda bir 1 GB turkcell bedava internete sahip olabilirsiniz.

Sadece faturalı Turkcell aboneleri değil, faturasız Turkcell aboneleride yaşadı diyebiliriz. Hem faturasız aboneler için  2 farklı bedava internet mesaj tarifesi var.  Faturasız Turkcell kullanıcıları hemen telefonlarındaki mesaj alanına giderek: HEDIYE AYLIK1GB yazarak 2222 ye mesaj atmaları yeterlidir.

 

Ayrıca Bip turkcell mesaj kampanyası için de bir kod oluşturmuş bizler için; BOSDEGILIM yazıp 2222’ye yollayınca 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 5.000 SMS gelecektir.

 

Daha fazla Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları İçin Pasulya.com‘u Takip Edin.

Turkcell Bedava İnternet 4.5 G Kampanyası 2017 Özel

Turkcell Bedava İnternet 4.5 G Kampanyası 2017 Özel

Herkese hayırlı günler bedava internet paketiniz tükendiyse üzülmeyin sizlere güncel 2016 turkcell bedava internet paketlerinden birisi ile tanıştırmak istiyorum. Bu paket sizlere tam tamına 1GB kazandıracak.

Evet yanlış okumadınız bu ücretsiz internet paketi Turkcell 1 GB bedava internet kazandıracak. Şimdi hemen nasıl kazanabileceğim diyen arkadaşlar varsa bundan bahsetmeden önce sizlere başka ve güncel bir kampanyadan bahsetmek istiyorum.

2016 Ağustos ayına özel turkcell bedava internet paketi gibi bu kampanyalarımızdan biraz bahsetmek gerekirse içeriği hakkında hemen belirteyim sizler için. Bu kampanyada turkcell bedava internet paketini, bedava dakika ve sms paketlerini kapsıyor. Hemen bilgi edinmek için Turkcell Bedava internet, dakikka, sms başlıklı makalemizi incelemenizi öneririm.

Bunları da belirdikten sonra sizlere söz ettiğğim 1 GB turkcell internet paketini bedava edinebileceğiniz yolu anlatmak istiyorum. Bunun için bu adrese göz atabilirsiniz: Turkcell Bedava internet bu sayfayı inceledikten sonra o sitede yer alan bir çok turkcell bedava interket paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Sitemizi Takip Ederek Bizlerde Sizler İçin Sık Sık Yeni Paketlerden Haberdar Edeceğiz.

Hayırlı Ramazanlar Türkiye

Bedava İnternetsiz Kalmayın

Ücretli Turkcell Tarifeleri

Hızla gelişen telekomünikasyon çılgınlığının bir sınırı bulunmamaktadır. Her geçen gün yeni cihazlar piyasaya sürülürken, bu yeni cihazlara uygun teknolojiler üretilmektedir. Her telefon özelliğine göre ayrı bir uygulama olabildiğinden ek ücretler faturalara yansımaktadır.

Özellikle internetin mobil cihazlara dâhil olmasıyla, arama ve mesajlaşma ücretlerinden çok daha fazla internet kullanımı faturaların kabarık gelmesine neden olmaktadır.

Bugün, kullanılan mesaj sayısı, dakika ya da GB kadar ödeme yapmak geçmiş dönemlere göre daha pahalıya mal olmaya başlamıştır. Vergilerin artması ya da telefon kullanım niteliklerinin değişmesi nedeniyle dakika/TL, mesaj/TL ve internet için süre/TL GB birim ücretlerinde artışa neden olmaktadır.

Yine de teknolojinin kullanımını fatura tutarları engellememektedir. Turkcell müşterilerine sunduğu avantajlı paketlerle müşterilerinin beklenmeyen fatura sürprizi ile karşılaşmamalarını sağlamıştır.

Her geçen dönemde yeniliklerini ve avantajlı paketlerini müşterileriyle paylaşmaya devam etmiştir. Turkcell tarifeleri 2016 yılında da güncellenmiş, yenilikler eklenmiştir.

Turkcell tarifeleri faturalı ve faturasız hatlar için farklılık göstermektedir:

Turkcell Faturalı Hatlar için;

 • Hepsi Bir Arada Paketler
 • Kamu Kurum Paketleri
 • Konuşma ve İnternet Paketleri
 • Her Yöne Paketler
 • Genç Paketler
 • Kamu Paketleri
 • Öğretmenlere Özel Paketler
 • Çiftçi Paketleri
 • Profesyonel Paketler
 • Kulüplere Özel Tarifeler
 • Emekli Paketleri
 • Canım Ailem Paketi
 • Engel Tanımayanlar Tarifesi Paketi
 • Faturalı Destek Paketleri
 • İnternetle Tanışma Paketleri
 • Nar Paketleri ve Benzeri paketler bulunmaktadır.

Turkcell Hazır Kartlar için;

 • Hazır kart Hepsi Bir Arada Paketler
 • Destek Tarifesi Paketleri
 • Kulüplere Özel Tarifeler
 • İnternetle Tanışma Paketi
 • Sosyal Medya Paketi
 • İnternetten Vazgeçemeyenlere
 • Haftalık İnternet Paketleri
 • Diğer Cepten İnternet Paketleri
 • Hazır Kart Bilgisayardan / Tabletten Mobil İnternet
 • Mesajlaşma Paket Kampanyaları
 • Diğer Mesajlaşma Paketleri
 • Mesajlaşma Tarifleri
 • Dakika Paketleri
 • Nar Paketleri
 • Genç Paketler
 • Askercell’lilere Özel Paketler
 • Kulüplere Özel Paketler
 • Diğer Konuşma Paket Kampanyaları
 • Hazır Kart Tarifesi

Birbirinden farklı ve avantajlı paketlerin yanı sıra, Turkcell’in yapmış olduğu Sarı Kutu kampanyası sayesinde, hattın kullanım süresince biriken puanlar ile Facebook, Twitter ya da sosyal medya paketleri, aylık ek internet, SMS paketleri ya da Turkcell’in sunmuş olduğu Rezan Kiraz Astroloji Paketi gibi hizmetler sunmaktadır.

