Türk Telekom Bedava SMS Paketi Nisan 2016

Türk Telekom Bedava SMS Paketi Kampanyası 2016 Nisan

Türk Telekom telefon operatörlerinden özellikle gençlerin tercih ettiği Türk Telekom, günden güne kendini yenilemekte, kullanıcılarına daha ne kadar ekonomik paketler sunarım, nasıl hizmet verebilirim diye düşünmektedir. Sürekli olarak yeni kampanyalar, yeni sürprizler getiren Türk Telekom özellikle gençlerin vazgeçemediği mesajlaşma tutkusunu bildiğinden bu alana da çok fazla yönelmiş ve gençlere en ekonomik paketleri hazırlamıştır.

Her geçen gün kullanıcısı artan Türk Telekom, bu başarısını uygun paket ve tarifelerine borçludur. Diğer operatörlere kıyasla çok daha uygun olan bu operatör birçok insanın tercihi olmuştur. Hem konuşma paketleri, hem internet paketleri hem de sms paketleri ile uygun fiyatta diğer operatörlerin önüne geçmektedir. Türk Telekom 30 Haziran 2016’ya kadar geçerli olan yeni bir kampanya ile karşımızda.

Türk Telekom bedava SMS kampanyası. Bu kampanyayı denemesi de bedava. Kampanyaya katılanlara ilk üç ay boyunca Türk Telekom içi 500 dakika, Türk Telekom içi 500 sms ve 500 MB cepten interneti hediye ediyor. Özellikle gençlerin önemsediği kısmı sms olduğu için smsden bahsettik ama sadece sms değil hediye dakika ve internet de ekstra hizmeti oluyor. Yapmanız gereken şey kampanyaya sms ya da Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olmaktır.

Sms yoluyla kayıt için DENEME yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyanın bir diğer güzel yanı da kampanya kapsamında 3’lü pakete taahhüt alınmayacak olup, müşteriler diledikleri zaman paketlerini iptal edebilecekler ve paket iptalinde bulunan müşterilere cayma bedeli olarak herhangi bir meblağ yansıtılmayacaktır.

İlk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebep olan, numarasını diğer operatörlerden birine taşıyan Türk Telekom, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve ya faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına kampanya kapsamında verilen indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olan kadarı cezai bedel olarak yansıtılacaktır.

3 fatura döneminin sonunda ücretsiz faydanın ilgili fatura dönemi sonunda sonlanacağına dair müşterilere sms ile bilgi verilecektir. 3 fatura dönemi sonrasında devam etmek isteyenlere paket aylık 10 TL ücretle otomatik yenilenecektir. İstemeyenler ise paketi iptal edebileceklerdir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Türk Telekom (AVEA) Müşteri Hizmetleri Numarası başlıklı makalemizde Türk Telefon Müşteri Temsilcisi, Turk Telekom Müşteri Hizmetleri ve Türk Telekom Müşteri Hizmetlerinin Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.