Türk Telekom (AVEA) Müşteri Hizmetleri Numarası

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü Avea, Türkiye’nin Telekom devi Türk Telekom markasıyla birleşti. Avea müşterilerinin en sık kafasını kurcalayan soru ise Avea Müşteri Hizmetleri iletişim numaralarının ne olacağı oldu. Haklı olarak yıllardır süregelen alışkılarını değiştirmekte zorlanan müşterilere sevindirici bir haber verelim 9333 ve 500 numaralarını hala kullanabilirsiniz. Ancak müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmek isterseniz o zaman arayacağınız numara 444 1 444 olacaktır.

Artık ev telefonu, internet ve cep telefonu faturalarıyla ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmayacak. Çünkü Avea Türk Telekom ile birleşerek tüketicileri bu sorundan kurtarıyor.

Mobil hayata iyice adapte olduğumuz son yıllarda gelişen teknoloji ve 4,5 G’ de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dört dörtlük bir fiber güç sistemi oluşturan Türk Telekom markası Avea müşterilerine özel paketler sunmaktadır. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 1 444’ü aradığınızda mevcut tarifenizi öğrenebilirsiniz. Eğer tarifenizi değiştirmek istiyorsanız müşterim hizmetlerinden yardım alabileceğiniz gibi, internet üzerinden mobil olarak da tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Evde ve ofiste sabit internet kullanan kullanıcılar fiber gücüyle daha hızlı internet erişimi sağlayabilecekler ve de diledikleri takdirde ev telefonu, cep telefonu ve internete tek bir ücret ödeyerek bütçelerini rahatlatacaklar.

Yıllardır en ekonomik tarifeleri müşterileriyle buluşturan ve bol internetli paketleriyle en çok numara taşınan operatör olan Avea, uygun fiyatlı tarifelerine yenilerini ekleyerek ve telekomünikasyon alanında fark yaratarak müşteri memnuniyetini yüzde yüze ulaştırmayı hedeflemektedir. İnternetten ya da mobil telefondan da hattınızın bilgilerine ulaşabilir tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Eğer siz de sınırsız fiber gücüyle tanışmak istiyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma ve telefondaki yetkili görüşerek size en uygun olan tarifeyi seçip, mobil yaşamınıza tek bir fatura kullanarak hız katabilirsiniz. Avea müşteri hizmetleri yetkilileri size en kısa süre cevap verecek ve ihtiyacınıza uygun tarifeleri, dilerseniz mobil cihaz kampanyalarını sizlere memnuniyetle anlatacaklardır.

Dilerseniz size en yakın Türk Telekom şubelerinden ve ofislerinden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Akıllı telefon ve mobil cihazlara sahip olmak için size en yakın Türk Telekom bayiine gelerek müşteri hizmeti yetkililerimizle yüz yüze görüşebilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone ADSL Fatura Online Öde & Ödeme Yöntemleri başlıklı makalemizde Vodafone Fatura Ödeme, Vodafone Fatura Ödeme 2016 ve Vodafone Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.