Tüm tarifler için Turkcell’in web sayfasından, şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden bilgi alınmaktadır. Her bütçeye hatta her mesleğe uygun avantajlı tarifleri bulmak mümkündür.

2017 Güncel Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2017

Turkcell, dünyanın en büyük operatörleri arasın da yer almaktadır. Turkcellin başlattığı kampanyalar ise oldukça fazladır. Ayrıca google play de turkcell fazlasıyla popüler olmuş durumdadır. Turkcell google play ‘ deki uygulamaları sayesinde kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır. Google play hizmetlerinde ki turkcell uygulamalarını indirip kullanan kişilere hediye turkcell bedava internet paketleri kazanmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde turkcell bedava internet paketleri ile doyasıya internette gezinmiş olduk. Gece gündüz fark etmeden yapılan bu kampanyalar operatör kullanıcılarını da mutlu etmiş oldu. Bu kampanyalar da yetersiz geliyor ise deneme paketlerini aylık ve ya haftalık olarak deneyerek güncel olanları turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Faturalı veya faturasız operatörler için kullanılacak olan kampanyalardan bahsetmiş olacağız. Turkcell bedava internet paketi de yine faturalı faturasız hat kullanıcıları deneyebilecektir. Turkcell bedava internet 2017

 

1GB Ek Turkcell nedava internet paketi

Turkcell operatörlerine oldukça bedava internet kazanma fırsatı sunmaktadır. 2016 Aralık ayında yeni düzenleme sonucunda Turkcell bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar Etkin yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Türkcell’den hatlarına ek olarak 1GB bedava internet kazanma şansını buluyorlar. Bu uygulama 2017 de geçerli olmakta sizde denemeyi unutmayın.

 

İşe yarayan yaramayan kodları yorum yaparak bildirin arkadaşlar

süresi biten bedava internet kodlarını güncelleyelim.

 1. Sağolasın iyi oldu bu

 2. Birazcik memnun kaldimmmmmmm????????

  1. çok mutluyum bedava internet oldu

   ayy bana da oldu sonunda 😀 1 aydır her gün denedim aynı kodları ara sıra reklamlara tıkladım belki olur diye 😀 bu gün tekrar deneyim dedim 1 GB oldu 1 aylık hemde

   1. nasıl oldu anlatır mısın yaa bende her gün deniyorum ama olmuyor

 3. Pingback: Turkcell Bedava İnternet, Dakika, SMS Paketleri 2016 Özel | Video Paylaşım ve Eğlence Sitesi
 4. Pingback: Turkcell Bedava İnternet, Dakika, SMS Paketleri 2016 Özel | Online Film İzle
 5. Kardeşim artık Gençturkcell’in çıkardığı bir uygulama daha var. Lazım Olur yazıp 2222 ye gönderirseniz 1 gb internet, 1.000 sms yada 5.000 sms vermekte. Daha yeni çıktı.

  1. Teşekkürler cevabınız için Orhun bey, makaleyi okuyan arkadaşlarımız bu kampanyadan yararlanacaktır.

 6. GEL DK yaz 2222 ye yolla 30 dk geliyo

 7. admin teşekkürler oldu yılbaşı kampanyası lazım olur var ya gerçekten oldu bedava internet teşekkürler

  1. onu herkez yapabilğiyo diğerlerini yappp brn dk bedava istiyom yokk ama 🙁

 8. turkcell bedava internet oldu sonunda :D

  Teşekkürler admin lazım olur la oldu bedava internet eyw teşekkür 😀

 9. Admin olmadı yardımcı olabilir misin geçen hafta bedava internet yapmıştım 1 gb da bu hafta sanırım tekrar olmuyor :S

 10. Bedava internet için adımları uygulayın

  1. nasıl oluyor o adımlar yardımcı olun lütfen

 11. yolladığınız bedava 1GBlik internet paketleri için size çok minnettarım bana en zor zamanlarımda yetiştiniz

 12. Turkcell’in ne kadar bedava internet kampanyası varsa kullandım be

 13. Bedava internet ver yoksa Türk Telekom’a geçeceğim admin acil 😀 😀

 14. turkcell bedava tw paketi verdi o yüzden burdayım

 15. Eskiden sabahları günaydın mesajları gelirdi şimdi ise iş bankası burberry swatch turkcell Her şey para Olmuş
  Bedava günaydın sizlere

 16. Bir oynatma listesine video ekledim: Turkcell Bedava İnternet Ultra Hızlı Proxy

 17. Elektrikler gitti ama turkcell bedava internet yolladı. THANK YOU

 18. BEDAVA KONTÖR İSTEYEN TIKLASIN, TÜM OPERATÖRLER

  kontör telefon

 19. Turkcell Bedava İnternet GELDİİİİİ

  Teşekkürler, ilgili bedava internet gerçekleşti 4 GB geldi çok teşekkürler admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.