Turk Telekom Yeni TTNET İnternet Tarifeleri 2016

Türk Telekom TTNET Tarifeleri 2016 Yeni

Türk Telekom İnternet Paketi Kampanyası ve Turk Telekom Yeni TTNET İnternet TarifeleriTürkiye’de internet deyince akla ilk olarak Türk Telekom gelmektedir. Geniş ağları sayesinde Türkiye’nin her tarafına ulaşan bir sisteme sahip olan Türk Telekom bu alanda rakipsiz diyebiliriz. Türk Telekom un müşterilerine sunduğu internet paketleri ise şunlardır.

İlk olarak Ultranet paketlerini inceleyelim. Ultranet Limitsiz Plus paketi limitsiz olmakla beraber fiyatı 93 tl’dir. Bu pakette hızınız 16 mbs olup 100 GB’yi aştığınızda hızınız düşmektedir. Ultranet Limitsiz paketinde ise yine kota sınırı yoktur ve bu paket 76 tl’dir 16 mbs hızında internete sahip olabilirsiniz yalnız 75 GB’yi aştığınızda internet hızınız düşecektir. Bu paketlere ek olarak ücretsiz bir şekilde TTNET müzik, Türk Telekom aile koruma şifresi, Türk Telekom anti virüs programları ve 2GB Netdisk servislerinden yararlanabilirsiniz.

Akıllı Kota Ultranet16 paketinden ise 57 tl karşılığında yararlanabilirsiniz. 16 GB kotanız olacaktır. Ya da Akıllı Kota 4 GB paketini 31 tl karşılığında alabilirsiniz ve 4 GB kotaya sahip olursunuz.

Fibernet limitsiz paketlerinden 127 tl karşılığında olan pakette 100 mbs’ye kadar bir hıza sahip olacaksınız ancak hızınız 200 GB den sonra düşecektir. 107 lira olan pakette 50 mbs hız olacaktır. 87 tl olan pakette 35 mbs‘ye kadar internet hızınız ve 100 GB den sonra düşecek hızınız olacaktır. Fibernetin en çok önerilen paketi ise 78 tl karşılığındaki 24 mbs’ye kadar hızı olan paketidir. Bu pakette hızınız 75 GB’den sonra düşer.

 Fibernet kotalı tarifelerde ise 51 tl karşılığında 24 mbs‘ye kadar hızı olan paketi alabilirsiniz ve 12 GB kotaya sahip olursunuz. Bu pakette kota aşım ücreti 0.012451 tl‘dir. Aylık kota aşım fiyatınız ise maksimum 105 liradır. Fibernet6 paketinde ise 6 GB kotalı internete 42 tl karşılığında 24 mbs’ye kadar hızlı internete sahip olabilirsiniz. Fibernet4 adlı pakete ise 39 tl karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu pakette 4 GB kota hakkınız olacak ve kota aşım ücreti diğer paketlerle aynıdır. Fibernet paketlerine sahip olanlar ücretsiz bir şekilde TTNET müzik ve TTNET aile koruma şifresi servislerinden yararlanabilir.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Türk Telekom Online İşlemler İle Fatura Ödeme başlıklı makalemizde Türk Telekom Borç Ödeme, Türk Telekom Fatura Borçları Öğrenme ve Türk Telekom Fatura Borcu Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.