Türk Telekom’un Yeni Reklam Yüzü Cristiano Ronaldo

Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı

Türk Telekom büyük bir girişim göstererek 1 Nisan’da ülkece 4.5G ye geçeceğimiz şu günlerde yeni reklam yüzünü Cristiano Ronaldo‘dan yana kullandı ve oldukça etkili bir reklam hazırlanmış gibi gözüküyor. Avea ve TTNET markalarını da bünyelerine katarak tek bir markalaşmanın şerefine geniş bir reklam bütçesini de ayırdığını görebiliyoruz. Türk Telekom bu girişimi ile biz Türk’ler olarak futbol’un en sevilen ve en beğenilen ayaklarından olan Cristiano Ronaldo’yu bu reklamda görmek gerçekten etkisini gösterecek cinsten olmuş bunu da belirtmek istiyorum.

Türk Telekom 4.5 G hız teknolojisini kendi bünyesindeki testlerini bizlere reklamda yansıtmak adına oldukça doğru bir isme başvurduğunu düşünüyorum ki bu isim söz konusu Cristiano Ronaldo olunca ve Türk Telekom gibi bir Türk markası olunca bu isimi duymak bile heyecanlandırıyor ve Türk Telekom bu geniş markalaşma girişimini başarı ile daha da yükseltecek cinsten bir reklam kampanyası hazırlamış gibi ve gerçekten etkili bir girişim.

Türk Telekom Cristiano Ronaldo ismini reklamlarında #sanahizmiyok tagı ile sosyal medyada konuşulur bir hale getirdi ki bu tagı Cristiano Ronaldo kendi sosyal medya hesaplarından da paylaşarak oldukça ve kesinlik oldukça büyük bir reklam bütçesini de elden çıkardığını ve oldukça büyük bir reklem girişiminin altında gerçekten kendine güvenen bir kalite olması lazım ve şahsen bu bahsettiğimiz 4.5 G internet hız teknoloji si ile Türk Telekom ile #sanahizmiyok.

Bu hızlı interneti dünyanın en hızlı futbolcularından birisini reklamlarında yer vermesi ve bu ismin de kesinlikle Cristiano Ronaldo olması büyük bir emek göstergesidir. Bu emeği bizlere yansıtmak adına en uygun ismi bulan Türk Telekom kesinlikle ve kesinlikle hızına en çok güvendiğim firmalar arasında listenin başına geçti ki bunu önümüzdeki günlerde hız testleri ile göreceğiz.

Türk Telekom Cristiano Ronaldo reklam filmi 1 Nisanda Türkiyenin tüm illerinde 4.5 G ile beraber televizyon kanallarında, internette, radyolarda ve bir çok mecrada gösterime sunulacak ve Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Cristiano Ronaldo’yu bizim millet görünce ne diyecek merak ediyorum :). Türk Telekom burada Türkiyenin en güçlü alt yapıya sahip olduğunu yani GIGA teknolojisi ile bizlere 4.5G hızlı fiber internet teknolojisini telefonlarımıza aktaracağını da belirtmek istiyorum.

 

Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı

Türk Telekom Cristiano Ronaldo Reklamı

 

Türkiye’nin her yerinde 81 ilinde de Türk Telekom’lu Cristiano Ronaldo reklamını seyirciye sunmak büyük bir gurur olsa gerek 🙂 Gerçekten inanması bir güç durum olsa da büyük bir girişim ve cesaret ile Cristiano Ronaldo’yu reklam bünyesine katan Türk Telekom CEO’su Rami Aslan abimizin bir kaç açıklaması mevcut bunları da sizlere dile getirmek istiyorum hemen:

Türk Telekom firması olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin önde gelen bir çok büyük markasını bünyemize katarak güçlü bir markalaşma ilkesine imza atmış bulunmaktayız. Bu büyük girişimimiz ile alt yapımızın ne kadar güçlü olduğunu ve bir çok firmanın verdiği vaatleri yerine bile getiremeden bizim alt yapımızın ne kadar güçlü olduğunu göstermek adına yani GİGA fiber alt yapımızın ne kadar güçlü bir alt yapı olduğunu göstermek adına dünya’nın en büyük futbol isimlerinin başına gelen Cristiano Ronaldo’yu reklam yüzü olarak sizlere sunacağız.

GİGA teknolojimiz ile diğer firmaların verdiği hız vaatlerinden 3 kat daha hızlı bir internete sahip olduğumuzu tüm Türkiye 1 Nisan’da buna şahit olacak. Bu hızı milletimize tanıtmak adına reklam ortağı olarak bizim gibi en hızlı firmaya yakışan dünyanın en hızlı futbolcusu olan Cristiano Ronaldo’yu tercih ettik. Türk Telekom Cristiano Ronaldo reklam filmini bu akşamdan itibaren televizyon kanallarında görmeniz mümkün. Cristiano Ronaldo’lu yeni Türk Telekom reklam filmini izlemek istiyorsanız aşağıda sizlere sunmuş bulunmaktayız.

Cristiano Ronaldo Türk Telekom Reklam Filmi

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Fatura Sorgulama, Turkcell Fatura Ödeme başlıklı makalemizde Turkcell Fatura Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.