Türk Telekom BuluTT Depolama Nedir

Türk Telekom Bulut Depolama

Turk Telekom bulut servisi nedir bulut uygulaması sorusuna bir cevap verelim. Bulut bir yığın deposu bir yoğunluk içerdiğinden ciddi bir saha ve kütle demektir. İşte bu mantıktan hareketle, Türk Telekom sizlere böylesi büyük, hacimli ve her an kullanabileceğiniz bir depolama alanı tahsis etmiştir. Her türlü bilgi, belge, video, resim ve dosyalarınızı bu depoya yükleyerek arşivleme imkânı sizlerin emrine tahsis edilmiştir.

Sizlerin emrinde diyorum çünkü aynen böyledir. İstediğiniz bilgileri ve istediğiniz kadar bilgilerin daha sonra istediğiniz cihaz ile istediğiniz yer ve zaman da her an kullanabileceğiniz bir imkândır. Olur ya cihazınızı kaybettiniz. Cihazınız da ki tüm bilgileriniz, belgeleriniz, resim, video ve en özel değerlerinizi depoladığınız son derece güvenli bir depo sizlerin emrine sunulmuş bir hizmet değil midir?

Üstelik cihazınızın kaybolmuş olması, sizler için son derece değerli olan bu yığının son derece güvenli bir ortam da ve sizlerin her an kullanımına hazır şekil de depolanmış olması takdir edilir bir hizmettir elbette. Böylesi anlamlı ve değerli bir hizmet olan, Türk Telekom buluTT  her an hizmetinize sokulmuş durumdadır. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı indirmek ve hemen kullanmak.

Sadece resimler, dosyalar, müzikleriniz, sizler için değer ifade eden bilgiler değil aynı zaman da tüm rehber kaydınızı da yedekleyebilir ve arşivleyebilirsiniz. Ve yine istediğiniz an en güvenli şekilde kullanabilme imkânıyla. Daha da önemlisi bu deponuza sadece telefondan değil tüm bilgisayar, notebook gibi tüm cihazlardan ulaşabilme imkanı da sunulmuş durumdadır.

İstediğiniz bilgi ve belgeleri saklama ve koruma imkânının yanı sıra, istediğiniz bilgi, resim ve videolarınızı paylaşabilme olanağı da sunulmuş durumdadır. Çok kapsamlı ve çok amaçlı olan bu program sayesin de tüm önem yüklediğiniz dosyalarınız emin ellerde.

Hemen açın tarayıcınızı ve http://turktelekombuluTT.com.tr/ girin bu link üzerinden uygulama tam karşınız da ve hemen indir butonuna tıklayarak indirmenizi beklemektedir. Alanın da ilk ve tek olan bu özel uygulama sayesin de endişe, korku gibi tüm olumsuz düşünceleri ortadan kaldıran Türk Telekom teşekkürü her damlasına kadar hak etmektedir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Elektrikli Araçlara Yönelik Bakış Açımız Değişiyor başlıklı makalemizde Elektrikli Araç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.